Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Protoze pri prvnich pripojeni se instaluji ovladace coz chvilku trva, proto to hodi nekolik erroru,program chce flashovat,ale nejsou vcas naistalovane ovladace.Super, ze se povedlo.
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Jiriks píše:Nevim ani jak ale povedlo se to aktualizovat. Timto dekuji htcjirka za jeho uzitecne rady. :)
Gratuluji k úspěchu, ale pro příště, máme tu tlačítko editovat. ;-)
Vitalish
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 10, 2012 14:32
Zařízení: Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vitalish »

nemá tady někdo zkušenost čím umývat gumový origo futrál na Lumii? Mám modrou a po půl roce používání má trochu špinavý rohy, ale ani mýdlo a ani saponát s kartáčkem nezabraly :-(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Malinko zabere technicky beznin,ale ani ten pouzdro uplne nevycisti,budes se s tim muset smirit.Ja ten hnus zahodil hned na zacatku a i po vice nez pul roce je telefon bez znamky pouzivani.
Vitalish
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 10, 2012 14:32
Zařízení: Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Vitalish »

já si na ten gumovej bazmeg docela zvyknul, ani ne tak jako ochranu telefonu, ale prostě se mi s tím telefon líp drží ... ale jak se to špiní je fakt hnus a nic nezabírá
Pavluňa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 15, 2012 0:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Pavluňa »

Hoj,

Uz jsem se na to myslim ptal i jinde, ale dostala se mi negativni odpoved, tak mozna tady uspeju :) u Androidu a iPhonu se v FB chatu (jsem-li na prihlasen na PC) u kontaktu pratel zobrazuje ikona mobilu s popisem, ze uzivatel je k dispozici na telefonu, ale u Lumie to nejak nejde nastavit.....jde pouze nastavit on-line/off-line :roll: vzhledem ke znacny integraci socialnich siti si nejsem uplne jistej, jestli je to otazka primo na system, nebo na FB app.

Predem diky za kazde info ;-) :)
-BJ-
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 16, 2012 17:46
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od -BJ- »

Zdravím.
Chtěl bych se vás zeptat na jeden problém.Vlastním Lumii 800 a když otevřu zprávy tak mi to píše "Nedaří se nám připojit k chatu" tudíš nemůžu používat FB chat přímo ve zprávách.Je to docela náladové někdy to funguje úplně bez problému a pak to má zase problém s připojením.Tak mě zajímá zda někdo nezná příčinu nebo případné řešení,jen dodám že mi to píše na WIFI i přes 3G.
Předem díky za odpověď.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od František Šafr »

Vypadá to, že máte asi smůlu. Mně se to stalo pouze při pár prvních připojení. Pak mi vyskočila hláška o tom, že mám chat autorizovat a od té doby (musím zaklepat) jsem problém neměl. Zkusil bych se ještě přihlásit za někoho jiného a vyzkoušet to znovu.

Mě spíše trápí jiná věc. Aplikace FB je poměrně pomalá. Interní FB klient nezobrazuje všechna upozornění a hlavně nezobrazuje zprávy z FB a FB na internetu má velmi časté výpadky a nechápu proč. Doufám, že to opraví v nějaké další aktualizaci, protože je to dost otravné.
-BJ-
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 16, 2012 17:46
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od -BJ- »

Pokud někoho trápí stejný problém s integrovaným chatem tak zde je řešení.Alespoň u mě to pomohlo.
Windows Phone obsahuje funkci Spořič baterie který pokud je zapnutý tak vypíná některé funkce jako automatické přijmání emailu atd.No a jak se zdá tak také vypíná i integrovaný chat.
Menu-Nastavení-Spořič baterie-Vypnout.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od mberdych »

Vypina data, takze vsechny online sluzby.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Nastesti podobne nesmysly jako sporice baterii apod. na OS vseobecne vubec nepouzivam.Nejake vyrazne navyseni to stejne neprida.
mceza

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od mceza »

Spořič baterie u WP přidá. Vlastně musí, protože vypne data, notifikace a běh aplikací na pozadí a to je docela dost.

Ještě bych uvítal například snížení jasu displeje a zkrácení prodlevy jeho vypnutí.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Prida,ale ne extra hodne, v mem pripade ctvrt den navic na vsech WP co jsem mel a mam nyni,to je opravdu uzasna hodnota.
Thomash181
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 03, 2012 22:23
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Thomash181 »

Zdravím, mám takový problém s mojí lumií, z ničeho nic mi přestalo fungovat WiFi. Telefon od novoty fungoval bez problémů a po nějakých 2 měsících přestalo fungovat WiFi. Když jdu do Nastavení -> Systém -> Wi-Fi -> Zapnu WiFi, tak píše "Hledám..." ale nenajde žádnou WiFi síť, když dám zpět, aniž bych WiFi vypínal a znova kliknu na Wi-Fi v systému, tak je WiFi vypnuto (viz video). Zkoušel jsem telefon dát do továrního nastavení, ale pořád to stejné.. Co jsem hledal na netu, tak jsem se nesetkal s takovým problémem, takže to bude dost možná HW chyba WiFi modulu, ale než to pošlu na reklamaci, tak bych to rád zkonzultoval s více lidma, protože tou reklamací zabiju spoustu času že..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bZMjxb2I0GA[/youtube]
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Pokud jsi delal tovarni nastaveni zrejme nepomuze ani reflash,takze to bude HW vada na desce.
Losssina
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 11, 2012 23:06
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Losssina »

Zdravím,
mám menší problém se svoji lumií...při připojení k wifi mi nefunguje market ani přihlášení na gmail. Prohlížení stránek funguje bez problémů. Napadlo mě, že problém je v routeru (stejný problém v marketu měl i přítel používající android), pak jsme pomocí programu connectifi vytvořili "novou sí't", přítelův telefon s androidem s touto sítí začal fungovat bezproblémově, ale moje nokia ne, sice se mi podaří z marketu stáhnout aplikaci, ale wifi velmi brzy po přestane fungovat (hlásí chybu připojení, když chci něco udělat), ale v nastavení je stále wifi připojena a až po odpojení a připojení začne zase na pár minut fungovat normálně. Díky tomuto nejsem schopna se přihlásit na Skydrive, díky čemuž si nemůžu do telefonu stáhnout žádné dokumenty (samozřejmě kromě hudby apod. přes zune). Nevíte, kde může být problém? Dost mě to štve, protože bych ráda do mobilu dostala nějaké knihy, případně pdf soubory, ale dle toho, co jsem četla, je toto možné jen přes Skydrive apod., ale mě se k němu prostě nepodaří nikdy připojit, jakmile zadám heslo, napíše mi to chybu připojení...
Muchyc
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 13, 2012 11:46
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Muchyc »

Dobrý Den. Mám pár dní novou 800 od O2. Je plně česky lokalizovaná. Verze os 7.10.8773.98. Chtěl bych si místo "search" tlačítka nastavit seznam.cz a taky bych chtěl mít funkci hot-spot. K tomu prý potřebuji aktualizaci. Tu mi ale Zune nenabízí a kvůli záruce se bojím s tím děat cokoliv jiného. Je to tím, že je OS česky a na oficialni aktualizaci se stále čeká?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od htcjirka »

Vsechny ceske Lumie neobsahuji moznost nastaveni seznamu.cz,vesmes operatorske verze maji smulu.
Muchyc
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 13, 2012 11:46
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Muchyc »

Ja myslel ze Nokia ma proste smlouvu se seznamem a muzes si to tam stahnout kdykoliv. V Nokia store mi bylo receno ze mam aktualizovat telefon a ze to pujde nastavit :-/ Tak to je skoda ze to nejde. Dal sem Bingu parkrat sanci ale zatim to fakt hleda kraviny u nas.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Problémy a jejich řešení

Příspěvek od Martin Suchan »

Teoreticky by tam melo jit nahrat pres NaviFirm ROMku, ktera tam seznam ma, nevis htcjirka?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů