Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: sob lis 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Bydliště: Milevsko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rehor J Zacek »

Zkus aplikaci MetroTube. Dnes aktualizována a jede parádně.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matoman »

vo wp7 na lumii 800 ide prehravat videa priamo v IE na z youtube stranky (otvori sa mi mobilna verzia)... otvori sa vstavany prehravac a video prehra...

dole na strankach youtube si prepni na mobilnu verziu a malo by ti to ist...

alebo tak to na L920 nefunguje?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

vo wp7 na lumii 800 ide prehravat videa priamo v IE na z youtube stranky (otvori sa mi mobilna verzia)... otvori sa vstavany prehravac a video prehra...
Presne tak to funguje i na Lumii 920.
ReopsatorC47
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 31, 2012 16:32
Zařízení: HTC HD7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ReopsatorC47 »

Skúšal tu z vás ako je na tom batéria pri veľkom zaťažení? Mňe po 40 minutách hrania Dredd vs Zombies išla baterka dole o 24%,takže podľa mojich výpočtov by baterka vydžala pri hraní asi 2 hodiny a 40 minút čo je podľa mňa trestuhodne málo.Viem,že nikto by toľko nehral ale aj tak.Pritom mám najnižší jas,nonstop pripojenie k wifi,na pozadí mi beží WPcentral a Appdeals ale tie majú malú spotrebu.
koblihjr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: ned říj 09, 2011 7:43
Zařízení: HTC 8X

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od koblihjr »

Mobil primárně telefonuje. Já myslím, že tahle výdrž e více než obdivuhodná. Troufám si tvrdit, že žádný jiný WP by dnes nevydržel déle. ;-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Sice primarne telefonuje, ale tohle je opravdu ostudne. Na 8X jsem si vsiml (stejne jako pred tim na Lumii 900) ze na stole kdyz na nej nesaham je vydrz OK. Ale jak to vezmu do ruky a zacnu brousdat, tak to pada strasne rychle.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od matoman »

to je ale snad pochopitelne... ze ked na to nesahas tak baterku nic nezere... Preto i stare nokie 6300 vydrzali tyzden, lebo na nich nik nesahal :) akonahle by si zacal na nich browzdat, padalo by to rovnako rychlo :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Musim říct, že při brouzdání nebo koukání např. na ČT24 mě výdrž velmi příjemně překvapila. Je to možná tím, že nový chipset má nějak HW akcelerované optimalizované přehrávání streamu (nevím, hádám :-)), ale vydrželo mi to přehrávat z wifi kolem 4h a telefon ještě nebyl vybitý. Prostě to oproti omnii7 drží.. Horší je, když se začne gamesit, to to padá fakt fofrem..
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nofu »

mberdych píše:Sice primarne telefonuje, ale tohle je opravdu ostudne. Na 8X jsem si vsiml (stejne jako pred tim na Lumii 900) ze na stole kdyz na nej nesaham je vydrz OK. Ale jak to vezmu do ruky a zacnu brousdat, tak to pada strasne rychle.
Tak jasně, páč pak svítí display a pracuje procesor - dva nej žrouti.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

matoman: nejsem blazen, blbe jsem se asi pro nektere vyjadril. Pada to vyrazne rychleji nez iPhone, ktery ma slabsi baterii napriklad (nechtel jsem byt konkretni, aby me nekdo neosocil z flamu). Chci rict, ze hrani her/browsing na iPhonu zere vyrazne mene baterii nez to same na Lumii 900. Konecne, nekde jsem videl test, kde jim L900 vydrzela jen necele 3 hodiny na browseru (iphone tusim 6, ale uz si to nepamatuju). A to co tu nekdo psal bylo, ze mu hry na L920 zerou baterku doslova pred ocima. Protoze jsem loni prosel takovym testem ruznych telefonu (mel jsem jich asi 12 :-), tak ted sleduju tuhle diskuzi a premlouvam se, ze L920 uz ne. Ze mi ten iPhone vlastne docela funguje :-)
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od amentma »

co sa tyka zrania baterky na L920, ale povedal by som ze aj na WP8 vseobecne - zistil som, ze to moze robit lubovolna aplikacia, ktora ma BackgroundTask, ale nerobia to vsetky. Konkretne pouzivam moje vlastne aplikacie, ktore nejak neumerne nezeru baterku ani pri zapnutych taskoch na pozadi, ale teraz pred Vianocami som si nainstaloval moje vlastne Sledovanie zasielok Slovenskej posty, a baterku mi vymlati za pol dna... ked jej vypnem Backgroud, tak drzi baterka normalne... Cize idem zistovat, v com je problem... len sa obavam, ze to nebudu zistovat vsetci vyvojari, ktorych appky su problemove :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak dukazem zrani baterky byla donedavna navigace Nokia Drive,kde az po udpatu ji clovek opet mohl povolit na pozadi.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bouskat »

A kolik tak mate povolenych aplikaci na pozadi? Ja mam myBattery, meteotadar, fupmonitor, accuweather a cistotu ovzdusi, jednou za hodinu se mi aktualizuje email.
Uživatelský avatar
brco
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 21, 2008 18:06
Zařízení: BlackBerry 9900, 9800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od brco »

Znamy berie z USA jeden kus, no blokovany na AT&T operatora. Mate niekto skusenosti z odblokom, ak je to vobec mozne?
Uživatelský avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: sob bře 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vojta66 »

Mám dotaz na majitele L920: jedna věc mě dost vytáčí....při každém každičkém zavibrování mi L920 vydá křaplavý drnčivý zvuk - v dolní části ----prostě zachrastí - je to vada jen mého kusu nebo se toto vyskytuje i u někoho dalšího...? Jinak je zpracování na 100%, ale tohle je....fakticky nedůstojné zařízení za xxx tisíc. Děkuji za upřímné info.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Nyny »

Zkuste přečíst tohle: http://mobil.idnes.cz/nokia-lumia-920-r ... _nokia_vok" onclick="window.open(this.href);return false; podle toho článku to je vada jen některých kusů. Já dostal N920 od ježíška, nebo spíš nedostal, dostal jsem jen odkaz, že ji dostanu až v lednu, až bude ke koupi. Po přečtení toho článku jsem rozhodnutej jít si pro ní někam do kamené prodejny, kde si ji budu moct vyzkoušet zda netrpí některým z těchto neduhů. U telefonu za tolik peněz je to víc, než ostuda.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Já u své Lumie vůbec problémy s konstrukcí naštěstí nemám.Vše je pevné a nevrže :-)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Každý model telefonu má nějakou série kde se něco nepovede. Nevidím na tom nic zvláštního. Všichni se strašně podivujete, S3 od Samsungu má zase problém v některých sériich s vypadáváním bočního tlačítek hlasitosti a loupavosti laku na rámečku, HTC One S zase mělo problém v černém provedení s jejich konstrukcí kde se loupala barva, HTC One X a jejich polykarbonátové tělo má také problémy s vrzáním a toho se dá napsat o spoustě modelů hodně. Pokud se k tomu výrobce staví pozitivně a vady odstraňuje tak v tom přeci není žádný problém ? Kvůli tomu bych určitě běhal po obchodech a hledal který kus má vůle a který vrže :D To bych si nikdy nic nekoupil, na všem se dá něco najít.
tomato
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 26, 2012 9:49
Zařízení: Lumia 920 black, Omnia 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tomato »

vojta66 píše:Mám dotaz na majitele L920: jedna věc mě dost vytáčí....při každém každičkém zavibrování mi L920 vydá křaplavý drnčivý zvuk - v dolní části ----prostě zachrastí - je to vada jen mého kusu nebo se toto vyskytuje i u někoho dalšího...? Jinak je zpracování na 100%, ale tohle je....fakticky nedůstojné zařízení za xxx tisíc. Děkuji za upřímné info.
Skôr si myslím, že to bude tou plávajúcou šošovkou vo foťáku. Robí to každý kus...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kazda to nedela,stejne jako u Lumie 900 to byla vada jen nekterych serii/drnceni pri vibracich.Ma Lumie je nastesti ticha a ani trosku nevrzne.Kolegova cerna trochu povrzava v horni casti jiz od vybaleni.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů