Bluetooth už funguje, ale budík si ze mne dělá legraci...:-)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Bluetooth už funguje, ale budík si ze mne dělá legraci...:-)

Příspěvek od IvanGS »

Mám prosbu, Mám HTC HD2, WM6.5, nějakou novější verzi. Probíral jsem se sobory a adresáři a asi něco omylem vymazal, protože nejde spustit Bluetooth. Na některý způsob se objeví hláška, že nelze spustit, při jiném se objeví hláška "Nelze spustit úložiště Bluetooth". Umíte mi někdo poradit co s tím, popř. pomoci? Díky!
Také bych poprosil o radu, kde se dá stáhnout program pro zálohování Backup/Restore, bohužel ho nemám a tím pádem ani zálohu funkčního systému. Děkuji!
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od koumes »

A co konkretne chces zalohovat?Mam doposud vse v outlooku a instalacky na karte.Dalsi soft na zalohu bylo "Jeyo mobile" "SPB Backup.
A ve ktere slozce si smazl soubor?Jestli ve Windows,tak jedine HR pomuze.A pak vse znovu instalovat.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od IvanGS »

Chtěl bych do budoucna zálohovat celý systém včetně programů, nastavení atd. Kdysi jsem to tak dělal s iPaq, kdykoliv se něco po...o, popř. se po delším nepoužívání vybila baterka, iPAQ se jako po hardresetu vrátil do továrního nastavení a obnovou poslední zálohy jsem téměř o nic nepřišel. Trvalo to minutu a přístroj byl zase plně funkční. O data mi nejde, ty jsou na kartě, tel.seznam, úkoly atd. mohu synchronizovat s Outlook. Ale mít 2 týdny starou zálohu, udělám teď hardreset a vše ostatní obnovím ze zálohy bez jakýchkoliv instalací, nastavení atd.
Bohužel netuším, kde jsem ten soubor smazal, vlastně ani nevím jestli to tím je, ale bylo to poté co jsem vše projížděl a jak se znám, asi ano. Jediné vodítko je ta chybová hláška.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od koumes »

Na to sel myslim SPB.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od IvanGS »

Díky za odkaz!
Jsou věci mezi nebem a zemí. Dnes jsem vypnul HD2, vyndal baterku abych si přečetl nějaká čísla kvůli reinstalaci, zase ho zapnul, sednu do auta a jedu. Najednou někdo volá a ejhle, spojilo se to přes rádio v autě. Domluvím, kouknu do telefonu a BT je zapnuté... Nechápu...:-) Provede snad systém něco jiného po vyndání baterky než po běžném vypnutí, popř. softresetu?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od koumes »

Zajimave :-) Je mozne,ze bylo BT zahlcene ulohami a nestihalo pracovat spravne.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od IvanGS »

To nevím, ale mám další poznatek. Uspokojen uzdravením systému jsem kouknul, stejně jako to pravidelně dělám, na běžící úlohy, ty se bohužel často neukončují, ale to je známá věc. Mechanicky jsem je ukončil, kouknu na BT a ono zase není zapnuté! Zkouším zapnout a nelze, opět chybová hláška!! Tak zkusím to co předtím - vypnu, vyjmu baterku a po pár min. opět zapnu. A ejhle - BT je zapnuté!! Kouknu do seznamu běžících úloh a mezi nimi je i "Správce komunikace", který se dřív jako běžící úloha nezobrazoval, i když je možné, že se v případě Bluetooth jednalo o skrytý běžící proces pracující standardně po zapnutí počítače. V té souvislosti si vzpomínám, že jsem nedávno koukal v nastavení programu CleanRAM na možnosti čištění a našel tam mj. seznam běžících úloh a procesů, které tento program rovněž umožňuje "čistit". To jsem využil, ale zjistil jsem, že mnohé z procesů zastavit nelze, resp. hned po vyčištění se nastartují znovu, tak jsem toho nechal. Je ale možné, že tento se od té doby chová trochu jinak, viditelná změna je, že se Správce komunikace zobrazuje jako běžící úloha.
Myslel jsem, že nelze pochopit mozek ženy, ale že v mém případě ani mozek mobilu...:-)
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Bluetooth už funguje, ale budík si dělá legraci...

Příspěvek od IvanGS »

Po přenastavení CleanRAM se Správce komunikace nezobrazuje, BT funguje, takže je asi po problému. Objevil se ale nový a stejně zábavný - budík mne už pár dní budí o hodinu dřív než je nastaven, resp. 3 dny jsem chtěl vstávat v 6.30 a vždy zvonil v 5.30. Dnes se "polepšil", chtěl jsem vstávat v 5.30 a vzbudil mne ve 3.30!! Používám jen jeden budík a vždy večer přenastavím hodinu a den, používám ho asi rok bez problémů, až teď. Udělal jsem soft reset a uvidím kolik toho dnes naspím...:-). Nesetkal se s tím někdo?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od matoman »

skus budik zmazat a vytvorit novy.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od IvanGS »

Děkuji, jak se to dělá? Budík je součástí dodaného základu, nevidím ho jako program nebo aplikaci, kterou mohu odstranit...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunguje Bluetooth

Příspěvek od matoman »

myslel som vypnut budik, zavriet aplikaciu a znova budik nastavit...
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Bluetooth už funguje, teď zase budík...:-)

Příspěvek od IvanGS »

Budík je vypnutý hned ráno po "zamáčknutí" a nejeví se jako spuštěná aplikace. Ale pokročil jsem a zjistil, že za to asi nemůže budík, ale hodiny, které se mi posledních pár dnů záhadně přenastavují o hodinu dopředu, zatím jsem nevychytal moment, kdy k tomu dojde a důvod už vůbec ne. Jsou nastaveny na pásmo "GMT+1, Praha, Budapešť" a na stránce "Hodiny ve světě" mám zaškrtnutou volbu "Moje poloha".
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host