Nový bootloader 2.6

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Petulinek »

Release Date: 2012-05-04
This update for HTC TITAN will let your phone to be successfully upgraded via Zune. (Microsoft Zune Error Code: 80070013 / 8007000F)

Ke stažení zde:
http://www.htc.com/www/help/htc-titan/#download" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od htcjirka »

Tak mozna vyjde neco podobneho mozna i pro HTC Radar,tam mel flynn nejake problemy s errory pri poslednim updatu.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Flynn »

Moje error codes jsou 801812DC (ve většině případů) nebo 800700B7 (někdy, zřídka). Problém jsem řešil s HTC technickou podporou písemně rozsáhlou korespondencí prostřednictvím jejich formuláře, ovšem bez výsledku. Naposledy před týdnem cca 40 minutový tel. hovor s pracovníkem podpory, který mi volal proto, aby mi sdělil, že jej mrzí můj změněný postoj k výrobkům HTC a snažil se mi ještě nějak poradit. Poslední rada, kterou jsem ještě nevyužil byla, abych provedl tovární nastavení, že by to pak mohlo jít. Nemohu ale zatím tento krok udělat, protože mám jednu aplikaci, která shromažďuje data a počítá je, a která jsou pro mě důležitá. Bohužel nejdou zazálohovat na SkyDrive, takže dokud aplikace sama nezhavaruje a o data nepřijdu, nechci HR dělat. Také je to z důvodů, které čtu na jiných fórech, že HR toto nevyřešil. Zkusil jsem i jiný, zcela nový počítač a chyba se objevuje také. Při vytváření zálohy (bod 7), která dříve doběhla na 27% (nyní už jen na 22%) a aktualizace se přerušila s hlášením výše uvedené chyby.
Nevím, zda by tento bootlader mou situaci ještě více nezhoršil.
EDIT: Ze zvědavosti jsem aplikaci stáhnul a spustil bez připojeného telefonu. Je tam poznámka, že řeší POUZE tam uvedené chyby.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Petulinek »

Ono je to taky jen pro Titana... Takže problém s Radarem Ti to nevyřeší. Asi bude jediné řešení opravdu, až budeš moct, udělat ten hardreset., jestli to pomůže. Nebo další možnost, stáhnout nejnovější ROMku a flashnout celou novou ROM.
Tady jsou ROMky ke stažení:
http://www.filefactory.com/f/6445c856576328d8/" onclick="window.open(this.href);return false;
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Flynn »

Zřejmě jen pro odemčené telefony, což já nemám. Navíc bych se toho trochu bál, neměl jsem rád podobné zásahy ani u iPhone 2G, proto jsem od něho přešel na WP, ale zdá se, že chytré telefony zas až tak chytré nejsou. Kdyby šlo cokoli zazálohovat, tak udělám HR a nepářu se s tím.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Petulinek »

Já jsem si ROMku flashoval na Titana taky. Nemusí být odemčený, jde to normálně nahrát když skočíš do bootloaderu. Jsou to originál verze od HTC, nikoliv "vařené", ty zatím do telefonu dostat nelze.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od htcjirka »

Flynn píše:Zřejmě jen pro odemčené telefony, což já nemám. Navíc bych se toho trochu bál, neměl jsem rád podobné zásahy ani u iPhone 2G, proto jsem od něho přešel na WP, ale zdá se, že chytré telefony zas až tak chytré nejsou. Kdyby šlo cokoli zazálohovat, tak udělám HR a nepářu se s tím.
To jsou oficialni originalni exe soubory,podepsane,takze na to nepotrebujes zadne odemknuti..ty jsou primo od HTC.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Flynn »

Pořád mi ale není jasné, jak tam ten soubor dostanu. Nevyznám se v tom a jak říkám, nerad bych něco pohnojil. Nevím, který pro Radar zvolit a co to bude dělat. Vymaže mi to něco? V tomhle jsem úplný břídil.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od htcjirka »

Pro tebe to nema smysl,premaze to vsehny data,to uz by jsi rovnou mohl udelat HR.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od Flynn »

Tak díky, alespoň mi nebude vrtat červíček v lebce :)
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: úte čer 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Bydliště: Podebrady
Kontaktovat uživatele:

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od hoktar »

jen jednoducha otazka. neprijdu o data ze? myslim kdy nahraji bootloader
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový bootloader 2.6

Příspěvek od htcjirka »

Ne,pri aktulizaci bootloaderu o zadna data neprijdes.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů