Internet v mobilu - FUP limit

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
suchla12
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 09, 2012 11:56
Zařízení: HTC EVO 3D

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od suchla12 »

Zdravím,
koupil jsem si do mobilu internet od T-Mobile. FUP limit je 100 MB... myslel jsem že mi to bude stačit, ale docela to skáče. Po vyčerpání limitu mi internet omezí na 16 kb/s. Chtěl jsem se zeptat, jestli při takovéhle rychlosti jde s telefonem internet ještě využívat. Jestli to zvládá synchronizovat kalendář, email popřípadě prohlížet stránky a tak.Jestli s tím má někdo zkušenosti. Díky
Pavel Herceg
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 02, 2012 15:38
Zařízení: iPhone 6
Bydliště: Praha

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od Pavel Herceg »

Měl jsem podobné připojení O2 s FUP 150MB/měsíc (s tím, že to bylo rozděleno na týdenní cykly). Po vyčerpání to bylo na prohlížení webu téměř nepoužitelné, sociální sítě byly tak úžasně pomalé, že se ze mě stal vždy na pár dní v týdnu naprostý asociál. Nicméně synchornizace kalendáře (na WP7) byla v pohodě, emaily v podstatě také (text to stahovalo v pohodě, obrázky se stahují samozřejmě až po potvrzení), a se stahováním příloh jsem musel čekat na wifi. Po půl roce jsem na to rezignoval, připlatil o cca 200,- měsíčně za vyšší variantu internetu (s FUP 500MB)
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od Bartyx »

Taky mám ten základní a je to hrůza. Ten týdení limit vyčerpáš během dne, pokud používáš víc apliakcí co chodí na net. Se zpomalením vpohodě synchronizuješ a tak, ale na web už je to dost špatný.
Nejhorší je, že některý aplikace (např c:geo) mi to sežerou celý i během chvíle :-)

Pak i to, abych se podíval, co dávaj v televizi trvá věčnost. Taky přemýšlím o té vyšší variantě.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od AtoM. »

Když nejseš na wi-fi, tak doporučuju používat pouze Operu mini. A internet se s ní dá v "normálně" prohlížet i při těch zmiňovaných 2-3kB/s
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od Sir Sprice »

Mne později na Evu 3D ani nestačila vánoční akce - 2x 600MB. Teď mám 3000 MB a už to jde :)
Jan Humr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 02, 2012 9:05
Zařízení: HTC EVO 3D

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od Jan Humr »

Mám 3GB měsíčně u Vodafone. Tak kolem 25 dne v měsíci už mívám problém. Vánočních 6GB bylo akorát. Doma jsem na wifi ale i tak se musím hlídat. Jenže když si člověk nastaví HQ na youtube. Operu mám zaplou na desktop, emaily s přílohama, sem tam nějaká ČT (třeba teď hokej když není člověk doma). :-) Tak to letí bohužel. Ovšem po vyčerpání FUP je to tak na dvě věci. Stránky nenajíždí, icq blbne. Docela to pak hraje na nervy.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od Sir Sprice »

Narocny to uzivatel:-D
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od dufulo »

Skôr bežný užívateľ :)
Mám síce neobmedzený internet, youtube ma na mobile nebaví, ale aj tak mesačne dám 2 gb cez 3g a ďalšie 2 gb doma cez wifi.

100 mb by mi možno stačilo niekde na dovolenku v zahraničí :)
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od S.h.I.t. »

s 200MB FUP měsíc nevydržim a to jsem přes 8hod denně na wifi... Internet od operátorů je tak ubohý, že je to až hanba.
fosiczka
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 26, 2011 15:28
Zařízení: HTC EVO 3D

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od fosiczka »

asi budu chvilku sprostej, ale fup limit v roce 2012 na mobilním internetu je pro mě naprosto nepochopitelnej! já jedu s t-mobilem na těch jejich 100MB, což je během chvilky pryč, hodněkrát sem se snima hádal ale to je jak když se bavíte s bandou ..., oni si ty hovada snad myslej že jim dneska bude každej platit 500,- za po*ranej internet do mobilu. Oni mi i řekli, že si mam pořídit operu mini! to je odpověď jak od debila.....
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od sotrava »

A co by si čekal? EÚ jim šlape na paty s cenami volání, ted možná konečne ČTÚ tak někde musejí dohnat ztracené peníze
fosiczka
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 26, 2011 15:28
Zařízení: HTC EVO 3D

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od fosiczka »

si myslim že první kdo zruší fupáčka čůráčka tak bude mít zákazníku že nebude vědět co snima
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od junglist »

hh :) taky jsem s Evem porizoval pausalni internet a nemohl jsem pochopit ze Vodafone chce 177 kc za neco co ma datovej limit 150 MB. Jako neuveritelna prasarna mi to prijde i ted po par mesicich. Bohuzel ted uz vim, ze takhle podobne to maj vsechny ty 3 operatorsky hvezdy.. Drazsi tarif platit odmitam. Nerikam, ze bych pro to nenasel vyuzitit, ale nez jim davat nehorazny penize za neco co ma datovej limit, to se radsi na ten youtube kouknu doma :)
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od sotrava »

Souhlasim s Tebou. Já mám u Vodafonu za 300 Kč 600 MB internet a ještě jim platím další tři kila za to že tenhle tarif mohu v rámci EU používat. Jinak to je nejlevnější v Čechách ale už se chystám koupit sim kartu venku podle toho kde jsem. Vyjde mne to levněji a fup ja taky jiný. Ale to už je z jiného soudku
THCevo3D
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř kvě 16, 2012 15:25
Zařízení: HTC evo 3D

Internet v mobilu - FUP limit

Příspěvek od THCevo3D »

Zdarec,
Tak ja pouzivam net za 177kc. Stazenej net counter a hlidam. a vystací me! Vystací ale za cenu že ho použivam jen na hledaní na netu a v mobilnich verzich aktualizace a stahovaní jedine pres WiFi. Bohuzel na net jen na Wifi:-(
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů