Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od chuckymichal »

Ten ICS úplná katastrofa. Baterka vydrží ledva jeden deň a to som spravil aj hard reset , na niektorých aplikáciách zamŕza klávesnica, telefón sa strašne prehrieva, kto to ešte nemá nech ostane pri GB. Som s toho zúfalí...
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

martan1981 píše:Chcel by som sa opýtať tých čo menili dpi na 240. Zmenila sa aplikácia GMail v režime landscape tak, že vidím zoznam mailov vľavo a mail samotný vpravo, tak ako je to na tabletoch?
Ďakujem.
To se prepne až pri DPI 213 a pak se jeset trochu upravi vzhled pri DPI 160, to pak ma aplikace gmailu jeste trochu jine rozlozeni.
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od quick »

Zajímavá zkušenost...
Díky...
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jardach »

Ahoj,po aktualizaci na Android ICe mi bohužel přestala fungovat synchronizace přes My Phone Explorer a Mrkvosoft Outlook,kontakty OK,SMS taky ,ale kalendář šel do kytek nestále vyskakovala hláška "OBEX Errorcode: D0 - Internal Server Error".Nebudu zde řešit jestli mám raději synchronizovat přes Gmail a jiné,prostě potřebuji outlook !!
Samozřejmě přeinstalace MyPhone..,nepomohla.
Po týdením laborování jsem našel na netu aplikaci,která se nainstaluje do Adnroid a synchronizace najednou funguje bez problémů :-) ! Zkoušeno dnes přes USB,Bluetooth i Wifi :-)
Odkaz https://play.google.com/store/search?q=mpeclient&c=apps
Snad to někomu pomůže ! :P
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pipa »

Tak máme pěknou reklamu na smartservis na hlavní stránce, dle nadpisu článku "SmartServis: Ladíme Galaxy Note – Získejte z něj maximum" jsem si blázen myslel, že se něco dovím. No nic.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od HanysR »

Tak nějak. Taky jsem to s chutí otevřel a nakonec zjistil, že je to jen trapná reklama...
denoo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2012 11:36
Zařízení: Samsung Galaxy note N7000 16gb white

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od denoo »

neviete mi poradit, mam neustale problem spojit mobil cez Kies usb kablom s pc. Asi tak na 20 krat sa to spoji, inak stale len probiha pripojovani a potom za daku tu minutu napise,,, sluzbu nelze na zazizeni spustit. Neviete ako to vyriesit? Niekedy sa to podari spojit, ale castejsie nie. Nechapem, mam windows 7 64bit , a spajam galaxy note white andorid 4.0 cez usb s pc. Dik
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pipa »

asi jedině zkusit přeinstalovat ovladače, ale nejlepší je tenhle soft vůbec nepoužívat, to že kies nemá rád zapnutý ladění USB asi nemá cenu říkat, protože když ti to někdy jde a někdy ne tak v tom asi problém nebude
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od peter34 »

HanysR píše:Tak nějak. Taky jsem to s chutí otevřel a nakonec zjistil, že je to jen trapná reklama...
Doobedu keď ešte bola k článku povolená diskusia im bolo už neviem kým vytknuté že chcú zarábať na tom, čo vymysleli borci z xda-dev. teraz je už diskusia zrušená :smt068
denoo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2012 11:36
Zařízení: Samsung Galaxy note N7000 16gb white

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od denoo »

teraz ako som dal na najnovsi android , tak uz to nejde skoro vobec pripojit ,, a ono ked dam riesenie chyby pripojenia, tak vyzera ze to preinstaluje ovladace, ale nic dalej
denoo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2012 11:36
Zařízení: Samsung Galaxy note N7000 16gb white

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od denoo »

s tym ladenim USB si to ako myslel, treba nieco zakazat v telefone?
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pipa »

jj,
nastaveni - vyvojarske moznosti - ladeni usb

pokud mas root a pouzivas titanium backup tak ten to chce mit povoleny, pro kies zase deaktivovane
Alfator007
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 16, 2012 6:53
Zařízení: SG Note

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Alfator007 »

Skus aplikaci AirDrood!Mnel jsem stejny problem a po naimstalovani spojeni funguje a prea wifi.Kiess stojo za h.... :grin:
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pipa »

Tak asi týden mám nahozenou romku lq3. Myslel jsem že se třeba něco změnilo - nezměnilo. Baterka je pořád horší něž na GB a navíc v zátěži foun topí jak blázen. Takže se vracím k lc1 a počkám na 4.0.4 jestli se něco nezmění.
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MiroS »

Presne tak oficialne romky ICS na note nie su v nicom lepsie ako GB, dokonca su myslim ze GB je aspon odladeni .... ak tam.chcete nadroid 4.0.4 a nebojite sa flashovania treba skusit CM9 a budete spokojny
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Starbuck »

Mám německou Stock a dojmy mám rozpačité. Na jednu stranu se mi začali fungovat gps trackery a kupodivu berou míń baterky. Baterka obecně je o dost lepší, ale zdá se že občas začne něco viset a pak mizí rychleji. Nižší citlivost displeje na dotyk. Občas se probouzí déle než na GB. No a někdy po ukončení některých programů zůstane černý displej, jen s horní stavovou lištou - po dlouhé chvíli je zas vše jak má, jakoby dlooooouho zavíral danou aplikaci. ROM možná zhruba nastejno - jak kdy.
Asi dvakrát se mi stalo, že po restartu mi rozhodilo přednastavené zvonění. :cry:
lunatic.george
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 05, 2008 20:55

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lunatic.george »

Na telefonické podpoře ze stránek "http://www.samsung.com/cz/support/model/GT-N7000ZBAO2C" jsem řešil specifické nastavení synchronizace se svým tabletem běžícím na systému "Windows XP Tablet Edition" (mimochodem marně). Po ukončení vlastního procesu nastavování jsem se zmínil o problémech s fungováním SGN na ICS. Bylo mi sděleno, že "během nejbližších dní" zde bude vydána "oprava probémů tohoto operačního systému" zajišťující plnou funkčnost systému.
....A Kefalín, čo si predstavujete pod takým pojmom "během nejbližších dní" ?......
Uživatelský avatar
BurakOV
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 28, 2012 9:27
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE 3

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od BurakOV »

Zdravím, prolezl sem už několik diskuzí a stále sem nenašel odpověď na mé dvě otázky...

1) Po aktualizaci na ICS mi vadí, že nemůžu vypnout internet bez toho aby přestaly chodit MMS, v předchozí verzi sem používal Data Enabler a bez problému, včil už nic :(

2) šíleně mi klesla výdrž, takže sem se rozhodl pro hard reset, ovšem nějak nevím jak jej udělat, našel sem sice nějaké návod, ale nic zaručeného... Plus bych si chtěl uchovat alespoň zprávy, kontakty, kalendář mám na gmailu, takže bez problému...



Díky všem za odpovědi, tlačítko hledat sem použil, a stejně o moc moudřejší nejsem...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pipa »

hard reset jde udělat buď
- nastavení - záloha a obnovení - Obnovit tovární data
nebo
- trojhmat - volume up + power + home - dostanes se do recovery, kde muzes zadat wipe data/factory reset a wipe cache partition

jinak věci na vnitřní paměti po tomto resetu zůstávají takže stačí backup na vnitřní paměť či do paměťovky a o nic nepřijdeš
klacek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř čer 13, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od klacek »

Ve firmware N7000XXLQ3 (ten nový pro XEZ)
opravili problem v držáku do auta v poloze telefon vodorovně
telefon už nekrachne to black screen při volání
problémy s výdrží podle mého zůstávají
popis např zde. http://www.allaboutgalaxynote.com/tag/i ... -sandwich/
včetně problémů se zvuky tlačítek
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů