Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

tak to je blbe.. Root nechci,tak to asi řešit nebudu.
Kupiji to kuli čtení knížek a videu a tam je to OK.
Na ostatní si snad zviknu, ale přechod z HTC dost bolí,Sense rozhraní bylo super..

Jen tak mě napadá,neexistuej Sense i pro Samsung? nějak upravené? :)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

bože , tvoje jediná záchrana bude návrat k HTC , udělej to at jsi klidný :)

ps ( ale přechod z HTC dost bolí )

koupit si něco za 16 tisíc ( tos nevěděl do čeho jdeš ) a pak fniukat nad takovýma krávinama mi je fakt divné , sorry
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

ja nefnukám,jen se ptám.. prostě jsem byl na něco zvyklej,no.
sorry teda že jsem obtěžoval..
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od TMASKA »

v poho , je tam za tim smajlik , nic se nedeje

zvyknes si a jeste budes moooc spokojeny , neboj
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

No to doufám,je to užasné zařízení :) skoda že nemají u nás folie ani obaly.. tak se k tomu chovám jako by bylo ze skla a čekám :)

Pořád si s tím hraji a i baterie drží perfektně.

Předtím jsem měl HTC EVO 3D a to fotilo příšerně. Note II oproti tomu krásně i v šeru.
drobicek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 20, 2012 5:41
Zařízení: mda vario aka wizard-qtek9100

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od drobicek »

Ahoj mohl by mi prosím někdo vyzkoušet,jestli funguje na NOTE2 nahrávání hovorů třeba pomocí total recall nebo i jiného tak,aby to bylo automatické a funkční slyšet obě strany?Přecházím ze starého HTC WIZARD a trošku se tohoto drobečka bojím,mohu pokračovat s dotazy?děkuji
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xtonda »

Já sem si Note taky kupoval kvůli hardwarové specifikaci, vzhledem k tomu že nebyla alternativa sem software neřešil s tím, že se to nějak v případě potřeby prostě dobouchá, třebas s pomocí komunitních ROM, což se nakonec také stalo.
Skynerd
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 16, 2012 14:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Brno

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Skynerd »

Pro ty z vás co jsou z Brna tak info ohledně Olympie. Vodafone a O2 a Electroworld ho stále nemají, nicméně v T-mobilu a v Samsungu ho naleznete v provedení Titanum Grey. Dnes jsem se tam musel zastavit to omrknout. A zabralo mi to asi hodinu, bylo těžké se od tohoto přístroje odtrhnout. Původně jsem to plánoval, že si ho koupím až pod stromeček, nicméně to asi nevydržím. Více se mi líbí právě šedá barva tudíž tomu už nestojí nic v cestě.

Jen se chci zeptat současných majitelů. Dotaz se týká kalendáře. Nějak mi nešlo zobrazit ho tak aby byl vidět přehled dnů třeba jako na S3 nebo Note1. Přitom v promo videích bylo často vidět jak si značí S-penem různé poznámky do kalendáře. Já tam našel pouze S-Plánovač ze kterého jsem se do přehledu jednotlivých měsíců nedostal. Buď je chyba někde u mě nebo vtom daném přístroji. Děkuji za osvětlení. :)

PS: Je to skvělá mašinka.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Ahoj presel jsem na nota2 ze SGS2. Zaznamenal jsem velkej pokrok v baterce. Je to prvni telefon po 6 letech ktery mi vydrzi celej pracovni den (13 hodin) bez nabijeni. SGS2 jsem musel v prubehu dne nabijet aby vydrzel. A velkej pokrok je i doba nabijeni. Z 16% na 86% to trvalo hodinu. Je to zatim moje druhe nabijeni tak se to bude mozna jeste menit.Note 2 jsem si kupoval kvuli velikosti displeje. To byl hlavni duvod o pero mi vubec neslo. Ale ted ho nedam z ruky :) uz asi nebudu chtit telefon bez pera. Hlavne ta integrace do celeho systemu se mi moc libi.
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od laco73 »

Môže niekto z vás skúsiť, či mu pôjde na Note 2 On Live Desktop a virtualizovane prostredie W7? Samozrejme len, ak máte účet. diky
Had_CB
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv kvě 15, 2008 15:21

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Had_CB »

Skynerd píše: Jen se chci zeptat současných majitelů. Dotaz se týká kalendáře. Nějak mi nešlo zobrazit ho tak aby byl vidět přehled dnů třeba jako na S3 nebo Note1.
vpravo nahoře je šipka, kterou se dají vytáhnout záložky měnící vzhled kalendáře. rok, měsíc, týden, den, seznam (všech po sobě následujících událostí) a úkoly.
Echis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob říj 20, 2012 18:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Echis »

Ahoj, mám dotaz. Koupil jsem Note II u Alzy a mám takový malý problém. Na krytu/rámečku nad reproduktorem, je cítít takové lehké cvakaní/lupání krytu, jako by v tomto místě byl pod rámečkem volný prostor. Kryt vypadá úplně v pořádku, není prasklý a nic podobného - telefon mi nikdy nespadl. Zájímá mě, jestli to máte taky a je to prostě od výroby (na přístroji za 16 000,- by snad ale takové konstrukční vady být neměly - na SGSII ani SGSIII jsem to neměl) a nebo mám prostě vadný kus. Díky za odpověd.
Had_CB
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv kvě 15, 2008 15:21

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Had_CB »

kingtomasa píše:Note 2 jsem si kupoval kvuli velikosti displeje. To byl hlavni duvod o pero mi vubec neslo. Ale ted ho nedam z ruky :) uz asi nebudu chtit telefon bez pera. Hlavne ta integrace do celeho systemu se mi moc libi.
jo, po peru se mi stýskalo, co jsem přešel z HTC Touch HD na HD2. předtím to byl cruise a ještě před tím qtek 9100 s výsuvnou qwerty klávesnicí a ještě před tím klasické pda. Tyhle přístroje ještě mívaly hromadu hw kláves okolo displeje a kurzorový kříž.. s přechodem na kapacitní displej to všechno šlo do háje a už vůbec nechápu absenci zeleného a červeného telefonovacího tlačítka.
samsung jsem si mimo jiné vybral (mám ještě SGS2) už kvůli hw tlačítku home, které se dá nastavit na příjem hovoru - každý, kdo zkoušel přijmout hovor v zimě, ať už s rukavicemi či bez nich, mi závidí :)
když pominu tohle, tak s noutem se můj stesk po peru vytratil a možnost kreslit (co kreslit, malovat!) s rozpoznáváním přítlaku mě naplňuje nadšením. v dřívějším příspěvku jsem psal o bugu v autodesk sketchbook, tak to se týkalo předváděcího kusu v prodejně t-mobile, kus, co jsem koupil, je úplně v pohodě.
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

skusil jsem ted dva a oba pevně slícované,žádné vrzání ani prohejbání..
Asi vada na tvém kusu.
Echis
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob říj 20, 2012 18:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Echis »

Díky za odpověď....tak konečně jsem ho sehnal a hned jde na reklamaci )-:
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Had_CB píše:
Skynerd píše: Jen se chci zeptat současných majitelů. Dotaz se týká kalendáře. Nějak mi nešlo zobrazit ho tak aby byl vidět přehled dnů třeba jako na S3 nebo Note1.
vpravo nahoře je šipka, kterou se dají vytáhnout záložky měnící vzhled kalendáře. rok, měsíc, týden, den, seznam (všech po sobě následujících událostí) a úkoly.
Pripadne se da v kalendari pouzit i pinch to zoom.
mustax
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 20, 2012 20:01
Zařízení: Galaxy Note 2, Nokia Lumia 920

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mustax »

Echis píše:Ahoj, mám dotaz. Koupil jsem Note II u Alzy a mám takový malý problém. Na krytu/rámečku nad reproduktorem, je cítít takové lehké cvakaní/lupání krytu, jako by v tomto místě byl pod rámečkem volný prostor. Kryt vypadá úplně v pořádku, není prasklý a nic podobného - telefon mi nikdy nespadl. Zájímá mě, jestli to máte taky a je to prostě od výroby (na přístroji za 16 000,- by snad ale takové konstrukční vady být neměly - na SGSII ani SGSIII jsem to neměl) a nebo mám prostě vadný kus. Díky za odpověd.

Ahoj, popisuješ to naprosto přesně. U mě úplně stejná vada a navíc ještě problém se stylusem.Pokud budu přejíždět nad displejem např. při psaní poznámek,tak aniž bych se ho dotkl budu vlastne už psát. Nebo přejedu stylusem nad tlačítkem uložit a opět bez dotyku s displejem uložím. Není to vždy, ale dost často a je to hodně otravné :-(
Ach jo........
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

Mě ten vršek taky občas povrzne, když na něj zmáčknu, ale jak často tam mačkám?
Nechává mě to zcela klidným 8-)
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

Dotaz: umí detekce textu psaného SPenem (vlastně i prstem) české znaky s diakritikou?
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Ano, s S-Penem na cca 90% spolehlivě.
Při vyvolání a aktivaci této funkce se ale musí v příslušné liště aktivovat český rozpoznávací slovník. Je tam totiž také Aj, Fr, De.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů