Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
jenda007
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát led 04, 2013 21:06
Zařízení: nokia lumia 900

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od jenda007 »

htcjirka - dik ale asi se di ty doby zblaznim :D
crisp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř bře 07, 2012 21:52
Zařízení: HTC Desire, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 920

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od crisp »

Mám českou distribuci L800 a finální WP 7.8 byl dostupný přes Nokia Software Updater for Retail už na začátku ledna (někdy 8.ho), všechno šlape od začátku jak hodinky, i záložky v ie, i posílání přes bluetooth... chyba asi bude v tom vynucování přes Zune... pro opravdový nedočkavce mi přijde výhodnější rozhodně ten NSU (pokud vám neva HReset), než mnohdy vynucenej neuplnej update přes Zune... :)
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Simon píše:No ja mám pocit že mne se instalovali na L900 jenom dvakrát. Ale stejne mám WP7.8
Zatím mi nefunguje -> Záložky v IE
-> "Související" zložka v Marketplace
-> Bluetooth share


Čo sa týka WP7.8 -> Tými animacemi spíše spomalili celý proces a né zrychlili jak slibovali.
Ale i tak rozložený ikon a zmena velkosti je dobrá vec.
Manželce taky nefunguje na Radaru související složka, stejně tak známému na Lumii. Oba vyvolávali update násilím, mně jede na Titanu všechno v pohodě, ale mně se nabídl update sám. Asi bych raději doporučil s updatováním počkat
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Simon »

OS mám 7.10.8853.136
FW mám 2175.2905.8853.12440? (číslo revize fw?)

Já dal do Zune vyhladat aktualizace...a hnedka mi hlásil telefon že je aktualizace a Zune mi ho ponúklo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Oba vyvolávali update násilím.Asi bych raději doporučil s updatováním počkat
To uz jsem tu nekolikrat psal,spousta si jich neda rict,pak akorat nadavaji jak je MS naprd,ze jim nechodi tohle a tamhleto apod neduhy.
mceza

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od mceza »

Flynn píše:Pěkně to s námi MS skoulel. Našponoval nás jako gumu v modelu letadýlka až k prasknutí a teď se vrtule točí jako blázen. A pak zjišťujeme, že tato aktualizace toho zase až tak moc nepřinesla,...
No nevím jak ty, ale já vím co tam bude už přes dva měsíce - od doby, co se první ROMky objevily na serverech Nokie. Takže žádné překvapení se dle očekávání nekoná. Nevím, co jsi čekal ty.

jenda007 píše:htcjirka - dik ale asi se di ty doby zblaznim :D
Klídek. Vždyť nejde o život! Já ten telefon měl s WP 7.5 půl roku. A PŘEŽIL JSEM TO TAKY!
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Takže ti, co vynutili update mají prostě smůlu, nikdy nebudou mít vyhledávač google a ani další věci, které jim nejdou a měly by jít? Vzhledem k tomu, že nejde udělat přes Zune downgrade a nechat to updatovat samovolně je to docela naprd, co když někomu prostě nechtěně vypadne net a zrovna mu to vyjde a nabídne aktualizaci?
lanmanpokemon
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 31, 2013 22:05
Zařízení: Dell Venue Pro

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od lanmanpokemon »

Na Dell Venue Pro aktualizace na ver.7.8 též funguje
z ver.7.5 se provedla aktualizace celkem 3x
přes firmware
7.10.8779.8
7.10.8783.12 na finální
7.10.88.58.136
aktualizaci jsem vynutil odpojením datov.připojení v Zune (jako po staru na ver.7.5)
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od AP3ND1X »

qulck píše:Takže ti, co vynutili update mají prostě smůlu, nikdy nebudou mít vyhledávač google a ani další věci, které jim nejdou a měly by jít? Vzhledem k tomu, že nejde udělat přes Zune downgrade a nechat to updatovat samovolně je to docela naprd, co když někomu prostě nechtěně vypadne net a zrovna mu to vyjde a nabídne aktualizaci?
Neviděl bych to tak černě... Podle mě to je výsada Nokie ta změna vyhledávače, ikdyž mi pak je záhadou, jaktože to má i Radar od T-Mobile...
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Mám Lumii 800 a možnost google chybí, mám jen bing a seznam :-(
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od mimonaut »

qulck píše:Takže ti, co vynutili update mají prostě smůlu, nikdy nebudou mít vyhledávač google a ani další věci, které jim nejdou a měly by jít? Vzhledem k tomu, že nejde udělat přes Zune downgrade a nechat to updatovat samovolně je to docela naprd, co když někomu prostě nechtěně vypadne net a zrovna mu to vyjde a nabídne aktualizaci?
Před update se dělá záloha, takže samosebou downgrade udělat jde. Nicméně s vynucení update možnost změny vyhledávače podle mne vůbec nesouvisí.
Druhá věc je, že bing je od nového roku naprosto použitelný vyhledávač i na českých stránkách, stačí vyzkoušet. Dle mého i použitelnější než google, který při vyhledávání mrví stránky do nějakého svého paformátu a ještě vyžaduje potvrzení při přelinkování na stránku..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Nejde,Microsoft upozornoval,ze v pripade prechodu 7.5 - 7.8 nebude downgrade pomoci Zune mozny.I jsem sem kdysi posilal odkaz,je to dele..
ostravak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte bře 20, 2012 13:05
Zařízení: HTC Radar

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od ostravak »

AP3ND1X: To jsi vzal kde? Já mám Radar od T-mobile a jde mi jenom Bing nebo t-mobile.cz. I před i po aktualizaci na WP7.8
qulck
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv led 31, 2013 22:12
Zařízení: Nokia Lumia 800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od qulck »

Jenže když chci využít třeba kukátko, musím mít nastavenou oblast třeba USA a pak (i se zapnutým vyhledáním polohy) mi třeba na dotaz "Praha" nenajde ani jeden český odkaz. Hlavně při nastavení ČR je tam ta hnusná desktopová verze.
Zeta
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: ned pro 23, 2012 12:41
Zařízení: Samsung Galaxy S9+
Bydliště: Brno

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Zeta »

htcjirka píše:Nejde,Microsoft upozornoval,ze v pripade prechodu 7.5 - 7.8 nebude downgrade pomoci Zune mozny.I jsem sem kdysi posilal odkaz,je to dele..
Opravdu ne? Právě teď jsem ho provedl. Jelikož jsem začal nacházet neduhy typické pro ostatní uživatele s vynuceným upgradem, hodil jsem tam přes obnovu v Zune zpět 7.5 a raději si počkám, až mě to k upgradu vyzve samo.
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od Bibo »

Takže je to tak, že všichni (nebo aspoň většina) co jsem si vynucovali update, tak nám teď stejně nejede Sdílení přes Bluetooth a ani stáhnout ten Editor vyzvánění? Takže co s tím? Čekat, jak se to vyvrbí?

Mám dojem, že jsem v Zune taky viděl návrat na předchozí verzi, tak přemýšlím, že to vrátím.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Videt tam je,ale nedoporucuje se to.I Microsoft pred tim kdysi varoval..Ikdyz maximalne ti to skonci s errorem.
Opravdu ne? Právě teď jsem ho provedl. Jelikož jsem začal nacházet neduhy typické pro ostatní uživatele s vynuceným upgradem, hodil jsem tam přes obnovu v Zune zpět 7.5 a raději si počkám, až mě to k upgradu vyzve samo.
Tak to je zvlastni,varovalo se,ze to mozne nebude.Pak bud rad.
datinko1
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 31, 2013 22:47
Zařízení: Lumia800

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od datinko1 »

No, mne včera našlo v ZUNE aktualizáciu, všetky tri prebehli, už som sa tešil. Potom, keď doinštalovalo tretiu,
napísalo, teraz sa Váš telefón reštartuje.. No a vypol sa a už sa nezapol.. Nechal som ho hodinu, a potom som to vzdal, odpojil a skúšal zapnúť, hardreset.. Nič, je mŕtvy..

Takže asi servis.. Alebo má niekto nejaký nápad, alebo šajnu čo sa mohlo stať?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od htcjirka »

Pro nezkuseneho servis,pro malinko zkuseneho to pujde ozivit pres Nokia Care Suite a volbu recovery(po stahnuti firmware pro tvuj product code).
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Aktualizace na Windows Phone 7.8 (diskuze)

Příspěvek od mimonaut »

qulck píše:Jenže když chci využít třeba kukátko, musím mít nastavenou oblast třeba USA a pak (i se zapnutým vyhledáním polohy) mi třeba na dotaz "Praha" nenajde ani jeden český odkaz. Hlavně při nastavení ČR je tam ta hnusná desktopová verze.
no a myslíš, že když bys měl možnost to přepnout do google, měl bys tam kukátko a vykouklo by na tebe něco jiného, než internetová stránka? :-) Těžko..
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů