Zmagnetizovanej S-Pen

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Post Reply
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 150
Joined: Thu Sep 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by xax41 »

Obcas ( dost casto ) se mi stava, ze mam S-Pen zmagnetizovanej, spousti programy ci kresli apod. jeste nez se dotknu displeje. Pritom ho mivam neustale zastrcenej v mobilu, nikam ho nepokladam. Taky se vam to stava?
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

No nevim jestli je zmagnetizovany, kdyz v nem nic magnetickeho neni. Bohuzel tento problem mam i ja a uz jsem to nekde na foru popisoval. Zatim jsem nezjistil, jestli je problem ve stylusu ci v pristroji. Pro mne je ale timto stylus temer nepouzitelny. Rovnou caru neudelam a po chvilce psani stylus reaguje i bez dotyku, coz je des. Uz jsem to konzultoval v servise a oni se s tim jeste nesetkali. Pry ho mam poslat na opravu, ale cekat 30 dnu se mi nechce a take bych jim to rad osobne ukazal. Nerad bych, aby mne to po 30 dnech doslo s tim, ze se zavada neprojevila.
Nemas moznost vyzkouset jiny stylus?
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 297
Joined: Tue Dec 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Starbuck »

Tak jim zkus poslat jenom ten stylus. Ten ti tolik chybet nebude, pokud ho teda používáš tak často jako já, čili občas.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Posts: 627
Joined: Thu Oct 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Praha

Re: Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Bobanovicz »

Tohle chování jsem nikdy nezaznamenal, každopádně být tebou tak zajdu do nějakého obchodu kde mají Note a zkusím jiný stylus.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 150
Joined: Thu Sep 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by xax41 »

Rady: Jeste teda par otazek. Mas ochrannou folii na displeji? Event. jestli mas Custom ROM? Ja mam uz nekolikatou, ted zrovna CheckROM, ale delalo to u kazde. Orig. FW jsem tam mel asi pul hodiny a u toho jsem tudiz nemel moznost to vypozorovat. Zkusim jeste zajit do Media Marktu vyzkouset jinej stylus, ale problem je v tom, ze to nedela pokazde a pri me smule az tam prijdu bude vsechno v poradku.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

Folii jsem mel a s podezrenim ze to dela ona, jsem ji sundal. Problem ale pretrvava a byl jak u origo ROM, tak i u jinych co jsem zkousel.
Nemam moznost nekde vyzkouset jiny stylus a na reklamaci chteji cely komplet. Problem se vzdy vyskytne po kratkem pouzivani stylusu cca 1 minuta.
User avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Oct 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Location: Praha

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by kome »

Zarucene to neni stylusem ,taky se mi to driv stavalo ,stacil restart. Nekdy stopu pera kazi dotek v rozich pristroje. Ale ted uz jsem to dlouho nezaznamenal , pouzivam posledni DBT rom.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

Zrejme pises o necem jinem nez my. Restart nepomaha a pristroje se rukou ani nedotykam.
User avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Oct 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Location: Praha

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by kome »

To, ze stylus kreslil skoro 10 mm od displeje se mi prave stavalo a po resetu to vzdy zmizelo ale uz se mi to nestalo nekolik mesicu, takze si myslim, ze to nejak resili v autualizaci firmtware.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 150
Joined: Thu Sep 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by xax41 »

Uz jsem asi nasel reseni. Je to sice lamani pres koleno, ale snad to pomuze. Jeden z duvodu proc jsem SGSII vymenil za Note byl prave S-Pen, protoze jeho vyuziti je opravdu siroke a vzdavat se ho nechci. Vyzkousim a uvidime. Odkazy pridavam:

Code: Select all

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=23004793&postcount=12

Code: Select all

http://www.youtube.com/watch?v=tPqGw297Fa0
User avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 424
Joined: Wed Oct 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Location: Praha

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by kome »

Ok, nebudu se prit ,u me slo tedy zrejme o neco jineho.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

Po prelepeni al. folii dle navodu S-pen nereaguje vubec :???:

Edit: po ustrizeni pasku 3,5 mm, ktery je nalepen tesne pod tlacitko se zda, ze S-pen bezkontaktnim ovladanim netrpi. Po tomto zjisteni jsem volal na prodejnu s dotazem, zda je mozne reklamovat samotny S-pen. Zitra mne prodejce da vedet. Kazdopadne se s takovouto zavadou nesetkal.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 150
Joined: Thu Sep 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by xax41 »

Ja uz byl odpoledne v Media Marktu, vysvetlil jsem problem, prodavac se mnou sel na reklamace, zeptal se jestli chci vymenit celej telefon, ja rekl ze ne ( znova instalovat a nastavovat se mi nechce ), tak otevrel novou krabici s SGS Note, dal mi novej S-Pen, ten muj dal do krabice, na krabici neco nacmaral a asi z dvou metru ji hodil do velike krabice se zmetky na vraceni. No a ten novej zatim posloucha.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

Jednoznacne se potvrzuje, ze problem je v samotnem S-penu, nastesti :-) Pokud mne nevemou samotny S-pen na reklamaci, tak nez jim posilat celej pristroj, tak to si ho radsi na ebay koupim za sve.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 150
Joined: Thu Sep 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by xax41 »

Ukaz jim tuhle diskuzi, najdi si k tomu i diskuzi na xda a pokud jsou soudni, tak ti daji hned jinej.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

No zitra jim mam volat, tak uvidim. Ty jsi mel stesti, ze Ti vysel vstric prodavac. U mne bude rozdil v tom, ze to jde jiz do servisu a ti jsou schopni chtit komplet.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Zmagnetizovanej S-Pen

Post by Rady »

Ne, neposlal. Na prodejne udelaji co jsi napsal t.j. ze zavolaji do servisu Samsung. Zitra mam zavolat, kdyz tak se ho pokusim zlomit na stejny postup jako u Tebe :)
Post Reply

Return to “Samsung Galaxy Note”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest