Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
AAndroid
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 26, 2012 14:43
Zařízení: I5, SGS3, Note 10.1

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AAndroid »

mceza: ne, pouze je to naprosto stejnej nesmysl jako tvrdi on.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Kasprik píše:Telefon se mi hodně líbí, ale zeptám se má to nějaký TV-OUT jak dostat videa a filmy na televizi. Díky.
Ne,TV-out neumi.

Jinak jen zajimavost co se tyce opravarenskeho hlediska je,ze dobijeci microusb konektor neni umisteny na zakladni desce ,ale samostane a propojeni na zakladni desku je pomoci flex kabelu.Lze ho tedy behem chvilky vymenit samostatne.
I na Lumii 800(N9 i Lumia 900 ma totozny) se setkavam s tim,ze lide znici microUSB konektor.Tento konektor trpi na vsech moznych telefonech.

Zakladní deska je napr. mensi nez na Lumii 900.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

AAndroid píše:Tak jsem vydrzel presne minutu a patnact vterin u testu pana Hulana a musel jsem to vypnout. Shrnuti:
1) Nejmodernejsi OS - Dacia ma noveho Logana, cili ma nejmodernejsi automobil
2) Nejlepsi HW ktery muzete pouzit - HW MidEndoveho Androidu neni nejlepsi
3) Lepsi podani barev - Sytejsi u Amoledu neznamena vernejsi, nybrz zkreslenejsi
4) Muzete fotit v kostele a nemusite pouzit blesk - Pri moceni ho taky nemusim vyndavat z kalhot, ovsem ten vysledek...

Pane Hulan, jste zakomplexovane, naprosto neobjektivni a nesoudne vemeno z kozy a silne mi pripominate velkohubeho Par oubka.
ad1) Pokud se člověk podívá na ostatní OS, podle mě Windows Phone 8 rozhodně má nejmodernější UI (což neznamená ani nejlepší, ani nejhezčí). Na iOS už jsou hodně znát léta a Andorid je splácanina, jehož verze 4 se sice snaží kopírovat prvky WP8, jenže o to větší splácanina to je.

ad2) Jsou telefony s lepšími HW parametry (alespoň papírově), ale mid-range ani náhodou :lol:

ad3) Jak už bylo řečeno, AMOLED display vůbec nemá :oops:

ad4) Fotky za špatného osvětlení jsou bez debat to nejlepší, co v mobilním světě lze najít a není nic, co by se alespoň vzdáleně blížilo, to je prostě fakt
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od karelchadim »

ješte k tej televizi... dostat se to do ní dá, pokud u ní je zařízení podporující DLNA nebo je televize natolik inteligentní že to zvládá sama, tak se dá využít tohoto pro přehrání fotografií, videa, ale i hudby
ityny
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 12, 2012 15:21
Zařízení: NOKIA E52,NOKIA Lumia 900 white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ityny »

AAndroid píše:Tak jsem vydrzel presne minutu a patnact vterin u testu pana Hulana a musel jsem to vypnout. Shrnuti:
1) Nejmodernejsi OS - Dacia ma noveho Logana, cili ma nejmodernejsi automobil
2) Nejlepsi HW ktery muzete pouzit - HW MidEndoveho Androidu neni nejlepsi
3) Lepsi podani barev - Sytejsi u Amoledu neznamena vernejsi, nybrz zkreslenejsi
4) Muzete fotit v kostele a nemusite pouzit blesk - Pri moceni ho taky nemusim vyndavat z kalhot, ovsem ten vysledek...

Pane Hulan, jste zakomplexovane, naprosto neobjektivni a nesoudne vemeno z kozy a silne mi pripominate velkohubeho Paroubka.
Tak jsi nám tu vyblil ty svoje rádoby kritické připomínky a teď šupej dělat úkoly. Mě se jeho video velice líbilo a naprosto s ním souhlasím. Telefonů jsem měl desítky a to všech platforem. Lumii 920 mám týden a je to to nejlepší co jsem zatím měl. Pane Huláne, berte tyhle krišpíny s rezervou.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Hulán »

K "berte tyhle krišpíny s rezervou" dávám většinou toto video ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MYr26Psh6yQ[/youtube]

Já jsem WP fanoušek a moje video je fanouškovské. Když se z toho majitel Androidu posere, jemu smrdí zadek, můj ne...
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od VNavrátil »

HTC Jirka: Teda já si ani nedokážu představit, jak někdo dokáže zničit zdířku na microUSB, po 14 měsících s omnií je konektor pořád jako nový a není tam žádná vůle nic. To mi hlava nebere :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jak uz jsem jednou napsal,Radek obcas prebarvuje,ale jeho posledni video se celkem povedlo a nepovazuju ho za "spatne"
Lumia 920 opravdu splnila ocekavani,rada Lumii usla velky kus cesty dopredu,stejne tak Windows Phone 8.Porad je co vylepsovat,ale nynejsi stav se take nebojim oznacit za top produkt na trhu s top systemem,ktery navic dokazal jit svou originalni cestou.
jak někdo dokáže zničit zdířku na microUSB, po 14 měsících s omnií je konektor pořád jako nový a není tam žádná vůle nic. To mi hlava nebere
Reklamaci ci vytrzenych microUSB je mraky.Muzou za to ty skvele zoubky na kabelech,nekdy jsou dost vystouple a pri odpojovani je namahan letovany spoj na desce.Casem se vytrhne,nic neobvykleho ci k diveni.Nebo kdyz s tim nekdo hodne "kvedla" pri odpojovani,prave kvuli tem zoubkum,napraskne ten prostredni drzak kontaktu,ktery je z tenkeho plastu.
Deje se to u vsech,SE,Nokia,Samsung bez vyjimky.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin Suchan »

VNavrátil píše:HTC Jirka: Teda já si ani nedokážu představit, jak někdo dokáže zničit zdířku na microUSB, po 14 měsících s omnií je konektor pořád jako nový a není tam žádná vůle nic. To mi hlava nebere :tlem:
Kdyz je clovek ozralej a snazi se tam konektor dat opacne, tak se to stane hned - zde je bod pro Apple a jeho novy Lightining konektor, ktery je oboustranny. Na druhou stranu Lumia 920 ma bezdratove nabijeni, ze 8-)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Já teda radši než nějakej koknektor, kterej má v této chvíli jen jeden telefon a jeden tablet, použiju USB, kterým je vybavena velká spousta zařízení (a stále stoupá). Už jsem si tak nějak zvyknul, že jedním kabelem nabiju sluchátka, všechny telefony co máme doma, foťák a bezdrátovou klávesnici. K tomu mám teď externí a solární nabíječku s micro USB, takže...
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od VNavrátil »

Obrázek :)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

jj, u USB je 50% šance, že se spletete. Přesto ho vždy otáčíte nejméně 2x :D
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

mam jednu rychlou otazecku. Jak je na tom Lumia 920 s Wifi tetheringem?

THX J
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Normalne,obsahuje,vzdyt uz ho ma davno Lumia 800 i 900,tak proc by byl nejednou vynechan :wink:
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jerry_stolarik »

Thx Jirko,

no radsi se ptam. Pamatuju si ze u Lumia 800 a 900 to byl na zacatku problem tak si to radsi overim.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

mceza píše:jj, u USB je 50% šance, že se spletete. Přesto ho vždy otáčíte nejméně 2x :D
vyřešil jsem nálepkou nebo zářezem na konektoru na kabelu (na micro mám vytavenej zářez, na standart USB nálepku) na vrchní straně a už se mi to nestává :)
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od František Šafr »

Co se týká Radka Hulána, tak chápu, že jeho přístup k Nokiím s WP může někoho štvát, ale já s ním v celku souhlasím. Podobně to mám u hudby. Pokud mám oblíbeného interpreta, tak ho chválím, i když občas slyším věci, které by se mohly změnit. :-) Každopádně je Nokia Lumia 920 zdařilý telefon, to je bez debat. :-)
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Pánové, navrhuji, pojďme se vrátit zpět k tématu, resp. konstruktivní diskuzi o tomto přístroji. Diskuzi o tom, jak se komu líbí jaká recenze si nechme třeba na FB.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jinak pozor na takove zniceni sim zasobniku,je na tenkem flexu a meni se s celou zakladni deskou.Jeden z uzivatelu si ho uz poskodil,kdy mu pri vyndavani zasobnikukarta zapadla dovnitr a pri jejim vyndavani ulomil jednu z pacicek.I takove cidlo okolniho svetla,priblizeni je na flex zakladni desky a samostatne se nevymenuje.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jerry_stolarik »

Na The Verge vysel clanek ze maji WP8 telefony problemy s restartovanim.

Mate s tim nekdo problem? Stalo se vam to uz?

J
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů