Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

neovsuzel píše:Dd měl bych dotaz, jak zobrazit aplikace ktere jsem skryl v menu Aplikace?
Aplikace >> Menu button >> Zobrazit skryté aplikace >> zatržítkem vybrat ...
Pokud nevidíš nabídku Zobrazit ..... pak vyjeď s oknem nabídek kousek nahoru, onen poslední řádek se objeví.
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomaš K »

U ktorého predajcu v Prahe je možne reálne si vyskúšať Note? Nie len maketu, ale funkčné zariadenie.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@Mirek158: převzorkovat v některém z editorů fotek (PicSay Pro, QuickPic, v Galerii jakýsi editor je také ale musí se dodatečně stáhnout). Anebo si fotky nachystat a zpracovat jako dávku v ext. editoru (v PC) např. Zonerem 15 - je v češtině a má příslušné profily pro upload na web k dispozici. Použít některou z webových služeb pro sdílení fotek resp. webových uploaderů.

Obrázek
dszo13
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 17, 2012 16:49
Zařízení: samsung galaxy note ll

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dszo13 »

Tak nejak to mam ja...
Přílohy
uploadfromtaptalk1350859033228.jpg
uploadfromtaptalk1350859033228.jpg (30.02 KiB) Zobrazeno 4504 x
neovsuzel
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 11, 2010 18:16
Zařízení: Samsung Galaxy S + Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od neovsuzel »

Dal by jste mi prosim nekdo typ na widget kde bych viděl kolik paměti mi zbývá? nejake komplexní reseni?
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nandro »

Zkus fajn aplikaci Cool Tool,která Ti na vrchní liště permanentně bude ukazovat co si nastavíš,třeba volnou RAM ,baterii,datum,využití CPU,práci procesoru atd.Možnost si vše i barevně odlišit.
Echis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob říj 20, 2012 18:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Echis »

POZOR NA ALZU !!!!!!!

Ahoj, psal jsem před pár dnama, kvůli lupajícímu krytu. A protože jsem na tyhle věci puntičkář a podle některých příspěvků i vlastního odzkoušení u T-mobile jsem zjistil, že to lupat vůbec nemá a je to na mém kusu (ale i několika dalších), tak jsem se rozhodl, že ho vrátím zpět do ALZY. Telefon jsem v neděli hodil do původního stavu a nachystal na pondělí na ráno. Při chystání jsem byl ale nemile překvapen. Že byly plomby už jednou porušeny a přelepeny jsem už věděl, moc jsem to však neřešil. Všiml jsem si ale, že nálepka s IMEI byla přelepena taky, jenže pod tou mou byla nálepka s úplně jiným IMEI, než má můj telefon!!! To mě vytočilo na ultimo!!!! Takže dnes ráno jsem šel okamžitě na pobočku přístroj vrátit. Prodavač jej překontroloval (pouze opticky, nedal tam ani baterku jestli přístroj funguje !?!?) a řekl mi, že přístoj vezmou zpět, ale strhnou mi 300,- za rozbalení. Řekl jsem mu že to neexistuje (na to se oba pousmáli a že prý ale existuje.....na to je zákon) a ať mi okamžitě vysvětlí proč jsou přelepeny plomby a původní IMEI. A najednou se vše obrátilo...oba jen tiše čuměli, polkli a samozřejmě najednou není problém vrátit plnou částku!!! Ještě zkoušeli něco o poslání na účet, což jsem samozřejmě zamítl (řekl jsem jim, že jsem volal na infolinku a tam mi zdělili, že při vyzvednutí na pobočce a platbě hotově mi vrátí peníze na ruku - malinká lež, ale zafungovala (-:), vypsali mi dobropis a mám si přijít odpoledne pro peníze, protože momentálně po ránu nemají 16000,- v kase. Takže za sebe Vám ALZU důrazně nedoporučuji, něco tu prostě není v pořádku - tipuju to na šedivky, repasy nebo něco takového.... Na druhou stranu neříkám, že je to u každého přístroje, třeba jsem měl jen smůlu a ostatní můžou mít Note II od Alzy v pohodě. Tohle je moje zkušenost s ALZOU, už nikdy !!!!


DODATEK: Právě jsem si přinesl Note II od T-Mobile. Jedna plomba i IMEI, kryt i rámeček perfektně sedí, nelupe a dokonce se mi teď zdá, že tlačítko hlasitosti lépe drží. U prvního kusu z ALZY pří zachvění s telefonem bylo slyšet normálně chrastění tlačitka - mělo obrovskou vůli. U tohoto kusu ne, lépe lícuje......konečně spokojenost 8-)

Pokud máte telefon z ALZY a máte stejný problém, co jsem měl já, tak doporučuju za včasu vrátit......
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Já bych na alze nekoupil ani rohlík. Není to tak dávno (cca rok rok a půl), kdy se na alze objevili plagiáty sluchátek Sennheiser v cenovce 1500 a vejš. Spousta lidí říká, že za to Alza nemohla, že to je vina dodavatele, ale podle mě solventní obchod se pozná tak, že si ověří svý dodavatele. Navíc poslendí dobou už ani na alze člověk nenakoupí výhodně, pokud netrefí zrovna nějakou akci, takže za mě, od Alzy ruce pryč :)
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xtonda »

Ovšem je otázka, jestli je to šlendrián Alzy nebo Samsungu. to skoro vypadá jako reklamovaný přístroj s výměnou základní desky, kdy pak logicky přelepili štítek a znovu zapečetili balení. Férovější by bylo prodávat to jako repas, na druhou stranu kdyby to servis složil zpátky dobře, tak bys nic nepoznal.
Echis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob říj 20, 2012 18:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Echis »

No ono to může být klidně od SAMSUNGU, ale potom ať ALZA uvede toto do informací a sníží třeba cenu a neprodává to za plnou s tím, že je to nový přístroj.....myslím, že ALZA přesně ví, co od koho bere....

No a vzhledem k lupajícímu krytu a volnému tlačítku hlasitosti je můj tip takový, že je to na 90% repas/oprava (asi výměna desky, nebo něco takového - proto ta změna IMEI), který byl asi špatně smontován (nebo rozmontován), proto ty konstrukční vady.....
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

>> Editováno:
Pro nové uživatele, zájemce o tuto informaci a jejich případná podezření v tomto směru - pokud by došlo k výměně zákl. desky, tak solidní autorizovaný servis vydá a k výrobku přiloží servisní protokol, kde bude změna IMEI zaznamenána. Pak by ale kupující byl ihned informován, že je to repase. Pokud tam nebyl a přišlo by se na to, že deska (a tudíž IMEI) byla změněna a foun je deklarován jako zcela nový tudíž OK pak by z toho mohl být slušný průser >> to si nejsem jist zdali by Alza samotná riskovala.
Již jsem se setkal s tím, že štítek IMEI na krabici byl jiný, než šítek s IMEI pod akumulátorem.
Had_CB
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv kvě 15, 2008 15:21

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Had_CB »

Tomaš K píše:U ktorého predajcu v Prahe je možne reálne si vyskúšať Note? Nie len maketu, ale funkčné zariadenie.
na 100% v t-mobile na roztylech. a kdyby se ti líbil, můžu ti přepustit svůj rozbalený kus za 14.200
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xtonda »

Ano pokud dám produkt na reklamaci, tak se mi vrátí s protokolem, pokud to ale dotyčný vrátil a nechal si dát peníze, šlo to zpátky do Samsungu (nebo jeho servisu), ten vyměnil desku, adekvátně přelepil id štítky, znovu zapečetil a poslal do oběhu jako nové, pak tam protokol těžko bude. Pokud to udělal Samsung, Alza to nemohla tušit, nelze čekat, že někdo u nového zboží bude zkoumat štítky. Pokud to byla česká distribuce nevidím důvod proč by to opravovali v Alza sami a šaškovali se štítky, když je jednodušší vadný kus prostě vrátit Samsungu. Každopádně jsou to vše nepodložené spekulace, Echis má zpět všechny peníze a funglovku odjinud, čili je to vyřešené a uzavřené.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Obrázek
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

Zdravim .. je tady nekdo kdo to vydzel a neporidil si noteho pres vikend ?? jen me zajima jestli se Vam uz nekomu neozvali treba ze maji skladem :-)
magdushka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 22, 2012 14:13
Zařízení: sony

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od magdushka »

zdravím, mám dotaz na majiteľov note 2, ktorí kupovali v mobil pohotovosti. Máte k nemu záručný list? slečna v predajni mi totiž tvrdila, že samsung vraj záručné listy vôbec k telefónom nedáva a ako doklad k reklamácií slúži faktúra. Druhá vec, na krabičke od môjho telefónu sú dve nálepky na sebe, v obchode mi krabicu otvorili hneď tak som nepostrehla, či pôvodná nálepka bola poškodená. Momentálne je note na reklamácií (na foťáku bol nejaký prach alebo smetie a vadilo to pri fotení, chlapík čo mi prevzal reklamáciu doslova vyhodil note do krabice s inými reklamáciami, zaobchádzanie v tomto obchode ma občas zaráža), inak to bolo v brnenskej pobočke. Tak neviem čo s tými nálepkami, nepáči sa mi to, ale momentálne nemám možnosť skontrolovať čo je zač podľa ostatnych čísel, ktoré sú len na mobile. Kupoval niekto v mp? Ocením aj rady od ostatných, som z toho dosť nanervy, čakám len na tú reklamáciu.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

obecněji k záručním listům: prodejce je povinen vystavit záruční list pouze na žádost zákazníka. Umožňuje-li to povaha věci, může být origo příslušný originální záruční list nahrazen dokladem o prodeji - což v tomto případě platí.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

Hm tak to je zajimave. Mam Nota od T.S.Bohemia, coz je obchod se kterym mam uz zkušenosti a nikdy nebyl problem, ale ta moje krabicka byla taky prelepena a teh stitek byl taky prelepen a pod tim novym je jine IMEI. No a tak jsem ted prohledl kryt, a u tech tlacitek hlasitosti taky vrze a na vrchu také....
No co ted s tim? Asi ho tedy v ramci 14 dni vratim.... a vezmu jinde....
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

magdushka píše:zdravím, mám dotaz na majiteľov note 2, ktorí kupovali v mobil pohotovosti. Máte k nemu záručný list? slečna v predajni mi totiž tvrdila, že samsung vraj záručné listy vôbec k telefónom nedáva a ako doklad k reklamácií slúži faktúra. Druhá vec, na krabičke od môjho telefónu sú dve nálepky na sebe, v obchode mi krabicu otvorili hneď tak som nepostrehla, či pôvodná nálepka bola poškodená. Momentálne je note na reklamácií (na foťáku bol nejaký prach alebo smetie a vadilo to pri fotení, chlapík čo mi prevzal reklamáciu doslova vyhodil note do krabice s inými reklamáciami, zaobchádzanie v tomto obchode ma občas zaráža), inak to bolo v brnenskej pobočke. Tak neviem čo s tými nálepkami, nepáči sa mi to, ale momentálne nemám možnosť skontrolovať čo je zač podľa ostatnych čísel, ktoré sú len na mobile. Kupoval niekto v mp? Ocením aj rady od ostatných, som z toho dosť nanervy, čakám len na tú reklamáciu.
Ahoj, kupoval jsem ve ctvrtek v mp v Praze, telefon je v poradku, lec krabice ma take prelepene puvodni cislo. Ta nalepka je ceska, to pod ni vypada take na cestinu. Jinak pani to prede mnou rozrezavala, aby mohla do prodejniho dokladu opsat cislo z telefonu. Nevidim v tom problem, asi to je cela dodavka. Na cislo se jeste podivam, zda souhlasi.
magdushka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 22, 2012 14:13
Zařízení: sony

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od magdushka »

ok super vďaka za postreh, trochu ma to ukľudnilo ale aj tak budem na nervy kým sa nevráti z reklamácie, ako s ním pri preberaní zaobchádzali, fakt ma to vydesilo.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů