Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Kontaktoval jsem emailem na www stránkách support WP. Odkaz tuším někde z tvého windowsphone.com účtu. Anglicky. Obratem za několik hodin jsem dostal email od nějaké dámy, odpověděl jsem přesněji a popsal problém a zeptala se, zda jsem to platil přímo plateb.kartou, nebo přes operátora. Já plateb.kartou, byl tam odkaz na online chat přes zune viz odkaz : https://support.live.com/default.aspx?p ... &mkt=en-ww" onclick="window.open(this.href);return false;. De fakto jsem se přihlásil na ten online chat a překopíroval z mailu své dotazy a microsoftí odpovědi tomu chlápkovi, co se přihlásil. Myslím tedy, že mailování se supportem je zbytečné zdržení, mělo by stačit vysvětlit svůj problém na tom online chatu. chtěl telefon , že mi zavolá a přepošlou po zaplacení zpět peníze, nakonec jsem to odmítl, protože de fakto vzniká škoda i microsoftu za špatný přístup vývojáře. Ale třeba z něj pak ty prachy dostanou. Hodně štěstí.

Edit: stane li se mi to ještě jednou, rozhodně to využiju, i kvůli dvacky. Možná chyba, že jsem to nevyužil z lenosti i teď, neb vývojáři pak šidí.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

Zdravím, možná to je úplně mimo mísu, ale začínám s WP a nevím si rady... Můj problém se týká MarketPlace, když se připojím doma na WiFi (WPA2 šifrování), tak se na market normálně dostanu, ale nemůžu nic stáhnout..!! Ještě předevčírem to fungovalo, pak přestalo, tak jsem resetoval router (TL-WR741N) znovu nastavil a market zase chvíli fungoval, jenže teď už zase nefunguje... Vždy když chci něco stáhnout (je jedno jak velký soubor) vždy to napíše "Vyžadována pozornost. Klikněte sem." Když na to kliknu a dám stáhnout znovu, tak vyjede hláška, že není možné se spojit s MarketPlace, že mám zkontrolovat připojení.. Ale net mi pořád funguje, jsem pořád na notebooku na síti, ale market ne a ne něco stáhnout... Pls radu :wink:
[Edit: Teď mi zase stahování funguje, opravdu nechápu co s tím je... :evil: :?: ]
[Edit2: Teď to už zase nefunguje... :evil: ]
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od karelchadim »

Čas od času může probíhat nějaká údržba na Marketu a proto nejde nic stáhnout, už se mi to stalo taky. Druhý problém může být již známy bug z WiFi připojením a zároveň spuštěnými datovými přenosy operátora. V podstatě by mělo pomoct zakázat datové přenosy a jet pouze přes WiFi.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

No datový přenosy mám vyplé pořád a jedu jen přes wifi, ale pořád nic... Že by měli údržbu marketu tak dlouho..? Se mi nezdá, ale tak počkám si no... Hned první rána od WP :tlem: nejde pořádně market :tlem:
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od karelchadim »

Ono může jít i o nějaké problémy přímo s tvým LiveID.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

Problém s LiveID.? Teď sem si všimnul, že nejde aktualizovat ani aplikace Now... když zapnu Now, tak to aktualizuje a pak vyjede hláška "Odpověď serveru je neplatná. Opakujte akci později." :???:
Mám teda zkusit vymazat Live ID a hodit ho tam znovu??
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od karelchadim »

Takhle jde ti vůbec internet? Pustíš IE a stránky se normálně načítají, ale jediné co ti nejde je Marketplace?

Osobně bych radši počkal.. LiveID se nechá zadat jen při prvním spuštění, což by znamenalo HR.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

Jo, internet normálně přes IE mi jde, jen ten market a Now... Všiml jsem si že v nastavení účtů jak mám Windows Live je "Není aktuální" když dám synchronizovat, tak to synchronizuje a napíše to znovu... i u Twitteru to mám... :???:
[Edit: Když kliknu na Windows Live v tom nastavení tak mi vyjede: "Chyba služby Windows Live. Nedaří se nám připojit k účtu m.hotmail.com. Chvíli počkejte a zkuste to znovu. Může to být proto, že jsou vypnuta mobilní datová připojení." zapnul jsem teda datový připojení a pořád stejná hláška...]

[Edit2: Tak už to jede všechno zase..!!! :grin: V tom nastavení jsem zadal znovu své heslo, potvrdil a už se sesynchronizoval a jede i market..!! :idea: Fuu, díky za pomoc.. 8-) ]
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od karelchadim »

Tak buď Microsoft zrovna něco dělá s tvým LiveID a nebo mě napadá jestli sis třeba nezměnil heslo nebo tak něco. Každopádně bych tomu spíš dal čas, když se podívám na tvůj první příspěvěk psal si, že ti to chvíli šlo a teď to zase nejde. Takže vydržet a nebo se pokusit kontaktovat přímo podporu v Microsoftu.
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

Už mi to jde... Viz můj edit v předchozím příspěvku..! ;)
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

TAK JÁ NEVÍM !! :tlem: Zase to nejde..!!! :tlem: :tlem:
Uživatelský avatar
AP3ND1X
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 02, 2012 7:20
Zařízení: Lumia 630, Samsung Omnia W

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od AP3ND1X »

Zdravím, zase já :)
Nejde mi opět Marketplace..!! :evil: :!: Nevím čím to může být..! Prostě někdy jde a někdy ne.. Už od včerejška, jak jsem to vyřešil, tak přestal fungovat poté zas...!! Nechápu to... To je opravdu podpásovka od Microsoftu....
A mám problém s LiveID, když kliknu v nastavení na Windows Live, tak mi to na píše chybu služby jako minule a úplně dole je "Chybějící položky: Zařazeno jako: 'kontakt který jsem vymazal z telefonu'. Tento kontakt nebyl aktualizován v následujícím zařízení: váš telefon." Opravdu nechápu, jak to odstranit, aby to nepsalo...!?
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Je někdo, kdo zná aplikaci, která by umožnila nahrávat telefonní rozhovor, alespoň z hlasitého odposlechu? Zkoušel jsem tři audiozáznamníky, spustil jsem je po přijmutí rozhovoru, ale nenahrálo se absolutně nic. Zkoušel jsem Audio recorder, Voice Recorder a Záznamník. Díky.
Edit: možná call recorder z marketplace. Vyzkouším
edit 2: tak call recorder funguje.

Dotaz č.2 : nějaký hlasový záznamník, který umí běžet a nahrávat na pozadí, není nutno nahrávat tel.rozhovor, jen okolní ruchy? Jde to s WP?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Jumbo78 »

Nevím no, já na WP jsem měl přímo záznamník...
POKUSTON
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 14, 2012 21:14
Zařízení: Nokia L 800

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od POKUSTON »

Mam otazku, ci sa da nastavit aj v zozname volania vlakna ako pri sms???
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Nechci rozpoutat flame,ale zajima mne,zda to vidi nekdo podobne.Dnes jsem dostal sluzebni cernou lumii 800,krasne zpracovani,dobre se drzi,ovsem pri porovnani s mym Titanem titerny displej,preklepy ci pomale psani,coz je asi jasne,a nadherna cerna a uzasne na slunci-pokud neni displej upatlany,pak je to stejne jako s upatlanym Titanem.Ale co mne zarazilo,je sice pri primem srovnani s titanem jakoby hezci kontrast a barvy,ale treba bila je naprosta katastrofa.At si Hulan rika co chce,mel jsem vedle sebe titana,iphone4s a lumii a bila je na iphone zluty hnus,na lumii zluto sedivy a jen titan ma krasne cistou bilou!!! Je to jen muj dojem,nebo vlastnost oled ci z ceho ty dvazazloutle kousky maji displej???
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od matoman »

ja nemam s cim zrovnavat, ale ked som mal omniu 7 tak bola biela bielejsia... mozno to zakalenie robi to ich clear black...
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Právě, že já to porovnával přímo,leží mi vedle sebre. Iphone má retinu a je to žlutý hnus. podobné Lumia. Nejvíce to vinikne večer v šeru či ve tmě.Prostě cokoli na bílém pozadí je příšerně hnusné. I bílé písmo na černém není bílé, ale to není tak tragické. Nebo mám smůlu na blbě nastavený iPhone a Lumii ???
mceza

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od mceza »

Mě se bílá na Lumii zdá moc pěkná. Bohužel jediné, s čím mohu srovnávat je IPS displej mého notebooku. Nemáš náhodou u Lumie zaplou automatickou úroveň jasu? Když to dáš na vysokou, tak je bílá podle mě v pohodě. Teda aspoň u mě.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od mberdych »

Novy iPhone 4s, bila je bila a nebo jsem slepej. Lumia 900 bila je bila. Lumia 800 bila je ruzova, do zelena a jak kdy a jak z ktereho uhlu. L800 ma vazne hnusny displej. N9 ho ma podstatne lepsi a pritom by mel byt stejny. Mozna ze proste barevne tema N9 s tim displejem lepe funguje.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 41 hostů