Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Je tam nekolik karet ,ktere si tam muzes pridat. Kdyz mas spustene vyhledavani ,tak pres menu vlez do nastaveni a podivej se jestli mas zapnute chytre karty Google.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

snekousek píše:Tak jsem si odkaz poslal do founa,pustil v Maxthonu a úplně v pohodě.Možná kdyby jsi do founa netahal každou sračku na kterou narazíš tak by ti to fungovalo bez problému.Mě se nestalo ani u Note I a ani u Note II aby se mi něco nepřehrálo když na cokoliv najedu.
Chapu tedy dobre ze jsi si koupil Nota 2, stahnul jsi prohlizec Maxthoun a videa se ti normalne prehravaji? Zadny Flash jsi dodatecne nestahoval ani neinstaloval a RoM mas oficialni? Ja mam oficialni CZ 4.1.1 Zil jsem v domeni, ze Flash neni v teto verzi oficialne podporovan a bez jeho dodatecneho doinstalovani mi nepujdou videa na netu prehravat.


Cituju napr z mobilmanie

Adobe na svém blogu uvedl, že nový Android 4.1 se bude muset obejít bez jeho přehrávače. K tomu všemu 15. srpna 2012 stáhne svůj Flash z obchodu Google Play i pro stávající verze Androidu. Jedinou možností, jak mít Flash oficiálně i po tomto datu, je nainstalovat si tento plugin do telefonu před zmiňovanou půlkou srpna, a poté zařízení nijak resetovat nebo aktualizovat. Adobe také radí těm uživatelům, kteří se chystají svůj telefon s Androidem aktualizovat na verzi 4.1, ať si předtím Flash odinstalují. Důvodem je fakt, že v této verzi nebyl Flash Player nijak testován a není tedy jasné, jak se bude chovat.Samozřejmě i poté bude možno Flash do androidího telefonu nainstalovat. Postačí k tomu kdekoliv na webu najít a stáhnout jeho neoficiální balíček.
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Hraju si s flashem ve firefoxu. Na idnes.cz nejede, na stream.cz bez problemu
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

Přesně tak.Bez jediného zásahu do founa.Žádný Root nebo podobné blbosti.Mobil používám od roku 1998 a vždycky jak šla doba s ohledem k typu a značce tak co jsem do něj dal fungovalo.Snad jen před 3 roky jsem měl vlastní certifikát na programy pro Nokii ale ani ten jsem moc nevyužil.
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chuckymichal »

Dal som to vyhľadávanie google potom som dal menu a nastavenie ale žiadnu možnost kariet tam nemám
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

snekousek píše:Přesně tak.Bez jediného zásahu do founa.Žádný Root nebo podobné blbosti.Mobil používám od roku 1998 a vždycky jak šla doba s ohledem k typu a značce tak co jsem do něj dal fungovalo.Snad jen před 3 roky jsem měl vlastní certifikát na programy pro Nokii ale ani ten jsem moc nevyužil.
A muzes to prosim zkusit i v zakladnim prohizeci nebo firefoxu. Tam to mas taky v poradku?
Echis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob říj 20, 2012 18:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Echis »

Ahoj, tak mám další nešvar na svém Notu. Pruh přes celý displej.....je to krásně vidět, když dám bílé nebo šedé pozadí. Zhruba uprostřed displeje po celé délce zprava do leva. To už není možné.......asi poputuje na reklamačku........

Tak jsem dal test displeje a na šedé je to ,,krásný" pruh přes celý displej a na červené je v něm ještě navíc černá tečka....takže asi vadný pixel?
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chuckymichal »

Prosím Vás kde mám zapnúť tie chytré karty google? Dám google ale v nastaveniach nemam o kartách ani slovo
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

kingtomasa píše:
snekousek píše:Přesně tak.Bez jediného zásahu do founa.Žádný Root nebo podobné blbosti.Mobil používám od roku 1998 a vždycky jak šla doba s ohledem k typu a značce tak co jsem do něj dal fungovalo.Snad jen před 3 roky jsem měl vlastní certifikát na programy pro Nokii ale ani ten jsem moc nevyužil.
A muzes to prosim zkusit i v zakladnim prohizeci nebo firefoxu. Tam to mas taky v poradku?
V základním prohlížeči to běhá stejně dobře.Zkoušel jsem i jiná videa a beze změny.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

snekousek píše:Přesně tak.Bez jediného zásahu do founa.Žádný Root nebo podobné blbosti.Mobil používám od roku 1998 a vždycky jak šla doba s ohledem k typu a značce tak co jsem do něj dal fungovalo.Snad jen před 3 roky jsem měl vlastní certifikát na programy pro Nokii ale ani ten jsem moc nevyužil.
Root (a podobné úpravy) jistě nejsou blbost. Je jen jiný postoj k telefonu, filosofie jak s telefonem dělat něco jiného a jinak pro ty, kteří si rádi hrají a experimentují. Pokud něco nedělám, nesdílím či nerozumím tomu co a jak dělají ostatní, tak bych tomu neříkal blbosti.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

chuckymichal píše:Prosím Vás kde mám zapnúť tie chytré karty google? Dám google ale v nastaveniach nemam o kartách ani slovo
Kdyz spustis google now, tak by ti mela vyjet bila obrazovka s oknem pro hledani.
Google now 2.png
(56.37 KiB) Staženo 469 x
a v nastaveni toto
Google now.png
(57.96 KiB) Staženo 469 x
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@kingtomasa: Maxthon může přehrávat Flash videa bez potřeby externí dodatečné instalace apk balíčku od Adobe, protože má core nativní podporu přehrávání Flash videí - tedy již integrovánu.
Poté, co vyjel AOS JB 4.1 tak hoší z Maxthonu pouze něco zafixovali a Maxthon tudíž může býti opravdu OK na Flashi, aniž by se dodatečně Flash musel instalovat.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@kome: tak tak >> skvělá práce. Tohle by pochopila asi i má manželka :grin:
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Tak na Notu jsou ty screenshoty i s upravou sranda. Netrva to dele nez kdybych to delal na pc.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

hewlett píše:@kingtomasa: Maxthon může přehrávat Flash videa bez potřeby externí dodatečné instalace apk balíčku od Adobe, protože má core nativní podporu přehrávání Flash videí - tedy již integrovánu.
Poté, co vyjel AOS JB 4.1 tak hoší z Maxthonu pouze něco zafixovali a Maxthon tudíž může býti opravdu OK na Flashi, aniž by se dodatečně Flash musel instalovat.
Aha diky za info, ale prehravani mu funguje i v jinem prohlizec napr tom zakladnim co je soucasti systemu. To ma jake vysvetleni?
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chuckymichal »

Neviem čím to je ale položka v nastaveniach Google now chytre karty google mi chyba...
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Ale mi take funguje Flash ve founu i v nativnim prehravaci - s vyjimkou videi, umistenych na iDnes.cz.
Skynerd
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 16, 2012 14:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Brno

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Skynerd »

V uživatelských recenzích jsem četl, že nelze vypnout zvuk závěrky fotoaparátu je to pravda? Tomu bych se poměrně divil.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

hewlett píše:Ale mi take funguje Flash ve founu i v nativnim prehravaci - s vyjimkou videi, umistenych na iDnes.cz.
A nic jsi nemusel stahovat? Daval jsi sem odkaz na Flash tak k cemu teda slozi? Ja to chapal tak, ze se mi na webu v prohlizeci neprehraji videa pokud si nestahnu Flash z toho odkazu. Rozumel jsem tomu spatne? Kdyz jsem tam ten Flash nemel tak se mi v okne s videem zobrazoval nejaky znak a neslo prehrat.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Koukni se do nastavení foťáku, zdali tam v menu Nastavení nemáš možnost zvuk uzávěrky vypnout/zapnout. V Omega ROM (tato je čistě založena na stock a Camera.apk modifikována nebyla pokud vím) tato možnost je. Takže principielně je možno na SGNote 2 zvuk uzávěrky (Shutter sound) vypnout a zapnout. Otázkou nyní je zdali je to možno i na pure stock ROM - tu nyní nemám nahozenu, takže se nemohu kouknout online.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů