Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 125
Joined: Thu Mar 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by Pacikx »

Zdravím,

mám v plánu zkusit nějakou z custom ROM na Omnii 7, ale nejdříve bych se chtěl zeptat, zda už někdo nějaké zkoušel, a případně vaše postřehy (jak je na tom stabilita, rychlost, co je tam navíc, a o co je romka ochuzená, atp...). Předem děkuji za vaše názory.
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Thu Aug 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Location: Praha
Contact:

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by Krusty »

Mám http://forum.xda-developers.com/showthr ... st22278367" onclick="window.open(this.href);return false; a jsem spokojený na 90%- je sice fully unlocked, ale zase je na ní dost bugů- některým lidem nefunguje budík, mě nejdou rozesílat hromadně sms... Ale je lepší než ofiko romka... Určitě ji zkus :) instalace je primitivní.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by htcjirka »

A takto zacina przneni jinak spolehliveho systemu Windows Phone.Balast ala custom romky.. :roll:
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 196
Joined: Tue Sep 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Location: Praha

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by VNavrátil »

Nějak se z toho funkční telefon udělat musí:)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by htcjirka »

Dle bugu v custom romkach moc funkcni ne..
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 125
Joined: Thu Mar 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by Pacikx »

Krusty wrote:Mám http://forum.xda-developers.com/showthr ... st22278367" onclick="window.open(this.href);return false; a jsem spokojený na 90%- je sice fully unlocked, ale zase je na ní dost bugů- některým lidem nefunguje budík, mě nejdou rozesílat hromadně sms... Ale je lepší než ofiko romka... Určitě ji zkus :) instalace je primitivní.
A v čem je lepší než ofiko? Pokud vím tak na full unlock je zatím jen Opera a BT transfer.

Dle bugu v custom romkach moc funkcni ne..
Tak musíš vzít v potaz, že custom ROM tu jsou jen chvilku, časem to bude snad lepší. Zatím ji chci pouze zkusit, a po pár dnech tam dát zase ofiko. btw pokud jsi měl někdy telefon s WM, tak musíš uznat, že ze začátku ty ROMky taky nestály za nic, ale časem v mnoha ohledech překonaly oficial ROMky...
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Thu Aug 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Location: Praha
Contact:

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by Krusty »

Instalování xapů přímo z netu, předinstalované programy jako baazar, htc hub apod. A těch vychytávek jako BT tranfer přibude. ;-) + zaktivovaný xbox live
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 125
Joined: Thu Mar 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by Pacikx »

zaktivovaný xbox live? Můžeš trošičku popsat co to znamená? Mimochodem, žádná "kuchyň" (jako pro vaření WM ROM), zatím není, co?
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Thu Aug 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Location: Praha
Contact:

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Post by Krusty »

Že i když máš Warez hry, stejně dostáváš achievementy a g body...
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest