HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od gulii »

smažu ze stránek a nedám zálohu... a bohužel sms stále zkracovány. Asi dělám něco špatně.
Jonáš Wenzl
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte kvě 24, 2011 21:54
Zařízení: Samsung

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Jonáš Wenzl »

Delal si to presne tak, jak to delal on v te recenzi? Jinak uz nevim, nemam to jak vyzkouset.
saadlo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 19, 2012 17:51
Zařízení: 8S by HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od saadlo »

koupil jsem prave Kingstona, v domeni že to bude kvalitni, ve čtečce funguje ale v telefonu nic:(
Jonáš Wenzl
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte kvě 24, 2011 21:54
Zařízení: Samsung

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Jonáš Wenzl »

zkus ji naformatovat v pc a potom v telefonu i kdyz je prazdna
saadlo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 19, 2012 17:51
Zařízení: 8S by HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od saadlo »

zkousel jsem tam 3 karty, a žádná se nechytla. zkusím ten formát ještě. dík
Happy Peppi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 19, 2012 22:04
Zařízení: HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Happy Peppi »

Ahoj lidičky. Uvažuji o koupi 8S, ale ta pamět 4GB je fakt malá. Neexistuje nějakej způsob jak by šli u těch nových wn instalovat aplikace na sd kartu? Kdyby to nějak šlo tak by to byl super mobil.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nelze,proste proto je ten telefon tak levny.Zapomente na aplikace na sd.
miomio
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 12, 2012 12:43
Zařízení: S3, iPad, Lumia 520

Re: HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od miomio »

Az tak lacny zase nie je :-)
Na to, ze ma pamat na ...... tak by mala byt cena podstatne nizsia!
Jonáš Wenzl
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte kvě 24, 2011 21:54
Zařízení: Samsung

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Jonáš Wenzl »

souhlas! navic pamet treba jenom 8 GB je pro vyrobce hrozna mala, a radeji si priplatim 100 za vetsi pamet, nez potom neustale promazavat aplikace, mapy apod.:/
xrainman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 19, 2012 23:06
Zařízení: HTC Windows Phone 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od xrainman »

matko882 píše:Neviem či mam nieco zle nastavené alebo ja neviem ale sám nacitam stránku cez explorer 5Mb v riti pozeram apikacie na marketplace a ochvilu 10Mb je preč...nainstalovanych mam 9 aplikacii cca každá v priemer 4Mb..to je
36Mb...stvrtok večer som mal v iné zabrate 330Mb dnes je to 530mb kde sa ostatne vyparili?
Mam rovnaky problem s internou pametou. Zo 4gb si system ukroji 2gb, nainstalovane aplikacie maju cca 400 mb a v Ine mam 1GB. Netusom co tam presne je, mozno ide o temp subory, mozno su to aplikacne data ...

Problem je v tom, ze ak volna pamet klesne pod urcitu mieru (cca 200mb), tak telefon zacina hlasit pri instalacii novych aplikacii, ze ma plnu pamet.

Inak telefon pekny, rychly, Windows Phone 8 sa mi pozdava a nemam nejake vacsie vyhrady okrem miznucej pamete :)

Skusim telefon resetnut do povodneho stavu a postupne instalovat aplikacie. Som zvedavy co presne pamet zaplna.
kubias
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 20, 2012 18:31
Zařízení: HTC 8s

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od kubias »

nedaří se mi telefon zapnout, (nemám v něm simku - což předpokládám, že nevadí) zobrazí se pouze úvodní obrazovka v logem T-mobile a víc nic...
Nevíte prosím, kde může být chyba?
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Gater »

Dle mého názoru ten telefon tou pamětí zabili...
saadlo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 19, 2012 17:51
Zařízení: 8S by HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od saadlo »

@gater: nikoliv. Pouze zúžili cílovou skupinu. Pro marketing děsivá věc, ale museli udělat místo 8X.

Jinak z WP8 pořád "uau", nádhera, svižné, funkční, praktické a hezké. Mi to hraje na notu. Nějak extra nefotím, pár logických her, co užiju se mi vleze, nějaké aplikace okolo na vše je místo. S 32GB kartou je prosto na filmy i hudbu. Sluchátka myslím, že standard.

Celkově jsem telfonu propadl. Radost s ním pracovat:) Až se se rozšíří uživatelská základna a s ní i počet aplikací to bude teprve něco.

Za mě určitě +1. V HTC se mi trefili. 70 znaku sms? neřešim. (neomezene sms) Zatím vidím nedostatek akoráte v absenci aplikací, ale to chce čas.

Lidé co nestojí na hordě aplikací, megalomanském počtu megapixelů ve foťáku, nebojí se inovací (posun od androidího opisu applu) doporučuju. + hlavně design. Vidím v tom hit. Dokud ho nepřebije Lumie.
koblihjr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: ned říj 09, 2011 7:43
Zařízení: HTC 8X

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od koblihjr »

Také souhlasím, že HTC 8S je trefou do černého. Naštěstí mou prací je získávat data z prodejen, selektovat poptávku, ohlasy, a obecně sondovat trh. A HTC8S, ať se tady budete dohadovat a své názory slovně formulovat jakkoli, je prodávaným mobilem.

Má to patrně 3 faktory. Prvním a tím nejtradičnějším - Vánoce.
Druhým, že WP8 jsou poměrně na webech chválené. A paradoxně po nich nekoukají laikové, ale uživatelé starších iPhonů a Androidů. To ale neznamená, že právě tito lidé si 8S kupují. Já si myslím, že si pouze WP8 chtějí na něčem laciném vyzkoušet, aby neměli moc peněz "v luftu".
No a pak cenovkou, že ano? :) U TM je za slušnou cenu, v O2 zase velmi sympaticky dotují, takže už za 300Kč paušál je cena více než famfárová.
Navíc aktuálně nemá 8S konkurenci. Podle 620 soudím, že adekvátní konkurent nepřijde dřív než 2Q2013.

Ale jinak musím uznat, že mně osobně by 4GB (resp. 1GB) asi taky nestačila. Nicméně nenároční uživatelé tohle neřeší. Takže telefon na trhu místo rozhodně má, navíc očekávám po Vánocích sundání cenovky o pár bankovek níž. A pro plno mamin, manažerů, řemeslníků nebo i studentů - super vstup do velkého světa WP. Takže za mě like.
Happy Peppi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 19, 2012 22:04
Zařízení: HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Happy Peppi »

Jako souhlas, ale myslím, že taky dost lidí ani netuší, než si tento tel. koupí, že aplikace nemůže házet na sd kartu. Každej se podívá, že to má sd karty a paměť neřeší. Kdyby tam hodily 16GB paměť tak je telefon o 500,- dražší a suprovej.
Matt54
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 21, 2012 19:11
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Matt54 »

Mám HTC 8S 3 dny a zatim jsem s ním spokojen až na tu paměť. Už po těch třech dnech mám volnejch jen 200 Mb. Doufám že se Microsoft umoudří a v některém z dalších updatů konečně povolí kopírování her a aplikací na SD kartu. Jinak jsem více než spokojenj na jedno nabití mi vydržel 2 dny, display se mi taky líbí a systém je celkově dost svížný a neseká se. Sice je to oproti Androidu veliká změna ale už si pomalu zvykám.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Flynn »

Aplikace a hry asi těžko MS povolí mít na kartě. Instalace se neskládá jen ze samotné aplikace, ale jsou tam ještě další soubory, ovladače, záznamy do registrů a tak. Nevím, jak by to v praxi mohlo fungovat. Asi by vznikl v systému neskutečný bordel, kdyby se soubory z karty po jejím vyjmutí vymazaly např. v jiném zařízení.
Matt54
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 21, 2012 19:11
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Matt54 »

Nemyslel jsem to úplně doslova, myslel jsem aby to fungovalo alespoň jako na androidu.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Flynn »

S WP zapomeň na Android, anebo k němu přejdi. Nesnaž se ani teoreticky spojovat či srovnávat dva naprosto odlišné systémy. Windows jsou prostě Windows.
Matt54
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 21, 2012 19:11
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Matt54 »

Dík za radu, ale už užívám oba dva systémy (LG Optimus 2X - android 4.1.2 a HTC 8S - WP8).
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů