kontakty ve formátu .bbb

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

kontakty ve formátu .bbb

Příspěvek od pepe »

Ahoj,

můj otec má BB 8900, ale dnes se mu podařilo upustit telefon do vany. V pc má provedenou zálohu, ale nemůže otevřít seznam kontaktů. Je ve formátu .bbb a nedaří se nám to v ničem otevřít. Stáhl jsem i BB backup extractor, ale tam to hází chybovou hlášku a nelze nainstalovat. Je nějaká možnost, jak to převést do .cvt nebo aspoň ty kontakty zobrazit a vytisknout?

Předem moc díky za odpověď, má tam obchodní a pracovní kontakty, které nutně potřebuje...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

kontakty ve formátu .bbb

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

A v čem to zálohoval? V BB Desktop Software? Pokud ano, tak to pravděpodobně půjde obnovit jen opět do dalšího BlackBerry přes stejný program. Nezvažuje taťka upgrade ostružiny? :wink:

Případně mě napadá sehnat někoho známýho, kdo má taky BB, ten by si pak zazálohoval svá data, udělal wipe, obnovila data z tátovy zálohy, ta pak třeba sesynchronizoval s Outlookem, nebo Googlem, což půjde lépe dostat do telefonu jiné značky. Pak by se provedl znovu wipe a obnova dat původního majitele. Zní to zapeklitě, ale nic lepšho mě momentálně nenapadá...
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Re: kontakty ve formátu .bbb

Příspěvek od zaky »

Zadej si do googlu Magic Berry a stahni si program a nainstaluj do PC - pak spust a v programu si otevri zalohu :-)
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

kontakty ve formátu .bbb

Příspěvek od pepe »

Stejně musel koupit nový telefon, tak jsem si s ním sednul, probral požadavky a když z toho nakonec vylezlo, že bb dělá všechno, co chce, pořídili jsme zánovní BB 9780. Zatím naprostá spokojenost a kontakty v pohodě přetažené :wink:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

kontakty ve formátu .bbb

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

No tak to je nejsnadnější řešení, tak ať nový Bold dobře slouží :wink:
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů