Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od Bartyx »

Zdravím,

doma nabíjím v pohodě, ale v práci máme neoriginální nabíječku s microUSB a když ji připojím k telefonu, tak přestane reagovat. Pouze jde probudit vrchním tlačítkem, ale nereaguje display ani senzorová tlačítka. Po odpojení nabíječky opět všechno funguje.

Tolik by mi to nevadilo, ale zajímá mě, zda nemůžu telefon nějak poškodit touhle nabíječkou. Nechce se mi tahat do práce ssebou svojí a kupovat novou se mi taky nechce. Nabíjím sice v práci tak jednou za týden, ale i tak.

EDIT: Další poznatek je to, že když použiju jinou nabíječku od jiné firmy (je to takový univerzální nabíješ s různejma redukcema), tak s ním to nezamrzne. Vypadá to, že je tak asi nějakej pin špatně v tom microUSB konektoru. A dělá to každá kterou zkusím (prodávám je, takže jich mám víc).

EDIT2: Zkoušel jsem nabíječky z Nokií a Sony Ericssonů co tu prodávám a ty to taky nedělají. Teď teda nevím, jestli ty nabíječky nemám vrátit dodavateli, aby někomu nespálily telefon.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od Libor »

Podle mě to je normální já když použiji originální nabíječku HTC ale od TP2 tak mi také nereaguje display zkusil sem také od nokie na usb a to samé,pak mám ještě Motorolu do auta s mini usb a redukcí na micro tak to funguje normálně:-) ale nevím jak vážný je to problém také bych to rád věděl abych něco neponičil na telefonu.
Maddogg
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv bře 05, 2009 10:10
Zařízení: Omnia 7

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od Maddogg »

Zkus jiný telefon, pokud bude nabíjet v pohodě narazil si na zajímavý problém, pokud ne jsou ty nabíječky asi vadné...
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od Libor »

No právě to dělá pouze Vision - TP a TP2 jdou nabíjet normálně a vše funguje no ale ty jsou na mini usb.Však v práci mě to aj vyhovuje že nereaguje na dotek;-) ale je to zvláštní
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od Bartyx »

V práci neprodávám moc chytré telefony. Zkoušel jsem to u Lumie a tam to nedělá.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od xax41 »

Taky mi to delalo u vsech HTC. Jedna univerzalni nabijecka s odpojitelnym USB kabelem a dela to i kdyz jsem od ni kabel odpojil a nabijel pres PC, jedna Sony Ericsson, taky zamrzaly HTC na ni i na kabelu napojenem na PC a dela to i jedna univerzalni co ma svagr. Nicmene telefony jsem vzdycky dobil, neznicil a baterie to taky prezily bez nejake zmeny.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Při připojení neorigo nabíječky telefon zamrzne

Příspěvek od dvzd »

Tak ono jde různým propojením kontaktů microUSB konektoru zajistit automatické spuštění různých fičur.

http://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=3&t=73
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů