Aplikácia HTC Location

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od Flynn »

Jo, jo, tam to vidím. Já jsem si ale stáhnul pouze mapu ČR a u ní není uvedena žádná cena. Nevím, jaký rozdíl je ve stažení navigace a mapy. Navigace vidím, že jsou pro celé kontinenty (nebo celý svět) a u toho jsou poplatky. U map je uvedena jen velikost souboru. Pokud to bude takto, pro moje potřeby to bude stačit.
Uživatelský avatar
DJFiRe
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon bře 22, 2010 22:44
Zařízení: Samsung GT-I8700 Omnia7
Bydliště: Internet
Kontaktovat uživatele:

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od DJFiRe »

Pokud mohu aplikace HTC Location lze nainstalovat na kterékoliv zařízení s WP7, které má Chevron Unlock (1 Generace WP), Chevron Unlock přes token a developer unlock. Stačí si z xda stáhnout xap, který na nějakou dobu upraví telefon tak, že ten vidí marketplace aplikace jiného výrobce, zde tedy HTC. Poté vyhledat Location a dát instalovat. Instalace proběhne bez problémů včetně následného spuštění a stažení mapových podkladů a hlasových pokynů.
Co se týče platnosti 30 dní, které app píše je jen otázkou času než se na to kluci z xda kouknou a upraví.

Zkoušeno na dvou zařízení:
Samsung GT-I8700 Omnia7 s devel0oper Unlock
Samsung GT-I8700 Chevron Unlock (původní).

Nechci timto podporovat Warez, ale jelikož se zde nachází i sekce Tweaky atd. dovolím si to sem napsat.

Pro Moderátora: Najde-li se důvod ke smazání příspěvku, plně respektuji jeho smazání.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Aplikace HTC Location

Příspěvek od Stevik »

Ja jsem narazil na hlasku o penezich pouze u bezpecnostnich kamer.
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od romčo »

Vyskusal som HTC locations na ceste z prace a celkom som spokojny. Stiahol som si mapu Slovenska a taktiez slovensky zensky hlas a islo to celkom fajn. Ked som odbocil z trasy, navigacia sa hned spamatala a nasla dalsiu trasu.
No uvidime ako to bude pokracovat.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Aplikace HTC Location

Příspěvek od Flynn »

Stevik píše:Ja jsem narazil na hlasku o penezich pouze u bezpecnostnich kamer.
Jakmile budeš chtít nainstalovat ("chci další položky") navigace - po stisku tam bude Celý svět s dobou platnosti - pak stiskneš dole ikonu košíku, který ti zobrazí seznam kontinentů a ty z něho nějaký vybereš, budeš na kartě Zvolte licenci, kde je uveden ceník. Totéž je u radarů a kamer. Pouze u stahování map (tlačítko s podtrženou šipkou vpravo dole) ceníky nejsou.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od Lupus »

Tak jsem dnes podle Locations trochu pojezdil a za mne vcelku spokojenost... dobré hlasové povely, dobrá orientace na displeji, rychlý přepočet trasy a dobré nalezení "cíle". Prvky na obrazovce nejsou přeplácané a pokud potřebuju něco přenastavit, jde to rychle a bez zbytečného tápáni po nějakém miniprvku.
Jediné, co mi vadí (a hodně), je nízká hlasitost namluvených hlasových povelů.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od htcjirka »

Tez jsem vyzkousel,ale jak tady nekdo rikal ze Nokia Autem maji konkurenci,nemaji,na Nokia Autem to nema ani trosku.I aktualnost map je horsi..
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od krehla »

Lupus píše:.....Jediné, co mi vadí (a hodně), je nízká hlasitost namluvených hlasových povelů.
hlasitost je opravdu zalostna, dnes jsem taky zkousel pri cestovani krajem, a pri zapnutem radiu zensky hlas temer neslysitelny... :roll:
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Aplikace HTC Location

Příspěvek od Stevik »

Dnes jsem testoval Brno - Valtice. Taky jsem skoro povely neslysel, na lezato nepouzitelne. Ale, pokud to beru jako alfu, tak dobry.
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od krehla »

jak vam funguje aplikace dnes? stahnul jsem si mapy cele EU druhy den jsem hned navi vyzkousel a vse fungovalo jak ma ale ted aplikace pada, zrovna v nejnevhodnejsi okamzik proste nefunguje po spusteni a kliknutim na cokoliv se mi vrati na uvodni obrazovku
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od htcjirka »

Za me palec dolu,aktualnost map a nasledna funkcnost hrozna..
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od Jakub Karásek »

Za me palec nahoru, kdyz jsem na kole nekde, kde je treba jenom edge, tak mapy.cz nejsou pouzitelne. Je jina zdarma aplikace pro offline navigaci (nepocitam Nokia maps)?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od htcjirka »

No prave,kdo je rozmlsany Nokia Autem/Nokia Mapy,HTC Location ho nemuze nadchnout.A jelikoz HTC Titan nema Nokia Autem/Nokia Mapy tak to uz nejakou placenou Navi.Pro me je HTC location hodne velka znouzecnost tak me to prominte.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od Jakub Karásek »

Pro mě plně dostačující abych zjistil, kde jsem a jak se odsud dostanu :) Ale za Nokia maps pro neNokia telefony bych byl rád, ostatně bylo to slibováno.
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

Aplikácia HTC Location

Příspěvek od lucanus »

Já taky, a myslim že většina uživatelů WP, ale to se asi nikdy nestane. Jinak by to nabyly Nokia maps, ale jen Maps. Htc locatons stojej za prd.
Ja jsem schoval navigaci a z maraketu si za 600 stáhnul Turn by turn a jsem spokpjený. Sice mě někdy udivaje kterejma prdelema mě to táhne, ale tuhle zkušenost má asi každý :-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 10 hostů