HTC Cruise

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
hadolet
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 01, 2008 17:55

HTC Cruise

Příspěvek od hadolet »

Prosím o radu,
vlastním HTC Cruise asi 3 roky k plné spokojenosti.Najednou bez varování přestal fungovat vnitřní reproduktor.Při telefonování není slyšet vyzvánění ve sluchátku ani protější hlas(je naprosté ticho).Když zapnu hlasitý odposlech je vše OK.Může mi někdo poradit?Nebo mám zabalit a poslat do servisu.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC Cruise

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Pokud jsi udělal Hard Reset a je to pořád stejné, tak ti na 99% odešlo repro do křemíkového nebe. V pohodě si ho vyměníš sám. Konkrétně výměna repra je pár minut. Zde je servisní manuál: http://mikechannon.net/PDF%20Manuals/HT ... Manual.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; a zde můžeš pořídit repro: http://www.mnshop.cz/zbozi-2765-reprodu ... _p3650.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
hadolet
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 01, 2008 17:55

HTC Cruise

Příspěvek od hadolet »

Díky za radu.Zkusím HR a uvidím co se bude dít.Na výměnu repra,pokud bude nutná, si netroufám.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned kvě 15, 2011 20:40) --

Po HR repro zase normálně funguje.Díky
swrt
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 29, 2011 10:03
Zařízení: HTC Touch Cruise

HTC Cruise

Příspěvek od swrt »

Zdravím nevíte někdo jak se dá odemknout HTC touch cruise jinak než přes displej.
HTC se mi vyplo se zamknutým displejem a po znovu zapnutí displej nereaguje a nemůžu se do něho dostat nevím jestli ten displej neodešel do věčných lovišť. Díky za info
htcečkar
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 14, 2012 21:25
Zařízení: htc touch cruise

HTC Cruise

Příspěvek od htcečkar »

neviete nekdo ako sa robi hard reset na htc touch cruise takzvany p3650 prosim rychlo to potrebuji vedet
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: HTC Cruise

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů