Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Asus ZenFone, PadFone a dalším…
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od htcjirka »

Tak aspon ze tak,cena neni tak "strasna"
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

A víte co je největší problém? Kalendář je od roku 1970... takže když chcete v nějaké aplikaci zadat rok narození, tak pokud je to dříve jak 1970 tak to nejde. Docela mně to vadí. Měl jsem vždy aplikaci HOW OLD I AM, a tam měl celou rodinu, věděl jsem tak kolik kdy komu je. Teď tam můžu mít tak sebe, ženu a kluka. Rodiče, babičky a další nee. To je blbý. Přitom je to taková banální věc.
Uživatelský avatar
mycel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned zář 02, 2012 16:47
Zařízení: Asus Padfone 32 + 16GB + klávesy
Bydliště: Kostelec nad Labem

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mycel »

Ja používám svátky na Google Play a je to OK,akorát mě překvapuje,že Vám nevadí ta knihovna? Ještě se mí nerozbehla. Zkuste pomoc,díky.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

Knihovnu nepouzivam, ale je urcite spoustu free jinych knihoven ke stazeni, ne? Bohuzel to opravi az v dalsim updatu, ale je to velke foux paux...
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

No knihovna mně štve strašně, ale nic s tím nenadělám. Stáhnul jsem si mantano reader, která je trošku i lepší, v určitých ohledech, (můžu poslat přes sz), ale zase mi chybí možnost si jen tak kreslit do dokumentů, protože sice to určitým způsobem jde, ale to zobrazení je složitější.
mlicko
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát srp 24, 2012 7:48
Zařízení: PadFone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mlicko »

Mam docela zasadni problem s flashem. Lze jej jeste nekde stahnout a doinstalovat? Nemuzu naor hrat s oji oblibenou webhru jen flash potrebuje (verzi 11.2 a vyssi)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od htcjirka »

Podobny problem resilo nekolik uzivatelu na jednom zahranicnim foru a je k dispozici upravena verze - 11.3(aspon tak by se mela hlasit na webu,ve spravci bude stale verze 11.1),ale za vysledek na tvem stroji nerucim.Nerucim tez za nejakou nestabilitu apod..
Pokud mas nejakou predchozi verzi budes ji muset odinstalovat a nainstalovat tuto novou.
Po instalaci teto upravene verze by mel byt udelan restart.Prikladam do prilohy.
Přílohy
Flash_Player_v7a_11.3.999.9_signed.zip
(4.39 MiB) Staženo 109 x
mlicko
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát srp 24, 2012 7:48
Zařízení: PadFone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mlicko »

Podle tveho odkazu mi to nainstalovalo flash v.11.1. V padphonu jsem zadny jiny nemel. Vcelku me to stve protoze co vim tak distribuce flashe skoncila par dni pred tim (na google strore) par dni pred tim nez se mi padfone dostal do ruky :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od htcjirka »

Proto jsem psal,ze za ni nerucim,ta verze je upravena jak jsem napsal z oficialni verze a mela by se hlasit na webu jako 11.3 a tudiz povolit prehrat obsah vyzadujici vyssi verzi.Ve spravci aplikaci ji budes mit jako 11.1
Po instalaci by mel byt udelan restart.
Dle ohlasu na jinych zarizenich se tak skutecne chova a oblbnuti funguje.Sam nemam moznost konkretne na Asus Padfone odzkouset.
mlicko
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát srp 24, 2012 7:48
Zařízení: PadFone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mlicko »

Ok diky zkusim onen restart :-)
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

Chtěl bych se zeptat majitelů klávesnice jak to je s USB porty. Zvládnou například připojit a číst 250 GB disk?
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

A teď jsem objevil další věcičku, která by se časem k tomu mohla použít :-)
https://www.conrad.cz/externi-bezdratov ... an.k944036" onclick="window.open(this.href);return false;
dooshan
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 11, 2012 21:22
Zařízení: PadFone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od dooshan »

Zkoušel jsem to ihned po obdržení klávesnice, připojit lze zkoušeno na 750 GB disk žádný problém.........připojeno a zobrzeno...........
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Dr.colombo píše:Pro Pašíka.

Udělal jsem to nastavení toho googlemailu, synchronizace mi funguje, ale jenom doma po wifi. Po mobilních datech ne. Připojení do inetu ale funguje, protože mi jde normálně brouzdat operou. Nevíš kde by mohla být závada?? Dík za trpělivost :-)
Hmm prolezl jsem nastaveni gmailu v padfonu a jediny co me napada je v nastaveni toho gmailu v Data usage / musis mit on . Jinak sem nenasel nastaveni ktere by definovalo ze synchronizace se provadi pouze pres wifi .. neni toto nastaveni nahodou pri hard resetu? Zkus asi odebrat ten ucet a pridat ho znovu. Jakeho mas operatora?
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Jinak dalsich par postrehu za cca dva tydny pouzivani.

Vydrz: jsem spokojenej .. hlavne s celym setem .. kdyz je pripojena klavesnice vydrz je fakt mamuti a to i pri prehravani videa cestou na dovolenou jsem ho nepripojil vic nez 16 hodin k siti a hrani her .. nekolik hodin videa .. a nastavovani stihlo vybit pouze klavesnici .. tablet i telefon stale na 100%

Externi uloziste: Pripojeni funguje ok ale ...

stala s emi hodne nemila vec .. ve file manageru jsem zalozil slozku do ktere jsem prehral fotky a kdyz jsem padfone pripojil k pc slozka nebyla videt .. viditelna byla jen v telefonu .. pak jsem ji prekopiroval na jine uloziste a o cas techto dat jsem prisel .. nevim kde byla chyba .. mate nekdo s timto zkusenosti? Napriklad kdyz v App Backup & Restore https://play.google.com/store/apps/deta ... .appbackup" onclick="window.open(this.href);return false; udelam zalohu aplikaci .. tak si vytvori vlastni slozku do ktere odzalohuje aplikace .. a slozka taktez neni viditelna v pc po pripojeni padfone az po jejim zkopirovani nekam jinam .. problem bude zrejme nekde s pravy .. nejake rady?

Autokill:
pri vyndani telefonu z tabletu je neprijemny .. ze se mi pokillujou veskery aplikace typu Free SMS Sender atd .. problem je ze vytahnu telefon a primarne mam nastaveny Free SMS Sender jako vychozi palikaci pro sms .. takze zvuky .. upozorneni na liste atd jde pres nej .. kdyz mi ale dojde sms tak ji nevidim az do nahozeni rucne free sms sendera .. klasiky prichod sms mam deaktivovan (myslim tim tu vychozi aplikaci) jak to resite? Stejny problem je s budikem nejake napady?

Poversaving:
nejak jsem stale nepochopil vyznam teto feature .. i kdyz mam zapnuto aby se zapinala a vypinala automaticky nereaguje kdyz ji necham nahozenou porad tak ty veci ktere v ni mam nastavene funguji jen v ty vymezene hodiny nebo jak to je?
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

Dík, už jsem rozchodil, musel jsem se trochu pohrabat v nastavení připojení. Jinak mám Vodafon a byl s tím trochu problém. Teď už vše v poho. Trochu zápasím s tou výdrží, ale...

Pořád hledám nějakou aplikaci, která by dokázala zaheslovat adresář na paměťovce. Na zaheslování aplikací mám, ale to není ono. Potřebuju adresář a programy který jsem našel a umí to, tak nevidí paměťovku :-( Nevíém proč.
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

No s tim zobrazenim pametovky je to lehce debilni .. pokud v te aplikaci pro zaheslovani muzes nastavovat cesty pro zaheslovany adresar tak pro pristup k pametovce pouzis \Removable\MicroSD\Adresar ktery chces heslovat\ jinak MicorSD je nazev karty mozna ze budes mit jiny .. a ja pouzivam defaultne anglictinu .. takze removable muzes mit v cestine .. nevim .. ale to zjistis ve filemanageru
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

No právě, že tam removable vůbec nemám. Jako by tam ta karta nebyla. Je to u file lockeru. Tajně doufám, že existuje něco, kde to půjde udělat.
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Kdyz vlezes do file managera a sipkou vyskaces uplne nahoru tak pokud mas v padfone pridanou kartu mel bys tam videt dva radky jeden bude sdcard .. coz je vnitrni pamet telefonu a druhej bude nebo mel by byt removable .. ma sto tam tak nebo nemas?
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

V tom to mam, ale v te aplikaci file locker to proste neni ani sd ani removable.
Odpovědět

Zpět na „Asus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů