Problem s interni pameti.

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
jxr34
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 14, 2011 9:12
Zařízení: HTC Desire

Problem s interni pameti.

Příspěvek od jxr34 »

Dobrý den., mám problém s interní pamětí telefonu . Skoro rok mám tento telefon a už mi to leze krkem ... nevím vůbec co zabírá tolik místa , ve správci souborů jsem si všechno hodil na SD kartu a stejně žádný místo na interní nemám . Byl jsem rad že jsem si uvolnil aspoň 20 mb na to , abych si stáhl angry birds ,ty se snad ani nedostahovaly a napsalo to nedostatek místa a to místo mi to stejně zabralo ... neporarite někdo jak interní paměť promazat??
Děkuji
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Problem s interni pameti.

Příspěvek od Iceman111 »

No pokud nemas root telefonu tak toho moc nesmazes,jsou sice soubory telefonu zobrazit ale pri pokusu smazat to nejde. Zkousel jsi udelat reset sice budes muset vsechno instalovat ale vymaze to vsechno pryc. Ja osobne mam zustatek 0,89 gb. Ale nehraju hry, treba 3D golf ma 800mb a pokud je v telefone problem je na svete.
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

Problem s interni pameti.

Příspěvek od Lordzata »

v telefonu by melo být jen par mega, ale vsechny veci ke hrám jsou na kartě

ale kdyz sem mel v ruce SGS tak sem mel čisty telefon po resetu a instaloval sem asi 4 aplikaci (angry birds) a taky mi to hlasilo ze mam malo interní paměti, coz je blbost......takze jestli ti to haze jen u tech ptáku tak chyba je pouze v nich


a abych to jeste doplnil, dhd mám taky rok, hry hraju pořád, ani jednou sem neudelal HR, mam tam 20 her, navigaci vsechny možný blbosti které tam přítelkyně stahla a hraje a mám využito 0,9G volných 250MB, ani jednou se mi na DHD tato hlaška neobjevila
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Problem s interni pameti.

Příspěvek od Lestr »

Ta já jsem na tom s pamětí takto ...... a aplikací mám fakt požehnaně :))

Ta možnost pořizovat screen je fakt úžasnáááááá :)))


Obrázek
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Problem s interni pameti.

Příspěvek od dufulo »

Ja som narátal 111 aplikácii a ram mám 190 mb voľnej. Všetky aplikácie čo sa dajú presúvam na kartu. V telefóne som nechal akurát pár programov, ktoré chcem aby bežali aj keď nie je vložená karta.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Problem s interni pameti.

Příspěvek od Lestr »

Včera jsem problém s pamětí řešil u manželky na SE a přišel jsem nato, že když ve správci aplikací vymažu data jednotlivé aplikace tak se paměť docela výrazně uvolní. Takže třeba vymazáním dat aplikace Facebook jsem získal 130 mega volné interní paměti .... sice pak musím provézt znovu přihlášení do FB a synchronizaci ale za uvolněná data mi to nevadí.

A to jsem předtím nahrál všechny aplikace co šli na SD kartu a problém přetrvával a už jsem uvažoval o hard resetu ......
Takže tolik asi moje vyřešení problému s plnou vnitřní pamětí 8-) :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů