Sport Tracker WP

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
haddd
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv úno 09, 2012 20:26
Zařízení: Nokia Lumia 800

Sport Tracker WP

Příspěvek od haddd »

Píše se, že Sport Tracker funguje na pozadí.
V nastavení nelze běh na pozadí zapnout. Pokud nastartuji aplikaci a spustím odečítání pohybu, tak běží vše v pohodě. Když ji ale schodím a pracuji s telefonem, pak ji v multitaskingu nahodím, hodiny běží, ale spojí se mi má aktuální poloha s polohou před schozením, a to přímkou - třeba i ve městě přes bloky domů. Z toho se pak odečte asi i vzdálenost - samozřejmě chybně.
Kde dělám chybu, protože se mi nechce věřit že pro správnou funkčnost aplikace nesmím s telefonem dělat nic jiného?
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Sport Tracker WP

Příspěvek od krehla »

u mne jakekoli vyjeti z applikace = ztrata beziciho workoutu, jedine co to neshodi je telefonat, samozrejme prichozi
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sport Tracker WP

Příspěvek od htcjirka »

To je bohuzel ten skvely umely multitasking u WP..
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Sport Tracker WP

Příspěvek od krehla »

taky se mi zda, ze gps obcas dela chyby (rychlost a obcas necekane a znacne vychyleni z trasy - zobrazuje se na mape jako "jehlicky"), kolega s ajfounem ma trasu cistou a zadny nesmysly v rychlostech... tak nevim jesi je to WP nebo HW
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Sport Tracker WP

Příspěvek od lukas.manak »

já používám endomondo a to funguje dobře i na pozadí
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Sport Tracker WP

Příspěvek od matoman »

na pozadi = pod lockscreenom, aplikace musi bezet, nesmi se stlacit "start" ani prepnout do jine aplikace, proste jenom vypnout display...
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Sport Tracker WP

Příspěvek od icepoint »

Nějaké nové zkušenosti se sport trackery? Já zkusil My Walk, Workout tracker, Sports tracker, Endomondo sports tracker. Endomondo pořád něco plká - nějaká ženská, byť umím anglicky, nepřišel jsem na to co furt kváká, a baterii vybije do 2 hodin chůze. Workout tracker funguje nespolehlivě, Sports tracker jsem zatím nezkoušel -je nutná registrace na webu, My Walk kdysi dávno, ten jako jediný měl jakousi "roletu", která jakoby zamknula displej a šetřila jas- roleta byla tmavá. Návrat na homescreen u všech spolehlivě přeruší trasování. Zřejmě fičura WP. Má někdo nějakou zkušenost s další aplikací, která by alespoň podobně jako my walk "zamknula" a ztmavila displej, a dokázala alespoň 5-6 hodin zaznamenávat trasu a pak ji nějak smysluplně dostat do pc a zobrazit v nějaké aplikaci nejlépe s mapou??? Zlaté WM a Ozi explorer, ach jo.
libormich
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř kvě 02, 2012 19:49
Zařízení: Lumia 800

Sport Tracker WP

Příspěvek od libormich »

A co třeba nokiácká Run the Map? Funguje i na pozadí, trasa se dá stáhnout a zobrazit v Google Earth. Na pozadí = pod lockscreenem.
pinhead
smartguru
smartguru
Příspěvky: 547
Registrován: pon pro 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Bydliště: Kladno

Sport Tracker WP

Příspěvek od pinhead »

Používám na kolo Runtastic.Spokojenost.
Vitalish
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 10, 2012 14:32
Zařízení: Lumia 800

Sport Tracker WP

Příspěvek od Vitalish »

haddd píše:Píše se, že Sport Tracker funguje na pozadí.
V nastavení nelze běh na pozadí zapnout. Pokud nastartuji aplikaci a spustím odečítání pohybu, tak běží vše v pohodě. Když ji ale schodím a pracuji s telefonem, pak ji v multitaskingu nahodím, hodiny běží, ale spojí se mi má aktuální poloha s polohou před schozením, a to přímkou - třeba i ve městě přes bloky domů. Z toho se pak odečte asi i vzdálenost - samozřejmě chybně.
Kde dělám chybu, protože se mi nechce věřit že pro správnou funkčnost aplikace nesmím s telefonem dělat nic jiného?
dělá mi totéž a strašně mně to vytáčí, protože SportsTracker používám spokojeně už dlouhá léta na Symbianu. Nemá to ale žádnou pravidelnost. Někdy GPS usne a po odemčení telefonu spojí dva body přímkou, jindy to funguje normálně... nechápu....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sport Tracker WP

Příspěvek od htcjirka »

protože se mi nechce věřit že pro správnou funkčnost aplikace nesmím s telefonem dělat nic jiného?
WP používá místo plnohodnotného multitaskingu vlastní koncept "uspání aplikace" tam, kde byla předtím. Najednu stranu to nemá chybu - multitasking funguje a zároveň minimálně vytěžuje paměť a když potřebuješ, snadno se přepneš tam, kam chceš,ale v praxi.. :roll:
V praxi to už je ale horší,jednak spousta aplikací tuhle "feature" nepodporuje, nebo si s ní úplně nerozumí a tak se Ti může stát, že po návratu do hry budeš muset hrát od začátku, nebo že budeš muset v aplikaci opět rozklikávat to, co jsi dělal předtím.
cucpo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 28, 2012 8:38
Zařízení: Samsung Omnia W7

Sport Tracker WP

Příspěvek od cucpo »

No tiez mam negativnu skusenost akonahle nieje v popredi nefunguje, ked je v popredi nedaju sa pridat foto / na symbiane to funguje kamos pridava foto sa mu zobrazuje priamo na trase / je to skoda inak dobra apka
Vitalish
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv kvě 10, 2012 14:32
Zařízení: Lumia 800

Sport Tracker WP

Příspěvek od Vitalish »

htcjirka:

čili si myslíš, že pokud nechám puštěný tracker a jen uspim displej, bude to chodit...?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sport Tracker WP

Příspěvek od htcjirka »

Muze i nemusi,vyzkousej..
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Sport Tracker WP

Příspěvek od mimonaut »

asi bude. endomondo i outdoor navigation takto funguje bez problémů. měla by být v nastavení položka "run under lock screen" nebo tak něco. zapnutá pochopitelně.
btw doporučuju endomondo zkusit, přijde mi lepší než ST.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Sport Tracker WP

Příspěvek od steelspace »

htcjirka píše:
protože se mi nechce věřit že pro správnou funkčnost aplikace nesmím s telefonem dělat nic jiného?
WP používá místo plnohodnotného multitaskingu vlastní koncept "uspání aplikace" tam, kde byla předtím. Najednu stranu to nemá chybu - multitasking funguje a zároveň minimálně vytěžuje paměť a když potřebuješ, snadno se přepneš tam, kam chceš,ale v praxi.. :roll:
V praxi to už je ale horší,jednak spousta aplikací tuhle "feature" nepodporuje, nebo si s ní úplně nerozumí a tak se Ti může stát, že po návratu do hry budeš muset hrát od začátku, nebo že budeš muset v aplikaci opět rozklikávat to, co jsi dělal předtím.
Lenost a neschopnost programátorů je na tom bohužel vidět. Je to skvěle vymyšleno a dobře popsáno.
Mimochodem, ani "plný" multitasking ti nepomůže, protože paměť telefonů je omezená a dřív nebo později ta neaktivní aplikace prostě skončí.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sport Tracker WP

Příspěvek od htcjirka »

Jsou systemy kde funguje plny multitasking ke spokojenosti a ani nevyuzijes jeho hranice,takze se nedockas nejakeho zavirani apod.To se me jeste za pul roku nestalo.Nestrasit.Ne vsechny OS jsou paskvil.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Sport Tracker WP

Příspěvek od steelspace »

To přeci není otázka systému, ale normálního matematického součtu. Aplikace nemůžou zabrat víc paměti než je v telefonu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Sport Tracker WP

Příspěvek od htcjirka »

Napisu to takhle pro nektere polopaticky..ikdyz spustim na N9 nesmyslny pocet 30(obvykle mam tak 10-15) aplikaci mezi ,kterymi volitelne prepinam ani po tydnu se me ani jedna z nich nezavre.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Sport Tracker WP

Příspěvek od steelspace »

Takže třeba takový SportsTracker na pozadí ten týden zapisuje trasu a má zapnutou GPS? A javascript v browseru na pozadí stahuje reklamy?
Tvrdit, že ty aplikace "běží" je naprostý nesmysl.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů