Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Trochu OT, lebo sa to netýka len L920.
Vám sa ako správa facebook ak sa dáte na messagingu online? Mne tam neukazuej ikonu mobilu a veľa ľudí si myslí, že som na PC online.
W8 messaging app sa správa rovnako.
Alebo aj keď odpoviem z mobilu nie z mobilnej FB aplikácie ale z Messaging aplikácie, zobrazí sa akoby som odpísal z chatu.
MS by sa mal uvedomiť. Som na mobile a tá druhá strana by to mala vedieť.... a ikona by mala byť správna.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Předpokládám, že to není vina MS, ale Facebooku, jakým způsobem identifikuje připojené klienty.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Balrog píše:To já mám jen Belgii a Polsko s Portoricem.Možná stáhnu ještě ČR?
Cesky FW s Porticem ani na serverech doposud nebyl,jen ty predchozi.Nyni uz vetsinu evropskych/Portico nestahnes,jsou pryc,treba jen docasne.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

JJ myslel jsem český bez portorica, jen český firmware a telefon sám by mi nabídl nový firmware s portoricem tak mi stačí jen ten bez něj.nebo ne?
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

janac_marek píše:Trochu OT, lebo sa to netýka len L920.
Vám sa ako správa facebook ak sa dáte na messagingu online? Mne tam neukazuej ikonu mobilu a veľa ľudí si myslí, že som na PC online.
W8 messaging app sa správa rovnako.
Alebo aj keď odpoviem z mobilu nie z mobilnej FB aplikácie ale z Messaging aplikácie, zobrazí sa akoby som odpísal z chatu.
MS by sa mal uvedomiť. Som na mobile a tá druhá strana by to mala vedieť.... a ikona by mala byť správna.
psaly o tom uz kolem 31.12 ze služba facebook chat bude nedostupna do 4.1.2013, něco na tom delaly, dneska uz mi normalne jelo, nicmene ted uz zas vypadava, je tam nova zprava ze to nepojede do 12.1.2013. nejlepší je, když něco prestane fungovat kouknout do svého uctu, jestli všechny služby funguji, nebo ne, většinou je tam i popis problemu a predpokladane datum opětovného spusteni: Oprava problému trvá déle, než jsme čekali. Aktualizaci zveřejníme do 12 1 2:30. Omlouváme se za delší nedostupnost služeb
stav služeb:https://status.live.com/
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Balrog píše:JJ myslel jsem český bez portorica, jen český firmware a telefon sám by mi nabídl nový firmware s portoricem tak mi stačí jen ten bez něj.nebo ne?
Jasanek :wink:
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

tak další chybička na wp8, tentokrát nedostupnost nekterych aplikaci na Store, kdy se objevuje tato chyba 805a01f7, na wpcentral pisi, ze na tom MS pracuje.. nicmene zacinam mit pocit, ze wp8 je dost nedotazene oproti wp7 - bug v hotmailu, nefunkcni fb chat, ted Store.. co bude dal?

http://www.wpcentral.com/comment/237069" onclick="window.open(this.href);return false;
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

Jakej bug v Hotmailu?
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od martintrojanek »

o hotmailu jsem psal zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=31501" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

martintrojanek píše: psaly o tom uz kolem 31.12 ze služba facebook chat bude nedostupna do 4.1.2013, něco na tom delaly, dneska uz mi normalne jelo, nicmene ted uz zas vypadava, je tam nova zprava ze to nepojede do 12.1.2013. nejlepší je, když něco prestane fungovat kouknout do svého uctu, jestli všechny služby funguji, nebo ne, většinou je tam i popis problemu a predpokladane datum opětovného spusteni: Oprava problému trvá déle, než jsme čekali. Aktualizaci zveřejníme do 12 1 2:30. Omlouváme se za delší nedostupnost služeb
stav služeb:https://status.live.com/
Tak je dobré že si to můžem aspoň zjistit a nešílet co kde se podělalo nebo rovnou telefon dávat na reklamci :tlem:
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

No jsem zvědav, kdy ten Marketplace nahodí.......ehhhh
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

nicmene zacinam mit pocit, ze wp8 je dost nedotazene oproti wp7 - bug v hotmailu, nefunkcni fb chat, ted Store.. co bude dal?
To neni jen vysada WP8 ala bordel v Marketu/Store,ten maji i uzivatele WP7.x nejen v podobe zminutych aplikaci.Microsoft je nyni ve velkem chaosu,vsechno co vydava je beta.S timto na trhu neprorazi.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

martintrojanek píše:o hotmailu jsem psal zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=31501" onclick="window.open(this.href);return false;
Aha, dix - sem si to nějak nespojil :oops:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak oficialne PR 1.1 az zacatkem unora,to je vysmech

http://wmpoweruser.com/wth-nokia-lumia- ... -february/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak dulezity telefon pro Nokii,ktery navic jeste neni stale oficialne na trhu.Nemuzu si pomoct jak Microsoft tak Nokia = dva nejpomalejsi molochy.Kdyby Elop a Microsoft meli zachranovat svet,vsichni pochcipou.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

To dříve představí v USA nástupkyni Catwalk než se v ČR objeví PR1.1? Ještě že PR1.1 už většinou máme :-)
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

No, já nechci malovat čerta na zeď, ale mně stále přijde, že to má Nokia strašně špatně dořešené. U nás ještě ani není Lumia 920 dostupná a už se několik dní mluví o jejím nástupci. A zase to dopadne podobně jako s Lumií 900. Nakonec k nám Lumia 920 dorazí, ale mnoho lidí si jistě řekne, že za ní nebudou chtít dávat 16 000 Kč, když za pár měsíců vyjde přímý nástupce.

Samozřejmě vím, že si na zástupce Lumie 920 ještě počkáme, ale jde mi o ten princip. Jak chce Nokia pořádně uspět, když dělá takové "kraviny"? Aby to nakonec nedopadlo tak, že si někdo pořídí Lumii 930 a pak se poví, že na něj nepůjde aktualizace na WP9. :-)

Ale neberte mě jako kritika: sám čekám na žlutou nebo bílou variantu. Chci ji mít z České distribuce (pro lepší pocit). Mám Nokii rád, ale ty potíže si dělá sama.
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jabarkas »

Btw je to otázka spíše obecně k WP 7.8 či 8... Ale umí už WP telefony zalamovat řádky při zoomuv prohlížeči? Byla trochu škoda, že to předchozí verze neuměly. Především u menších telefonů.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

ne, neumí..
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

HellFire-Ferry píše:Ale neberte mě jako kritika: sám čekám na žlutou nebo bílou variantu. Chci ji mít z České distribuce (pro lepší pocit). Mám Nokii rád, ale ty potíže si dělá sama.
Dobrý pocit z čeho ? :D Z vyšší investice za stejný kus hardwaru ? A pak, že nemají lidi peníze :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,v pripade Lumi je to uplny nesmysl utracet za ceskou ditribuci :roll:
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů