Pár otázek ohledně Playbooku

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od Balrog »

Mám nabídku na koupi Playbooku za dobrou cenu.Už mám BB9900 a chtěl bych společně s ním vyzkoušet Playbook než ho prodám.Chci se zeptat jak je na tom Playbook s výdrží?jak se do playbooku nahrajou aplikace z Android marketu?normálně přes App World?Limituje vás nějak že Playbook je jen s Wifi?Díky moc za rady
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od mberdych »

Tak Playbook jsem mel par tydnu. Vydrz mi prisla slabsi, urcite v porovnani s iPadem. Rekl bych 6-7 hodin. Co mi vadilo, ze se ve standby dost vybijel. Nevim, jestli to treba neresil firmware 2.0 .Jinak je to skvele, wifi only nevadi, protoze pres bridge to s BB surfuje v pohode. Flash funkcni, rychlost mi prisla rozporuplna. Nekdy super, nekdy se mi zdalo, ze se to trohu tahne, ale muze to byt jen muj pocit. Celkove mi to prijde jako dobra kombinace a s fw 2.0 to muze byt vazne dobre.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od Standa »

Já nabíjím PlayBook večer, tzn. ve 21:00 je nabit, pak dejme tomu hodinu čtu knížky/RSS/net. V práci jej používám na poznámky a organizaci, emaily, net. Doma slouží jako centrální ovládání hudby, opět net, texty, nějaká hra atd. Po celou dobu má aktivní wifi a synchronizaci emailů. Je sice v ne příliš těžkém, ale zato celodenním zápřahu. A večer (po 24h) má okolo 35% baterie, což znamená, že by mohl vydržet do dalšího dne 10:00.

Tím, že má jen wifi jsem dost limitován - proto se zbavuju Dell Venue Pro (nemá hotspot). BlackBerry bohužel mít nemůžu kvůli nutnosti tarifu BIS. Kdybych mohl, wifi neřeším.

Androidové aplikace uživatelsky nahraješ jen ty, které autor "přebalil" do PB formátu a vystavil na App Worldu. Pokud máš nějaké androidové apk, které chceš do PlayBooku, musíš je přebalit a podepsat pro PB, který musí být v developerském módu. Jde to, ale není to uživatelsky příliš jednoduché. Na CrackBerry najdeš spoustu androidových aplikací pro PlayBook. S odemknutým PB se snad jde připojit přímo k Android Marketu, ale tím si nejsem jist, nezajímal jsem se o to.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od Balrog »

Já mám ještě to BB9900 tak naštěstí jsem to půjde přes bridge,ale bojím se výdrže BB9900.Už tak je hodně mizerná.Jinak měl jsem i Ipad bez 3g a docela to šlo.
To je škoda s Tím Androidem,zatím jsem se moc nezajímal,ale myslel jsem,že to půjde oficiálně a že to bude v tom novém Firmwaru co vyšel nedávno.Mě jde třeba o off line navigaci třeba Sygic co mám na Androida koupeného, když na BB skoro žádné offline navigace nejsou.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od Standa »

Ne, oficiálně jen když to vývojář přebalí a hodí na App World. Jinak Sygic mám taky koupený, a taky bych ho rád dostal na PB :-)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

mam otazecku ohledne cteni na Playbooku. Hlavne jde o text v PDF formatu. Potreboval bych vedet jak se na 7 palcovem displeji cte. Jestli se daji normalne cist A4 bez zoomovani. Jestl se da cist i delsi dobu pohodlne.

Mam stazenych par knizek o C# a WP programovani a na Kindle se to neda cist. Na pocitaci uz vubec a tisknout nejakych 1000 stranek to uz by bylo levnejsi si koupit knihy rovnou tistene. Radsi bych PlayBook nez iPad ale jestli se na PlayBooku necte nejidelaneji tak mi asi nic jineho nezbyde.

Jestli nekdo mate zkusenosti nebo muzete vyzkouset tak mi prosim dejte vedet. Dikes Jerry
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od Standa »

Já na PlayBooku čtu pořád, ale ebooky. Celá jedna zobrazená A4 v pdf se dá číst taky, ale je to na hranici kvůli rozlišení - písmo už trochu ztrácí kontury, číst se ale pořád dá. Co se plynulosti týče, tak pro manuály nebo dokumentace je ok.
Bubones
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 06, 2009 6:00
Zařízení: iPhone 4S, Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Pardubice

Pár otázek ohledně Playbooku

Příspěvek od Bubones »

Má někdo zkušenost s používáním aplikací typu Logmein nebo Teamviewer na PB? Jsou v app worldu?
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti