Historie nakupu marketplace

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Zawe
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: ned srp 14, 2011 19:57
Zařízení: Lumia 950 DS

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Zawe »

Zdravim, taky nemate v historii nakupu vse co jste nakoupili nebo nainstalovali? Drive jsem mel asi 4 stranky aplikaci a ted mam jenom jednu.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Petulinek »

Podobný problém. A ještě jsem včera při reinstalaci founu zjistil, že to po mně znovu zaplatit aplikaci, kterou mám koupenou...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Paulos »

Ano, vidím to stejně. Purchase History je teď hodně zredukovaná a místo obvyklých 40 stránek se načtou čtyři položky (!) a dál to nejde (chyba "Please try to load apps again"). Něco se v MS šíleně pokazilo (jako že se jim to kazí už delší dobu).
mceza

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od mceza »

Až doteď jsem na MS nadával, že WP nic neumí. Ale alespoň vše, co WP umělo celkem dobře fungovalo. Teď se jim kazí i to, co šlo? Takhle moc konkurenci neudělají...
cinch
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 13, 2009 19:07
Zařízení: HTC 8x

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od cinch »

Stejnej problem. Aplikace koupeny před 31.8. zmizeli. Vcera vecer jsem psal na support a maj do jednoho pracovniho dne odpovedet. Resi to spoustu lidi na forech. Chtel jsem jsem kupovat telefon s WP8 pristi tyden, ale pockam co bude dal. Takovyhle zbytecny problemy me dost vadej.
AAndroid
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 26, 2012 14:43
Zařízení: I5, SGS3, Note 10.1

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od AAndroid »

Nekdo musi Ballmerovi zaplatit ty propocene kosile.-D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od htcjirka »

U me zatim vse ok,nic ze zakoupenych veci se me neztratilo.Kazdopadne je to opravdu na povazenou, tento nynejsi bordel.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Flynn »

Tak jsem si také ověřoval, jestli seznam aplikací odpovídá skutečnosti a spousta jich tam není. Jsou to aplikace ze začátku roku, je tam výpadek několika měsíců. Microsoft opravdu exceluje. Před chvílí mi psal programátor z Itálie, kterému jsem dělal překlad aplikace a zdá se, že je dost znechucen:
this days the marketplace have some BIG problem.
I write to Microsoft all days for myMoneyBook.
At now the last version is 2.0 with new languages, but some server error notify an update to version 1.9.

I don’t have some power for this problem, I can only wait Microsoft... ☹
More people write to me, but don’t have any solution.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Petulinek »

Já předevčírem instaloval novou 7.8 ROMku do telefonu a zjistil jsem, že po mně 11 aplikací a 1 hra chtějí znovu zakoupit, zaplatit něco, co už jsem měl. V historii mám asi 30 aplikací, přičemž dík mým různým pokusům a testům bych to viděl na asi desetinu reálného počtu. Tak jsem volal na MS support, hovor trval 28 minut a nakonec mi operátorka řekla, že to bude eskalovat dál, že neví co s tím. Což mně vůbec nepřekvapilo, spíš bych byl vykulený z opaku :-) Tvrdila mi, že je to divné, že ještě nikdy nic takového neřešili, což mně pobavilo, když jsem jí řekl, že to řeší hodně lidí na webu na diskuzních forech, tak se divila o čem to vůbec mluvím, byla evidentně naprosto mimo naši realitu... Tak jsem zvědav, s čím přijdou... Jediné čeho jsem si všiml, že se jedná hlavně o aplikace, které byly buď v nějakých slevových akcích nebo byly zdarma a posléze byly zpoplatněné...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od htcjirka »

To jsem rad ,ze me to nepostihlo,takovy Navigon jsem kupoval v kvetnu a kdyby me zmizel a mel se nekde nekoho dozadovat o napravu,asi by me praskla zilka..
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od culis »

Tak já jsem na tom podobně, většina aplikací ze seznamu zmizela. Plno ji bylo zaplacených, tak jsem zvědav, jak to MS vyřeší.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od mimonaut »

taky jsem ten šťastnější a asi mám vše. Ale když jsem hledal CGT a nenáchazel (jak se ukázalo z důvodu jiného MS bordelu), mále mě vomejvali.. Naštěstí jen tato apka.
Tak doufejme, že to vyřeší.. CHtělo by to minimálně se jim ozvat, ať o tom vědí, že to lidem není jedno..
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Radek Hulán »

Mě z cca 80 nákupů zmizely dvě aplikace, ale co jsem si vědom, "nakupoval" jsem je v době, kdy byly free a nyní nejsou. Jedna z nich je WPCentral (byl free asi týden). No, kvůli 20 Kč jsem to nereklamoval a skutečně jej koupil. Není to tato možnost?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od karelchadim »

tak je to opravené.. včera se mi snažil updatovat unofficial samsung remote a skončil se stejnou chybou jako CG Transit... ráno jsem to zkoušel znova a aplikace se nainstalovala bez problému.. a když teď koukám do historie nákupů tak je toho tam o něco víc, i tak tam není úplně všechno... takže se zdá, že Microsoft potichu napravil co zpackal
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od JiriE »

Mohu potvrdit, že k nápravě pomalu dochází - bohužel opravdu pomalu. Předvčírem jsem měl v historii nákupů tak 1/3 aplikací, dneska tam přibyla zhruba další 1/3, takže ještě něco zbývá.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Jakub Karásek »

Také mám štěstí, že mi žádná aplikace nezmizela, ale jestli tedy dobře chápu, to co píše RH -

Je to tedy tak, že pokud stáhnu placenou aplikaci v nějaké akci zdarma, tak se neobjeví v seznamu nakoupených aplikací a tudíž po HR nebo při koupi nového telefonu mi při nové nezahlásí Marketplace, že jsem si ji dříve koupil a bude chtít po mě peníze?

Mám takto stažené gmapspro, pictures lab a samozřejmě CG Transit.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Radek Hulán »

Ne, i free je legální koupě, to je samozřejmě chyba Marketplace. Nicméně už to funguje, CG Transit byla u mě právě ta druhá app, a jde nyní stáhnout bez placení.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Jakub Karásek »

Super, právě se mi konečně aktualizoval i ten CG Transit. Už jsem se bál, že mi tam bude viset aktualizace dokud si aplikaci nekoupím (což se mi nechtělo, vzhledem k tomu, že stará verze stále dobře fungovala)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od Flynn »

Já jsem v duchu doufal, že mi tam ta otravná hláška nebude viset navěky a dočkal jsem se. Tento bordel je celosvětový, to všichni víme, jen MS neví nic. Měli by mít agenty, kteří budou navštěvovat fóra a sledovat názory lidí. Jen malé procento zákazníků se ozve přímo jim a nakonec to stejně řeší jen nějaká operátorka, která problém posune dál.
U CG Transit není důvod si myslet, že původní free verze bude nějak šizená. Normální bude to, že kdo ji má koupenou zadarmo, bude dostávat aktualizace. Takto by to mělo fungovat. Proto je také v historii nákupů vše, co jsme z MP stáhli - zadarmo nebo placeně. U každé aplikace je poznámka Purchase (v českém překladu Koupit), případně Trial - Zkušební verze. Sami tedy nazývají tento přehled historií nákupů a správně považují i free za nákup. Tak hlavně, aby jim to také tak fungovalo.
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Historie nakupu marketplace

Příspěvek od hujer »

Vysvětlení: http://www.wpcentral.com/microsoft-quie ... -purchases" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů