Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
jiri_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát pro 21, 2012 14:17
Zařízení: Nokia

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jiri_cz »

Prosím Vás, jak je to s těmi titulky a videem v Nokii Lumii 920? Jde do telefonu normálně nakopírovat třeba video ve formátu .avi + titulky .srt ?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

ne, to zatím nejde. Žádný takový player který by si poradil s externími titulky myslím ještě na store není.
ReopsatorC47
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř říj 31, 2012 16:32
Zařízení: HTC HD7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ReopsatorC47 »

Dobrý deň,
tak už aj ja som sa pridal k majiteľom Nokie Lumie 920.Mám však problém,neviem si nič stiahnuť z marketu kvôli nejakému nastaveniu rodiny,mohli by ste mi poradiť čo mám robiť?
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od katraris »

mimonaut píše:Samozřejmě že playlisty jdou vytvořit.
Stačí při přehrávání na obrazovce playeru dát nabídku "..." a objeví se možnost přidat do seznamu stop. Pokud žádný není, vytvoří se nový i s možností pojmenování.
Nejsem si jist, ale myslím, že do playlistu nejde v telefonu přidávat. Jde pouze vytvořit playlist o jedné skladbě, a to je na nic. Pokud se pletu, naveďte mě.

Ideální způsob, jak dostat playlist do telefonu, je přes Xbox Music Store. V Xbox Music (win 8 nebo jinde) vytvoříte playlist a ten se (v závislosti na nastavení) automaticky zpřístupní i v telefonu.

Nebo je možnost jednoduše poslat playlist do telefonu přes tu šílenou aplikaci Windows Phone for Desktop.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

tak je to takové zmatené.. mě to vytvořilo playlist o 40 skladbách, prostě ze všeho, co bylo připravené k přehrávání. Ale editovat nijak nejde, ani do něj přidávat. Je to trošku chromé, řekl bych.]
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od katraris »

Jo, to jsem úplně vynechal. To je pravda. Playlist si můžu taky připravit tak, že vybírám skladby do now playing a když mám všechno vybráno, celé now playing uložím jako playlist.
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jabarkas »

Ježkovy voči. :roll: Já sice hudbu z telefonu de facto neposlouchám (Podobně i bez titulků se v drtivé většině případů obejdu.), ale tohle je dosti trapné. Zvláštní, že jsem to nečetl v žádné recenzi...

No, alespoň že ten playlist přes určitou kostrbatost nějak jde vytvořit.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Já třeba zas vůbec nepoužívám playlisty, i když hudbu poslouchám dost.. vlastně jsem to nikdy neřešil a věřím, že to takhle má asi hodně lidí.. :-)
Jabarkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 17, 2012 18:38
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jabarkas »

Já to mám právě tak, že pokud už hudbu poslouchám, tak jen skrze vytvořené playlisty. :)

Neznám moc lidí, co si na cestu autem pustí třebas jedno celé album od jednoho interpreta.
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od katraris »

Tohle náhodné přehrávání umí WP8 docela dobře. Používám často volbu play music, která to prostě namíchá z obsahu mé hudby nebo smart dj, která to míchá inteligentně podle zvoleného interpreta. Vedle toho hodně používám playlisty dotažené přes Xbox Pass.
Jinak v Music by se toho dalo vylepšit hodně. V poslední době mi vadí hlavně absence hledání. Když mám k dispozici všechnu "moji" hudbu, tak listování nestačí. Hledání ve Store sice funguje, ale není to výchozí volba a výsledky se pletou s app atd. Vůbec hledání ve WP8 by mohlo být lepší, což je ale jiná kapitola.

A mimochodem, jsme v diskusi o Lumii, tak nelze v hudbě zapomenut na Nokia Music a na možnosti offline playlistů (nebo jak se tomu přesně říká). To je šikovná funkce.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Jindřich Lukeš píše:Pokud by měl někdo zájem, sepsal jsem své více jak měsíční zkušenosti. Celkem 8 stran detailních praktických informací.

Nokia Lumia 920 – Praktické zkušenosti (po měsíci používání)

Obrázek
Jen si dovolím poznámku, Nokia nedrží 1 rok záruku na zařízení zakoupené v EU, naopak garance podle IWR a podle vyjádření z Arvata co mám ověřené je standardní, tedy 24 měsíců+aktivace musí dodržet Arvato v případě jakékoliv reklamace Lumia zařízení zakoupeného v libovolném státě EU.
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Díky za info, doplním to do článku
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Davedroid »

Jeste posledni dva dotazy nez koupim:-)
Prosim, umi 920 propojeni s TV. Tedy treba promitat fota nebo video na TV?
Umi se chovat jako wifi hot spot? umi byt modemem pro notas?
Diky
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Po drátě ne, ale snad už Nokia dodělá aplikaci na promítání bezdrátově přes DLNA.
WiFi spot umí.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Pokud máš televizi s připojením na net, můžeš promítat fota přes nokiáckou aplikaci photobeamer, docela vychytávka.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

Měl bych ještě dotaz ohledně posílání souborů pomocí NFC, zkoušel jsem z SGS3 na Lumii, i naopak, ale telefon zahlásil nepodporovaný obsah (jednalo se jen o jpg obrázek)..
Také Vám to chybuje?
vasam
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát úno 04, 2011 20:15
Zařízení: iPhone 6

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vasam »

Najde se tu někdo, kdo používá WP8 (konkrétně nejlépe Lumii 920) s Office 365, resp. Exchangem?
Já mám problém takový, že když z mobilu odpovím na email, v Outlooku se neoznačí, jakože už na něj bylo odpovězeno (neobjeví se tam ta fialová šipka).
Setkal se s tím už někdo?
PS: Mám původní německý FW.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Zkouknul jste někdo týden mobilně na mobilmanii (mají tam 920-ku)? Ten androfil tam plácá příšerný nesmysly...
mim1978
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 01, 2011 14:59
Zařízení: HTC Touch pro II, Samsung omnia 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mim1978 »

Nokia Lumia 920 a Lotus traveler:

Zdravím, měl bych otázku k problematice viz název příspěvku. Má někdo zkušenosti s využitím Lumie s Lotus notes. Na zahraničních webech jsem zaznamenal másledující informace:

1) Ve specifikacích k telefonu je prý uvedena podpora pro IBM Lotus traveler, viz např. níže odkaz a odkaz pod bodem 2
http://www.backspacetab.com/10-reasons- ... hone-8-os/" onclick="window.open(this.href);return false;

2) Na XDA developers je diskuse, kde se ale tvrdí, že přímo v mobilu nativně podpora zabudována není a asi bude závislá na externí aplikaci
http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=33963453" onclick="window.open(this.href);return false;

3) Ve výše uvedeném odkaze na XDA developers je také uvedeno, že společnost využívající Lotus notes může získat beta verzi programu pro windows phone 7.5 a windows phone 8. Dále někdo píše, že využívá na Nokii 920 lotus traveler ve verzi 8.5.3. Na stránkách IBM ve specifikacích této verze ale podpora WP8 ani lumie 920 uvedena není a prý dle vyjádření IBM by měla být až v příštím roce.
http://www-01.ibm.com/support/docview.w ... ng_Systems" onclick="window.open(this.href);return false;

Celkově se mi zdá, že si výše uvedené informace částečně odporují, a proto bych uvítal laicky srozumitelné vysvětelní od někoho zasvěceného, kdo už se touto problematikou možná zabýval. Předem díky za případné odpovědi v této věci.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

Manek49 píše:Zkouknul jste někdo týden mobilně na mobilmanii (mají tam 920-ku)? Ten androfil tam plácá příšerný nesmysly...
Na týden mobilně, resp. na mobilmánii, nekoukám už dlouho. Od dob zrušení mobilit, co to tam vedou ti dva šašci je to web o ničem.
Ale na tohle se schválně mrknu.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů