Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
jirka99
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 03, 2012 21:09
Zařízení: lumia 710

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka99 »

Tak to otestuj a dej vědět o kolik se výdrž prodloužila. btw. pošli fotku jak tam sedí ta baterka :-)
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JanHavlicek »

jojo, napřed jí v E72 dobiju do plna. Jinak zpátky po nasazení origo BP-3L jsem musel telefon asi 3x restartovat, než se chytil ukazatel baterky, jinak mi pořád ukazoval 10%, na kterých byla nabitá ta větší 4ka
jirka99
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 03, 2012 21:09
Zařízení: lumia 710

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka99 »

To je divné :-) Koukal jsem ještě po netu a našel jsem baterky i 2200mAh to by byla hned jiná výdrž :-) jsem na to zvědav ale myslim si že těch 200mAh na víc neudělá mnoho.
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JanHavlicek »

No jo, ale kupovat nějakej neznačkovej shit z ebaye, kde je napsáno 2200mAh, to bych měl asi strach

Fotky jsou tady http://sdrv.ms/Lw750m" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak další problém je, že E72 jde s tou BP3 slabou baterkou sice zapnout, ale i když je ještě na 60% nabitá, v E72 už hlásí, že je vybitá a nejde nabíječkou nabít :D No zkusim výdrž té silnější v Lumii a místo náhradní trojky si možná koupím čtyřku, koukal jsem, že je snad dokonce levnější
jirka99
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 03, 2012 21:09
Zařízení: lumia 710

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka99 »

A ta silnější jde nabít v lumii? Levnější je taky jsem se divil :-)
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od djkure »

JanHavlicek píše:Tango nebo Mango, stejně rozdíl nepoznáte, je to úplně šumák... pokud ho tam chcete, využijte možnost unlocku a neoficiálních romek, co by za to dali osmistovkáři nebo radaři...
No, mě jde především o možnost sdílení internetu přes Wifi do mého iPadu. Jen kvůli tomu ten update chci, jinak jsem nad míru spokojen.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Tak jelikož moje Italská Lumia 710 stále nehlásila update přes Zune a potřeboval jsem už sdílení internetu, tak jsem nakonec flashnul verzi Rakouskou.

Verze SW 1600.3030.8773.12120 (Tango).

Moje poznatky:
1. Opravené stupňování podsvícení ! Již neproblikává při přechodech na světlém tématu.
2. Sdílení internetu. (není třeba komentovat, mohlo být v základu)
3. MMS klasické Tango vylepšení, možnost přidat video, hlasovou zprávu či více fotek.
4. Ikonka Marketplace nová.

A to je vše přátelé, Tango žádná podstatnější zlepšení nepřineslo, alespoň já je nepociťuji. Nicméně oprava toho problikávání podsvícení mě potěšila. Pokud nepotřebujete sdílet internet, počkejte si na update přes Zune, ušetříte si hodiny nastavování.
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od djkure »

Tak právě ten tethering bych uvítal, ale počkám si na oficiální vydání přes ZUNE.
rancor1223
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 10, 2012 22:21
Zařízení: SE k750i + LG GW620

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rancor1223 »

Taky stále čekám na aktualizaci (dovoz z Polska - Orange). Naštěstí nespěchám, aktualizace pro mě nic převratného nepřináší.
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od djkure »

Tak jsem docela naštván, protože WP8 pro naše Lumie prý už nebude. Poslední verze která bude je 7.8, přinese pár drobných změn a novou plochu (trošku jiné dlaždice). Takže nuda. Vypadá to, že se asi svojí Lumie zbavím a pořídím si něco jiného.
zikmund
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte kvě 22, 2012 16:01
Zařízení: Nokia 710

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zikmund »

Pohřbili nám telefony pěkně. Taky mě to naštvalo. Ano, nový Android taky vždy nedostanete, ale Microsoft mi přišel, jako by se chtěl vydat cestou iOS. Proto jsem taky do Nokie šel, bohužel a bojím se, že to Nokii zařízlo :roll: kdo si to teď koupí...
Uživatelský avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Bydliště: Most

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od stm01 »

Je zvláštní číst jak spousta lidí ihned odsuzuje MS a Nokii za to,že nebudou W8 v Lumiích a mluví o pohřbívání telefonů a výrobce a nevím co ještě. :roll: Jsem dlouholetý čtenář Mobilmánie(články ,diskuse,forum), skoro od prvopočátku Androidfóra či SEManie a jiných stránek zaměřených na určité značky či systémy. A pokud se zamyslím nad všemi těmi přečtenými řádky diskusí,tak na konci toho všeho mi vychází to,že pomalu každý druhý přispěvovatel mění telefon zhruba jednou do roka.(u mě bohužel to tak zatím bývá :-D )K tomu jsem někde četl,že byl udělaný nějaký průzkum,jak dlouho lidé vlastní chytrý telefon a výsledkem bylo to,že každých 14 měsíců si pořídí jiný telefon. A co z toho vyplívá? Je to úplně jedno jestli bude nebo nebude W8 v Lumiích,stejně si pořídíte začátkem příštího roku jiný telefon a tam už bude W8. Navíc bude těch telefonů více a cena už bude asi i zajímavá. :P Lumie si určitě nekupují jen znalci kvůli systému WP,určitě si je kupují i lidé,kteří neřeší systém,ale prostě se jim ten telefon a jeho doplňky líbí.To je případ mé ženy,která má Lumii 710(černo-růžová) a je maximálně spokojená.Telefon je velmi pěkný,plynulý a ty tři dny jí vydrží.Sice ví,že tam jsou nějaké WP,ale jaká verze je jí úplně ukradené.Jestli bude nebo nebude Tango jde mimo ní a ona bude spokojená stále,protože se dovolá,napíše sms,koukne na net,prohlídne Facebook,vyfotí si něco,poslechne písničky a něco napíše do kalendáře. A takových to lidí je spousta.Dle mého názoru minimálně 50%.Minimálně mezi přispěvateli ve fórech,je telefon běžné spotřební zboží z krátkou životností u majitele a to je dle mého fakt. :)
rancor1223
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv kvě 10, 2012 22:21
Zařízení: SE k750i + LG GW620

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rancor1223 »

Tak mě to sice jako podraz přijde, měli to říci, nebo alespoň naznačit dopředu. Víceméně jediná funkce v jejich podporu doufám, bude NFC - přesněji NFC na SIM kartách, vzhledem k tomu, že Lumie ho nemají (kromě 610 NFC). A pak za 2 roky půjdu do nějakého nového kousku z výroby Nokie (jestli ještě nějaká bude...), případně Samsungu.
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 710: Všeobecná diskuze

Příspěvek od djkure »

No, WP7.5 NFC podporuje, vč. NFC na SIMkách, dokonce během necelého roku ho má v úmyslu Vodafone na SIMkách běžně dodávat (teda na vyžádání). Ale otázka je, jak moc integrovaná funkce tam je. Jestli je to NFC jen na smyslu pasivního příjmu, respektive jen jako "identifikační čip", tak nějak nebude oč stát :(
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů