HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Sekak se kdyz je volno 100mb (nekolikrat za den).Synchronizace nemuzou protoze tel. se nepouzival a mam vse vypnute
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Vrátil sem tel. do továrního nastavení ale baterka se stále vybiji moc rychle.Co teď asi reklamace?Nebo zjistit která aplikace to dělá ale jak?
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Zkus udělat root a nahrát třeba Leedroid ROM, která má výrazně nižší spořebu energie
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

tu ROM mít nemůžu zpusobuje mi restarty.Není to v ROM ale v něčem jiném když to předtím fungovalo dobře.
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od rejdn »

Tak po více než týdnu používání bych tu měl malý seznam věcí, které mi opravdu vadí. Nevylučuju ovšem, že jsem blbej já a někdo mi tu dokáže poradit, jak to vyřešit (za což bych byl moc vděčný):

1. Telefonni seznam:
Dřív než jsem tomu byl schopen zabránit, tak se mi telefon synchronizoval s kontakty na mém google accountu (což byla doteď skládka rozličných kontaktů, které chci mít někde uložené, ale určitě je nechci mít k dispozici v telefonu). V aplikaci Lidé jsem si zatrhnul, že je nechci zobrazovat, což sice zafungovalo v této aplikaci, nikoliv však všude jinde. Tedy když tapnu na výchozí obrazovce na Telefon, na displej se navalí celý seznam z gmailu, v kterém se mi těch pár lidí, které mám uložené přímo v telefonu hledá opravdu špatně. Zkoušel jsem ty kontakty z telefonu ručně smazat (což byla celkem fuška), ale následně se to pokoušelo tyto kontakty vymazat i na gmailu (naštěstí se mě to zeptalo, jestli to chci opravdu udělat). Když jsem nechtěl, na telefonu se neustále zobrazovala ikonka Chyba synchronizace.
Je možné se těch kontaktů v telefonu nějak nenásilně zbavit, popřípadě je nikde nezobrazovat?

2. Přizpůsobení - Scény / Synchronizace:
Nepodařilo se mi objevit způsob, jak přepínat scény automaticky. Vyhovovalo by mi, aby se v 9:00 automaticky přepnula scéna na Work, pak v 18:00 na Home (pochopitelně jen od pondělí do pátku) a zároveň aby byla uložená následující nastavení:

Work:
Synchronizace automatická, režim sítě s datovými přenosy

Home:
Synchronizace manuální, režim sítě Pouze GSM

Nechce se mi věřit, že by tohle nešlo, tak bych se rád zeptal zdejších odborníků, jestli to vážně není možné a pokud ano, jak se to dělá.

Tyto dva uvedené body mě zatím vadí nejvíc. Uvidíme jestli tu na mě vypadne něco dalšího. Děkuju za jakékoliv reakce :)
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od streki »

Když porovnám systém zobrazování stavu baterie u HTC Desire Z a u Eva 3D vychází mě lépe EVO. U Zka bylo po nabití na plnou kapacitu dlouhou dobu zobrazovanou 100%. Po té následoval sešup na cca 50% a poté opět pozvolný sesun. U Eva procento stavu baterie více reálně, tedy alespoň u mě.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od dvzd »

rejdn:
1) Prostě máš někde povolenou synchronizaci, tak si ji zakaž.
2) Mělo by to jít možná udělat aplikací Handy Profiles-správa profilů.
https://market.android.com/details?id=easy.profiles.v2
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od streki »

Rejdn: na profily používám PhoneWeaver. Je v češtině a na profily vybornej. Profily lze přepínat jak dle času, tak místa(gps), nebo dle připojení(usb). Jednoduché, přehledné. Nastavení hafo. Widget na případné ruční přepnutí má také+notifikaci v liště.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Já mám jas na 0%,vypnuté všechny synchronizace,vypnuté všechny připojení.Téměř nevolam a ne smskuji.Na netu přes WiFi strávím denně cca 2hodiny a přes 2g cca 3hodiny a ze 100% mám 30%.Velmi rychlé vybíjení baterky mám už vyřešené,udělal sem hard reset a obnovil jen ty aplikace které jsem měl prověřené.Takže to dělala nějaká aplikace ale bouzel nezjistim která.
Tuuurek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 18, 2012 21:09
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Tuuurek »

Hola hola :) Mám HTC Evo asi 3 dny a mám takový menší problém. Nevím kam ho napsat, tak to napíšu sem :) Mám na klávesnici otočená písmena Z a Y (Y mám nahoře, jako na EN klávesnici) a nevím jak je otočit zpět. Hledal jsem v nastavení, ale nic jsem nenašel. Stájnul jsem si i novou klávesnici, ale stejně jsem měl písmena otočená. Nevíte co s tím? Díky moc za rady :)
senoros
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv srp 12, 2010 6:01
Zařízení: HTC Sensation

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od senoros »

... nastav si to na nemecku klavesnicu a budes mat QWERTZ.
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Koupol sem si baterii replacement s kapacitou 3500mAh,baterie je 2x tluštší než originalní a tak sem čekal že i výdrž bude když už ne dvojnasobna tak aspon o něco větší ale boužel je stejná jak u originalní
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Sir Sprice »

Zkus baterku naformovat a zkalibrovat..
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

To se dělá tak že ji nábiju dokud nesvítí kontrolka zeleňe,vytáhnu z nabíječky a dám znova nabíjet dokud nesvítí zelená a baterka neukazuje 100%? To už jsem dělal.Koupil sem asi cinskej šmejd
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Mám problémy s mobilním připojením.V menu telefonu ukazuje ze je zapnuto,ve stavove liště že se zapíná ale internet nejede.Po restartuje telefonu jede ale po čase už ne.Taky mám do problém s wifi,často se mi připojení restartuje (dělá to i na jiném tel. ale v pc ne)
Spaidy96
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř úno 01, 2012 16:28
Zařízení: HTC Evo 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od Spaidy96 »

Tét jsem zjistil že mi nejde telefon nabíjet když je vyplej a když ho chci znova zapnout tak to trvá než se začne zapínat,většinou pomůže vytáhnout baterku ale i to na poprvé pokaždé nepomůže,naštěstí se nakonec zapne.Mám originální ROM i kelner,jen udělaný root.
edsten
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 01, 2012 16:40
Zařízení: sonye

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od edsten »

Tak jsem se tento týden stal taky majitelem Eva.
Telefon se mi líbí, jen mě zklamaly dvě konstrukční chyby:
1) tlačítko fotoaparátu je docela volné
2) mezi zadním krytem a zbytkem telefonu mám asi 1mm mezeru.
Při hraní nebo dlouhodobějším používání se mi zahřívá sklíčko fotoaparátu.
Máte někdo podobnou zkušenost (o chrastění 2D/3D přepínače vím, ale ta spoušť mě překvapila)?
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od streki »

2edsten: Používám OtterBox pouzdro a chrasteni se nekoná. Jelikož je sklíčko zapustěné cca 3mm v pouzdru tak nepozoruji ani to zahřívání. A rozšlebenej zadní cover nemám. Asi mám originál a ne klon. :mrgreen:
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od junglist »

1) lehce pohyblivy je, ale zadnej extrem
2) tak to nemam vubec, sedi to presne
zahrivani je normalni..
glider
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 18, 2011 1:21
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Evo 3D: Klady a zápory, co vás překvapilo...?

Příspěvek od glider »

ako dlho sa vam nabija?

mal som ho uplne vybity a uz 2h:45mins sa nabija a stale nesvieti diodka na zeleno a 99% je :D

EDIT: ok cca 2:50 to trvalo no dost...ale zas od uplnej 0
..stale na nabijacke par minut a uz "iba" 97%


Ok aby som aj k fonu nieco napisal
- vydrz na baterku tragicka, cakal som aspon podobnu vydrz ako pri Desire, ale bol som prilis optimista

- displej najmensie 4,3" ake som videl, oproti DHD, SGSII a aj SE rovnakej uhlopriecky ten displej proste posobí odost mensi, prijal by som rozhodne nizsi a sirsi...ale zas je fakt ze v ruke sa to drzi lahsie ako DHD

- podanie farieb displeja, tragedia...uroven Desire
- fotak tragedia...uroven Desire
_____________________________________________________
suma sumarum jedine co som si polepsil je vnutorna pamat a nova verzia SW...inak tam bohuzial nevidim ziadnu inovaciu

a keby mam DHD tak ani neprestupujem


Aby som nebol tak kriticky, je to fajn telefon, kto nemal HTC rozhodne bude nadseny...ale mna to uz nejak prechadza tieto "quietly brilliant" inovacie...
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů