Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
jukka0
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte dub 12, 2011 12:53
Zařízení: omnia 7

Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Příspěvek od jukka0 »

prosim vas dufam zesom pridal temu spravne. ukradli mi mobol samsung omnia 7 da sa zistit kde sa telefon nachadza napr. na policii? stranka windowsphone.com miho nenasla. za vsetky info vam velmi pekne dakujem. ak tu takato tema uz je napiste mi odkaz hladal som a nenasiel este raz diky moc.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Příspěvek od matoman »

nahlas na policii, ak budes mat stastie a oni cas je mozne ze ho najdu... ale viac ako 2%-nu sancu by som tomu nedaval... vyhladanie na winodwsphone.com funguje iba s tvojou simkartou, aspon ja som to tak pochopil, ale je mozne ze sa ti podari cez tuto sluzbu telefon najst... sanca je ale asi rovnaka....
jukka0
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte dub 12, 2011 12:53
Zařízení: omnia 7

Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Příspěvek od jukka0 »

a ma v sebe telerfon nejaky volajaky cip podla ktoreho je sanca ho vystopovat
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Příspěvek od Martin Suchan »

Na webu windowsphone.com muzes svuj telefon po ukradnuti zablokovat, takze jakmile ji novy majitel zkusi aktivovat na internetu, tak se mu zablokuje. Aspon tak to funguje, jak jsem to pochopil.
Stejne tak vystopovani podle GPS by melo fungovat i s jinou nez tvoji SIM kartou, dulezite je mit ten telefon sparovany se svym LiveID uctem.
preclik
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:56
Zařízení: Galaxy Note

Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Příspěvek od preclik »

Stalo se mi to samé. Bohužel systém zabezpečení integrovaný do Windows Phone je lehce retardovaný a přestává fungovat po tom, co si do telefonu zloděj dá vlastní SIMkartu, tedy většinou okamžitě po krádeži. Policie mi mobil nenašla s tím, že trackovat podle IMEI se teď podle novely zákona nesmí jen kvůli obyčejné krádeži (bylo mi řečeno přímo policejním úředníkem při vyřizování krádeže, na Slovensku může být situace jiná).
Každopádně přeju, ať dopadneš líp, než já, a zloději ať někdo jeho nenechavou ruku přerazí natřikrát.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Re: Ukradnutá Omnia 7. Je šance ji nalézt?

Příspěvek od martan1981 »

Na slovensku nie je problem vystopovat telefon podla IMEI. Policia taketo pripady riesi. Treba sa ozvat.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů