Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 435
Registrován: pon dub 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Vejprnice (kousek od Plzně)
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tonda512 »

Tak widget to není...je to aplikace(launcher), která ti nahradí původní launcher(TouchWiz).

Poznat by jsi to neměl, nastavíš češtinu a je to..jenom s případným uplatňováním záruky to bude složitější.
sutrik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 29, 2012 17:00
Zařízení: htc desire

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sutrik »

Takže Prijdu o S Planner (kalendář) celý? A co třeba S Note,gesta stylusem apod?jeste jednou díky...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobanovicz »

Nepřijdeš o nic co popisuješ. Pouze o některé Samsung widgety.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od anawarr »

dnes jsem v Praze zjistil velmi nepříjemnou skutečnost. jel jsem podle navigace, cca 600 km. na d1 pohoda, ale v Praze při zastavení na křižovatce note2 ztrácel, jak pozici, tak hlavně směr. jakoby note neměl vestavěný kompas. (srovnáno s note1, je note2 o level horší. máte někdo podobnou zkušenost?
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Xlendi »

Tak u mě navigace v Praze naprosto v pohodě. O stupínek lepší než Streak mini, výrazně lepší než Nexus 7 (což je logické, protože Nexus 7 nemá GSM modul a tedy ani aGPS musí se spoléhat na GPS chip).
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Xlendi »

sutrik píše:chtěl bych to částečně používat i na šířku jako tablet a kupovat to chci hlavne kvůli peru...jeste jeden dotaz,pokud koupím Note 2 EU distribuci pochopil jsem správně že to vlastně ani nepoznam?mám na myslí třeba diakritiku u rozpoznání písma...dekuju.
Tak jako tablet to samozřejmě jde, já mám taky závislost ze Streaku a na TouchWhiz lanucher jsem si nezvykl. Pro použití na šířku tedy stačí nainstalovat např. Nova launcher (i ten GO jsem zkoušel a i Apex - všechny fungují, ale Nova je podle mě jednoznačně nejlepší). EU distribuce (= šedivka) není problém, nepoznáš naprosto nic. Přes Kies se aktualizuje úplně stejně, jako česko-slovenská distribuce. Uplatnění záruky - teoreticky pouze u prodejce. A prakticky? Kamarád má "šedivku" SG II. Záruku uplatnil u českého Samsungu a uspěl.
Skynerd
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 16, 2012 14:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Brno

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Skynerd »

Prosím, rád bych se poptal jestli existuje nějaký viewer na aplikaci S NOTE. Neboli jak to otevřít v PC? Možná to tu padlo, ale je tu tolik příspěvků, že jsem to nenašel :-(

Děkuji za odpověď.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

Exportuj to v telefonu do PDF a pak už to normálně otevřeš v acrobatu v PC
tsetr
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 24, 2012 21:38
Zařízení: GT-I9000

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tsetr »

Zdravím, mám dotaz jak správně funguje HDR fotky na Note II, pokud zapnu tak mi to udělá 2 fotky, ale nesloží se do jedné. V galerii jsou jako dvě s rozdílnou expozicí, nemůžu přijít na to, aby to hned spojilo do jedné. Ještě donedávna mi to tel. vytvářel tak by to mělo být správně, ale teď mi to dělá stále jen dvě, už jsem i resetoval foto nastavení i celkově tel. do továrního nastavení, ale nic :-(. Strašně mě to irituje. Moc dík za radu.
dadula
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 6:43
Zařízení: samsung galaxy S2 > NOTE2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dadula »

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Sa ... ed-battery" onclick="window.open(this.href);return false;
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marek_proksa »

Dobrý,mam takový stupidní dotaz...mam noteho par dní,a ted jsem si všiml že se mi při listování obrazovkami neposunuje pozadí,nebo-li "nescrolluje"jde to někde nastavit,nemůžu najít....díky
kaktus2536
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 06, 2009 15:54
Zařízení: HTC HD2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kaktus2536 »

marek_proksa píše:Dobrý,mam takový stupidní dotaz...mam noteho par dní,a ted jsem si všiml že se mi při listování obrazovkami neposunuje pozadí,nebo-li "nescrolluje"jde to někde nastavit,nemůžu najít....díky
Defaultní launcher tohle neumožňuje, musíš si stáhnout nějakej alternativní, např ADW launcher atd. :wink:
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

no , vsecky lauchery co jsem zatim skusil ja , jsou na prd , staci si v nich pridat original hudebni widget a uz to nezobrazuje spravne , stejne je to u widgetu kurzu men a taky nejde pridat original widget pocasi , poprve v zivote co zustavam u tw :)
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

jak nezobrazuje spravne? ved napriklad v takom NOVA launchery si mozes prisposobit velkost widgetu
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marek_proksa »

[/quote]Defaultní launcher tohle neumožňuje, musíš si stáhnout nějakej alternativní, např ADW launcher atd. :wink:[/quote]

No...to pravě nevim...jedna tapets stažená z Marketu se mi posunuje...tak jsem zmaten...byl jsem zvykly roky na go launcher,ted jsem si říkal zkusím touchwiz at mam dostupné hned ty vychytávky z s pen...hlavně kalendář widget...ten do go nepřidám...
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marek_proksa »

kaktus2536 píše: Defaultní launcher tohle neumožňuje, musíš si stáhnout nějakej alternativní, např ADW launcher atd. :wink:

No...to pravě nevim...jedna tapets stažená z Marketu se mi posunuje...tak jsem zmaten...byl jsem zvykly roky na go launcher,ted jsem si říkal zkusím touchwiz at mam dostupné hned ty vychytávky z s pen...hlavně kalendář widget...ten do go nepřidám...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

to Maxpayne ---- ano menit velikost widgetu muzu ale proc bych to delal chci to treba tak jak to je v originalu ale treba u widgetu hudebniho prehravace se nazev pisnicky ( pod tlacitkama play atd ) usekne v polovine , to samo u kurzu men atd , v origo tw toto nedela.

a kde treba zmizel originalni widget pocasi , u doinstalovanych laucheru se nezobrazuje , atd atd , je to mozna dane rozlisenim nebo tak neco , nevim.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Clovek si musi vybrat. Bud vychytavky dodavaneho prostredi nebo konfigurovatelnost jinych aplikaci.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

presne tak , mozna se casem neco nebo nejaka aktualizace objevi co bude ok , pro ty co chteji jiny launcher ( nebo jsou spokojeni uz tet )
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

TMASKA: Já už jsem o tom samém nebo podobném psal už jednou a připadá mi že celou N II dělal nějaký pidlovoký jouda z Taiwanu který nechce aby na originál šlo cokoliv jiného na 100% a jiný laucher kompatibilní tak max. na 75%.Pochybuji že aktualizace něco změní,ale třeba už joudu vykopli a půjde to. :P :P
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů