Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
jarynovak
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 24, 2012 18:36
Zařízení: htc

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od jarynovak »

Po instalaci androidu 4.0.3 do htc evo 3d, nelze stahovat aplikace ani aktualizovat stávající, nepřipojí se k netu (čekání na síť), ač internetové připojení jinak běží?
Poradí někdo ze zdejších expertů? Dík
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Aha, tak tohle mě dnes dělá také, jsem už kvůli tomu udělal dvakrát faktory reset, protože jsem si myslel, že si za to můžu sám tím vrtáním v systému, asi to je tedy chyba Google Play, jestli to máme to samé.

Obrázek
hobilis
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 27, 2010 13:01
Zařízení: HTC Topaz

Re: Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od hobilis »

Já mám ten samý problém. Pouze přes internetovou propusť, po připojení k PC se to rozjede. Předpokládám, že přes WiFi to taky pojede. Doufám, že to buď HTC nebo Google opraví nějakým patchem. Nebo máte někdo nějaký návod, jak se to dá zprovoznit?
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Mě to nejede právě přes tu internetovou propust a jiné připojení nemám. Tedy přesněji poté co udělám Faktory reset, tak to při prvním spuštění Google Play jede a při druhém spuštění už nejede. Dělá to až ode dneska.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Hmmm, tak je chyba v té aplikaci Obchod Google Play, tedy v její aktuální verzi 3.7.13. Řešením je vlézt do nastavení a odinstalovat aktualizaci, pak to funguje. Po odinstalování aktualizace tam zůstane předchozí verze 3.5.16, která je funkční. Bohužel potom při stahování aplikací se ten Obchod Google Play zase sám od sebe automaticky aktualizuje na verzi 3.7.13 (automatická aktualizace této aplikace nejde vypnout) a při příštím spuštění přestane zase stahovat jiné aplikace s chybou popsanou výše "Čekání na síť...", pak je třeba tu aktualizaci zase znovu odinstalovat, ten problém bude trvat asi do té doby, než vydají novější verzi než 3.7.13.

Nastavení > Aplikace > Všechny aplikace > Obchod Google Play > Vynutit ukončení > Vymazat data > Vymazat mezipaměť > Odinstalovat aktualizace
hobilis
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob úno 27, 2010 13:01
Zařízení: HTC Topaz

Re: Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od hobilis »

Takže začarovaný kruh. Já už jsem to taky zkusil, s tou odinstalaci aktualizace. Bohužel jsem nestihl zaznamenat zlepšení, jelikož se mi Market hned aktualizoval. A taky se mi v záložce moje aplikace neukázala ani jedna aplikace mnou stažená. Uvidíme co s tím Google provede.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Mě se tedy Obchod Google Play aktualizuje během toho prvního použití po odinstalovvání aktualizace a to funguje stahování aplikací jak dlouho chci, jakmile ho ale uzavřu a pak otevřu znovu, tak už stahování aplikací nefunguje a musím znovu odinstalovat aktualizaci.
Gree5
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob kvě 26, 2012 18:35
Zařízení: HTC EVO 3D

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od Gree5 »

ještě jsem to nezkoušel,ale nejde to stáhnout když bych byl připojený přes WIFI ? O_o
babenka4
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 20, 2011 9:47
Zařízení: HTC DHD

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od babenka4 »

zdravim, ... chlapci a ste si naprosto isty, ze je to chyba Obchodu GPlay? Ja pouzivam tablet Huawei MediaPad s OS Android 4.0.3 s aktualizovanou verziou Obchodu 3.7.13. a vsetko funguje perfektne, tak ako ma a je jedno ci aplikaciu stahujem priamo v tablete, alebo cez PC, instalacia prebehne cez Wifi aj 3D /ak prave funguje O.K./okamzite. Cez Wifi je to na jednicku.
Problem v androide 4.0.3 je u tohoto tabletu len s 3D datami, ktore nie su tak stabilne ako v 3.2.co dost zamrzi pri tak dobrom OS.
Nemoze to byt u vas sposobene nejakym bugom , ktory by mali opravit updatom prave v HTC?
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Jo já si jsem jistý, že za to může ta nová verze Google Play, se starou verzí nejsou problémy.
ladik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 09, 2012 8:52
Zařízení: htv evo 3D

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od ladik »

Lidi nevim jak je to mozne ale me to zatim uplne normalne funguje a vubec nic jsem s tim nedelal jen nainstaloval aktualizaci softwaru tak jestli to nemuze byt treba chyba na strane poskytovatele internetu
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Kdyby byla chyba jinde, tak by nefungovala ani ta starší verze Google Play, to je snad logické ne? Nemusíte nad tím špekulovat jenom kvůli tomu, že vám to funguje, Google má hlášen tento problém s aktuální verzí Google Play i ze strany uživatelů jiných mobilů a Google radí odinstalovat aktualizaci.
ladik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 09, 2012 8:52
Zařízení: htv evo 3D

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od ladik »

Potom ale nerozumim tomu jak je mozne ze nekomu to funguje a nekomu ne to je trochu divne
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

To je úplně normální. Nic není dokonalé.
Stilly
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 11, 2012 0:04
Zařízení: HTC EVO 3D

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od Stilly »

Neni to updatem tento problem se u me ukazal asi 3 dny pred updatem tak nwm cim to muze byt
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Vždyť to tu je vysvětleno, čím to je. Je to tou aplikací Obchod Google Play ve verzi 3.7.13.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Stahování aplikací v androidu 4.0.3

Příspěvek od dvzd »

Ta aplikace Obchod Google Play se aktualizovala na verzi 3.7.15 a už to zase funguje OK. :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů