Připojení k PC

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Připojení k PC

Příspěvek od Lestr »

Zdravím, po dlouhý době sem zkoušel připojit telefon k PC přes kabel a zvolením diskové jednotky, ale telefon se ne a ne připojit. Po cca 7 - 10 minutách se automaticky začne načítat ten disk v PC ale to je hrozně dlouhá doba... nastavení připojení jako disková jednotka mám všude ...
Neměl jste někdo podobný problém ? Nevyřeší to ani vypnutí telefonu .... Nevím jestli to nedělá nějaká aplikace na správu dat,ale jestli jo tak jaká ?
Jinak když zvolím pouze nabíjet tak se to hned nabíjí ale když dám disk, tak ho to nenajde,nebo tedy alespoň v krátké době co jsem byl vždycky zvyklý ......
Předem díky za vaše názory popřípadě rady ....
Jirka
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Připojení k PC

Příspěvek od Vacclaf »

A co používáš za ROM?
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Připojení k PC

Příspěvek od Lestr »

ofiko. Verze systému 2.3.5 , HTC Sense 3.0.
zatím jsem neměl s tím připojením problém,ale poslední dobou hrozně dlouho trvá než se disk telefonu automaticky zobrazí v pc ... když kliknu na disk,který už je vidět /f/ tak se objeví hláška - vložte disk ........
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

Připojení k PC

Příspěvek od Vacclaf »

Pokud nepomohl restart telefonu, ani restart PC, pak bych doporučil vypnout phoun - vyjmout SD - vložit do čtečky pam. karet v PC - nějaký soubor smazat, nějaký přidat (to jen aby karte pracovala, ať to není jen načtení) - pak vyjmout ze čtečky, vložit do phounu - zapnout phoun a připojit kabelem. Pokud toto nezabere, odinstalovat veškeré ovladače HTC a z webu HTC stáhnout nejaktuálnější HTC Sync a nainstalovat. No a pokud ani to nezabere, tak už mně napadá jen zformátovat SD. A pokud ani to nepomůže, tak babo raď...
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Re: Připojení k PC

Příspěvek od Pistolník »

Mám poslední tři dny ten samý problém. Dřív se mi karta nacetla do pár vteřin. Nyní několik minut.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Připojení k PC

Příspěvek od Lestr »

Tak jsem vyndal kartu, přidal a vymazal a znovu vlozil a problém přetrvává.... Několik minut trva než se karta objeví v pc jako disk. Formátovat kartu moc nechci, bych musel data někam uložit a pak na kartu znovu nahrát...
David Šíma
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon črc 11, 2011 12:10
Zařízení: Htc Desire HD

Připojení k PC

Příspěvek od David Šíma »

Mám stejný problém, ale stává se to asi z 50%. Také jsem si všiml, že krátce po připojení k pc se na telefonu objeví hláška "Příprava karty sd" a poté za dlouhou dobu se telefon připojí.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Připojení k PC

Příspěvek od Lestr »

jojo ta příprava karty se mi taky zobrazí na moment. Pak se i někdy zobrazí odpojení karty nebo tak nějak... ale problém s připojením je furt. Když nechám mobil na kabelu tak se po nějakém čase cca 5-10minut chytne,ale někdy ani to .....
David Šíma
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon črc 11, 2011 12:10
Zařízení: Htc Desire HD

Připojení k PC

Příspěvek od David Šíma »

Přesně tak, přijde mi, že se to začalo dít po posledním updatu na sense 3.0, takže stále doufám, že se to v nějakém updatu napraví, i když jsem to na internetu hledal, ale nikde jsem nenašel, že by se to dělo ještě někomu, až poprvé tady.
Roman Vitámvás
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 25, 2008 14:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Nový Vestec

Re: Připojení k PC

Příspěvek od Roman Vitámvás »

Mám úplně stejný problém, po aktualizaci na 2.3.5 nejsem schopen připojit telefon k PC. Jedno jestli chci připojit jako diskovou jednotku nebo HTC sync. Ani HR nepomohl. Doufám že to upgrade na ICS vyřeší.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů