Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Tech dest kusu sede jsem pochopil tak ze je dostal online obchod samsungu. Dalsi sede kusy jsou vyhrazeny pro jine obchody? Nebo 30 bile a 10 sede pro celou republiku?
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Myslim ze tim ze jste si nekteri objednali Note na vice mistech jste tomu silenstvi jeste pomohli. Nevim co vam vadilo na tom comforu ,kdyz se tu stejne furt dokola opakuje kdo kde co objednal a pripadne za kolik a odkazu na zbouzi tu taky par bylo.
Uživatelský avatar
mirek158
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 08, 2012 17:14
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (N 7100)
Bydliště: Praha 9 - Čakovice

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirek158 »

Nevim, jak jsi to mylsel? To, že si to lidi objednali na více místech mělo být minimálně signálem pro Samsung, že je o Note velký zájem, takže měli zaslat víc mobilů, než kolik jich bylo ze startu opravdu zapotřebí. To, že bylo (např. 5.000) objednávek, ale prodalo by se např. jen 2.000, tak by zbylo i na ty lidi, kteří by si prostě šli Note II koupit bez předobjednávky do nejbližší prodejny elektro. Jenže oni (Samsung) do ČR dodal 30 šedých mobilů a bílý ani jeden? Tak jak tomu šílenství pomohli? Já osobně jsem objednal jen u jednoho prodejce, ale těm, co objednávali na více místech se za současné situace nedivím, protože asi věděli, co je čeká. Já tu zkušenost neměl. Nakonec nám to bylo stejně prd platné, protože dát 30 mobilů do prodeje v den zahájení je fakt šílený.

Jen pro dokreslení situace, stále sleduji heuréku i seznam zboží, no a i dnes, tedy v den zahájení prodeje je situace stejná, jako minulý týden, neboť prodejci stále u dostupnosti zboží hlásají: Neznámá dostupnost, nebo: do týdne v e-shopu, nebo: více než týden, a skladem mají prodejci jen ty verze, které byli již začátkem týdne, tedy telefony ze zemí EU, čili né z české distribuce. Tak tomu říkám zahájení prodeje.
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To mirek158:
Ahoj, díky za objasnění toho "bonusu" od smartyho. Moc bonusového v tom nevidím, snad jen ta navigace k něčemu je. Plně s tebou souhlasím, že něco jiného je psát o tom, kde konkrétně jsme si zboží objednali a něco jiného dávat odkazy přímo na mail nebo telefon prodejce. A souhlasím i s tím, že ti, kteří si objednali na více místech, rozhodně nejsou vinni tím, že Samsung není schopen dodat do ČR na zahájení prodeje třeba 2000 kusů. Není to zase tak strašné číslo, ne? Pokud jich dodá pár desítek, tak si dělá srandu. Anebo má (i když to píšu nerad) zahájení prodeje připravit na den, kdy bude mít dost telefonů na uspokojení předobjednatelů a nakupujících na těch předváděcích akcích, budou-li dnes nějaké.
A ještě je tu také možnost, že to o těch 30 kusech píše ofiko obchod a platí jen pro ně, elektrořetězce, operátoři nebo ty značkové obchody v Praze dostanou další kusy. To v podstatě popznáme až dneska, protože teprve dnes jde oficiálně do prodeje. A mimochodem, včera ráno mi paní z ofiko obchodu psala, že bílých je 20 a poslední šedý mi nabízela. Zvláštní, že ještě potom nějaké šedé byly, těch předobjednávek muselo být hodně, podle toho, co tady čtu. Bral bych to už teď vše s rezervou (co jiného zbývá), chce to klid, obrnit se trpělivostí a pokud to nevyjde dnes nebo zítra, o víkendu o telefonu vůbec nečíst, aby rychleji utekl:-)
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

No těch 30 ks bílé barvy bylo pro celou ČR, a těch 10 šedých dostal ofiko eshop. Kolik bylo šedých celkem se neví...

Nicméně na CZC.cz se posunula dostupnost z dneška na zítra :) , a alza uvádí, že zboží přijímá do skladu (šedá), bílá stále předobjednávky.
Už jsem to přestal řešit a jen se bavím :wink:
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To mirek158:
Ještě k té barvě. Chci stále bílou, ale šedá je stále víc a víc akceptovatelná....ještě mi to není jedno, ale už se duševně připravuji na to, že tohle dilema budu muset rozlousknout
Jo a poslal jsem Ti SZ s jedním odkazem
fjodik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 10, 2012 11:19
Zařízení: Nokia E7

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fjodik »

ahoj, níže přikládám reakci z jiného fóra k SGN2, můžu požádat o komentář zdejší majitele? díky moc

Tak si s nim uz hraju a docela me (nemile) prekvapila pomalost displeje. Zobrazeni sice dobry, ale pri skrolovani web stranky (tam je to nejvic videt, protoze je hodne kontrastni - cernej text, bily pozadi) je strasne hnusny - za pismenama zustava pomerne dlouhy a neprijmeny echo. Mate nekdo podobny problem? Kupoval jsem GN2 jako nahradu za LG Optimus2X (IPS displej) a ten nic takovyho nedelal, tak mi to docela kazi radost.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Na czc byla dostupnost vzdy( za poslednich 7 dni) az v patek. Mam tam uz mesic predobednavku tak to sleduju kazdy den :)
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

fjodik píše:ahoj, níže přikládám reakci z jiného fóra k SGN2, můžu požádat o komentář zdejší majitele? díky moc

Tak si s nim uz hraju a docela me (nemile) prekvapila pomalost displeje. Zobrazeni sice dobry, ale pri skrolovani web stranky (tam je to nejvic videt, protoze je hodne kontrastni - cernej text, bily pozadi) je strasne hnusny - za pismenama zustava pomerne dlouhy a neprijmeny echo. Mate nekdo podobny problem? Kupoval jsem GN2 jako nahradu za LG Optimus2X (IPS displej) a ten nic takovyho nedelal, tak mi to docela kazi radost.
Ja to nepozoruji. Prijde mi ,ze se to chova stejne jako na PC
Froggy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 17, 2012 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Froggy »

Těch 10 ks Titan Gray a žádný kus Ceramic White platí jen pro oficiální maloobchod Samsung CZ. Samsung CZ určitě zažádal o dodání potřebného množství NOTE II pro pokrytí minimálně všech předobjednávek v ČR, bohužel jim je výrobce v první várce nedokázal všechny dodat. Pak se objednávky vyřizují podle času a datumu předobjednávek, ale u každého subdodavatele, kterému Samsung CZ dodává. Takže pokud naskladnili třeba jen těch 30 ks Ceramic White, museli je nějakým předem daným poměrem rozdělit mezi své subdodavatele, kterých je určitě víc než 10, takže každý subdodavatel dostane v první várce pouze 1-2 kusy a tím pádem dokáže každý vykrýt jen první předobjednávky a dál čekat na další dodávku. Tak to bohužel je a nikdo (mimo výrobce) s tím bohužel nic nenadělá. My se můžeme akorát rozčilovat a tím si alespoň částečně zchladit svůj hněv, ale to je tak vše. Taková je strategie výrobce a on moc dobře ví, co je pro něj důležité, i když z našeho pohledu natěšeného zákazníka z ČR to tak nevypadá.
Rodix42
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 13, 2012 9:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II N7100

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodix42 »

Dobrý den, na telefon čekám už stejně nedočkavě jako ostatní, chci se zeptat, víte někdo už o nějakém vystaveném kousku v Praze? Když už se musím smířit s tím, že telefon dneska dostane hodně málo lidí, chtěl bych se na něj alespoň podívat v nějaké prodejně.
Díky moc ;)
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZiChius »

No já doufám, že by se mohli pochlapit v Alze, když už je "udajně" pár kousků na cestě do skladu...
Já po obědě očekuju zákaznický centra všech třech operátorů a Datart na Národní
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

marssaliss píše:To mpis:
Opravuji, objednával jsem 28.9. a dnes odpoledne mi psali, že jsem druhý v pořadí. Ale psali mi z Grossmanna, možná mají jiné pořadí než Kovanecká, případně e-shop, nechci jim křivdit. Moc tomu ale nevěřím, jak jsem už psal. Spíš si myslím, že nás natahujou, abychom to nezabalili a neutekli ke konkurenci.


U Grossmanna jsem objednal dne 19. 9. a dnes mi přišel mail, že bude v šedé až příští týden. Nakonec jsem koupil v Německu je tomu 15 dní. Neumím čekat. :lol:
Comfor_cz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 18, 2012 10:16
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Comfor_cz »

Zdravím,

máme několik kusů skladem

http://www.comfor.cz/samsung-galaxy-not ... titan-gray" onclick="window.open(this.href);return false;

Comfor.cz
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Právě mi psali, že mám rezervovanou bílou verzi v Samsungu. Jelikož v T-mobu ho budu mít za 9000, tuto nabídku nevyužiju, a tak se ptám :

NĚKDO Z BRNA, KOMU BYCH PŘENECHAL SVOU REZERVACI NA SAMSUNG GALAXY NOTE II BÍLÝ ? ....cena : 15990

Možná jsem to blbe napsal, ale už je na prodejně a čeká tam na mě (na toho komu prenecham rezervacku:D) :))
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

Rodix42 píše:Dobrý den, na telefon čekám už stejně nedočkavě jako ostatní, chci se zeptat, víte někdo už o nějakém vystaveném kousku v Praze? Když už se musím smířit s tím, že telefon dneska dostane hodně málo lidí, chtěl bych se na něj alespoň podívat v nějaké prodejně.
Díky moc ;)

Ahoj,

poslal jsem Ti SZ tak se mrkni. :wink:
fopikk
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 20:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fopikk »

tak jsem nevydrzel a zmenil barvu u setosu.z bile na sedou a zitra by mel dorazit.ale radovat se budu az posta napise ze mi budou dorucovat balik.zatim neni stale nic jistyho.ale snad se to uz dostalo na dobrou cestu.:-)
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Tak v T-mobu už ho pro mě taky maj ...taky bílej ...ale ještě je nemůžou prodavat... :D to je snad zlej sen:D
fopikk
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 20:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fopikk »

tam kde ho muzou prodavat ho nemaj a tam kde ho maj tak ho prodavat nemuzou?no twl to me pos.r. :-D
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

Šedá je COOL...nic proti bíle to vskutku ne. Je elegantní. Už SGS 3 jsem měl v modré, ale ta šedá je mnohem hezčí, mám tel. v černém krytu a v této kombinaci to vypadá jako jeden kus.

http://www.ebay.com/itm/200823092446?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti