Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
zztopik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 25, 2012 10:18
Zařízení: galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od zztopik »

Chtěl jsem si u svého "bločku" doplnit zvuk na SMS o jiný než které jsou pevně dané v telefonu ale nějak nemůžu přijít na to jak by to šlo udělat. Ví zde někdo jak na to? :idea:
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od MiroS »

Pouzivam aplikaciu ZEDGE...... na nastavenie zvonenia, sms a wallpaperu je pre mna naj
viking63
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon pro 26, 2011 15:06
Zařízení: samsung galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od viking63 »

Lidičky mam dotaz !Kde v Galaxy Note zjistim kolik jsem odeslal sms za určite období.Potřebuji jsi hlídat počet odeslanych sms .běžně to bejvavalo v protokolu ale ja tam nic nenašel. jde to někde a nějak nastavit ?
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od MiroS »

Myslim ze v zaklade to nejde:

pouzivam aplikaciu Call Meter ( da sa tam nastavit pocet hovorov, sms, prenesenych dat )
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

Go SMS taky umí tyto statistiky.
viking63
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon pro 26, 2011 15:06
Zařízení: samsung galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od viking63 »

MiroS píše:Myslim ze v zaklade to nejde:

pouzivam aplikaciu Call Meter ( da sa tam nastavit pocet hovorov, sms, prenesenych dat )
Diky za radu call meter je super jsem spokojen .čus
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Tomaš K »

Prosim vas. Nedávno som bol v Datartu a obzeral som si toto monštrum. Super mašinka, skutočne. Strávil som s nou pol hodku a bol som, teda este som rozhodnutý do toho ísť. Lenže tu máme štvorjadrové novinky, ktore budu asi v podobnej cenovej hladine. Takze babo raď. Ísť do SGN, alebo pockať ten mesiac a vložiť našporené peniažky do LG 4x, alebo HTC one X. Vo všetkých parametroch vyhrávajú nad SG Note. Hmmm.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od jacek »

No, řeším podobné dilema.....s tím rozdílem proti tobě, že než jsem našpóroval koruny na SG Note, lze během půl roku očekávat jeho nástupce, stoprocentně s QC, takže už asi vydržím.
Rozdíl ve výkonu, výdrži, DC x QC je znát : http://www.mobilmania.cz/clanky/asus-tr ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

@Tomáš K< až přestaví 4jádra budeš čekat, než se dostanou do prodeje. pak zjistíš, že už oznámili představení 8jader, větších ram, rom, víc megapixelů a můžeš pořád čekat. buď máš na to, aby sis koupil foun teď a každý cca rok novinku, nebo na to nemáš a pak čekej dál ;-)
Tomaš K
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: stř lis 09, 2011 19:22
Zařízení: Lumia 930 Orange Denim

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Tomaš K »

Práveže napr LG je známe svojim bleskovým nástupom na trh hneď po výstavach. Do mesiaca je LG 4x i v Čechách a SK. Takže dlho sa nenačakám. Ak by to bolo dva, tri tak jasne, ze idem do Note. Ešte dúfam v rýchle zniženie ceny SG Note po výstave v Barcelóne a nástupujúcích štvorjadrách. V bazaroch je Note ako šafránu. A ak áno tak o dva tri tisice, co je moc nezaujímavé.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

jj. tak si kup quad-core od lg, budeš určitě spokojený :tlem: :tlem: :tlem:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od mberdych »

Ja to nechapu, ten system dnes (Gingerbread) neumi vyuzit ani 2 jadra natoz 4. Tak na co cekat, chci si to uzit dnes a ne za rok. Krome toho LG to mozna uvede, ale bude to nedodelek jako byl 2x. Navic to za pul roku stejne prestanou ppodporovat, takze verit, ze to bude na dlouho je iluze. Neco me bude nutit abych upgradoval tak ci tak. Osobne filozofii androidu moc nechapu a je mi jako platforma cim dal mene sympaticky. Pred lety jsem mel Hero a jako zacatek to bylo dobre. Pak jsem byl s iPhonem, BB a WP7. Vratil jsem se po dlouhe dobe, Note ne fajn, ale Android mi prijde jako slepenina nesourodych casti systemu, neco jako linux na desktopu. A je to skoda, zacatek byl nadejny. Chapu, ze na tom nesou znacny kus viny vyrobci, ale holt to tak je.

Ja bych necekal a koupil. Tedy pokud ti nejde o HW specifikaci, ale o to ten pristroj pouzivat.
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od MiroS »

5,3 palcovy displej ..... to je moja odpoved, nic mensie uz nechcem, praca s Note je Luxus, a 4 jadra, este rok ich nebude podporovat ziadny system... Pozrime sa na 2 jadra, telefony su vonku uz rok a systemy ich stale nepodporuju poriadne doteraz...

Co tam pojde rychlejsie? Nic, HD video? na 4,3 palcovom displeji ? nie, dakujem, neprosim

Ak vymenim telefon tak len za nastupcu Note, ale na nejaky cas mi urcite vydrzi
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od MiroS »

Telefon mam tyzden, maximalna spokojnost, nic lepsie som zatial nemal

ale uz po tyzdny mi zacina vrzat ;) , respektive pukat zadny kryt... Ak stlacim stredove tlacidlo home tak sa 4x z 5 ozve lupnutie zadneho krytu... Ziadna velka chyba asi, ale jedneho by to nasralo :roll:

Ma niekto podobne skusenosti?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od mberdych »

Mam ho 2 tydny, nosim v kapse bez pouzdra a nic nevrze. Pravda, ten kryt je divnej a je potreba ho dukladne pritlacit, na vsech mistech. Nic nevrze. Zatim.
Uživatelský avatar
alaks
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř říj 17, 2007 8:18
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od alaks »

MiroS píše:Telefon mam tyzden, maximalna spokojnost, nic lepsie som zatial nemal

ale uz po tyzdny mi zacina vrzat ;) , respektive pukat zadny kryt... Ak stlacim stredove tlacidlo home tak sa 4x z 5 ozve lupnutie zadneho krytu... Ziadna velka chyba asi, ale jedneho by to nasralo :roll:

Ma niekto podobne skusenosti?
Občas se mi stane, že se zadní kryt na některém místě uvolní, zvlášťe když telefon odeberu z nano podložky. Stačí zpět zase domáčknout všechny výstupky po obvodě a je to v pohodě.
Lafi
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 04, 2011 11:33
Zařízení: Galaxy Note

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Lafi »

Zdravim, Nota uz mam nejakou chvili a zatim je to subjektivne nejlepsi telefon... Nebo spis komunikator. Volani u me tvori tak mozna 15-20% pouzivani telefonu. Jediny co me trochu vadilo byl TW ktery podle me hodne mrha mistem, ale nechtel jsem prijit o slusny widgety. Jeste na predchozi nexus S jsem si na marketu poridil spb shell 3D.. Trochu jsem toho pak litoval protoze launcher byl sice slusny ale ne zazracny a par aplikaci s nim blblo. Nedavno jsem na XDA narazil na topic o launcherech a byl tam tip prave na spb ale prehozenej na tablet mode. Zkusil jsem a musim rict, ze je to absolutni spica a telefon konecne vyuzuva prostor dle predatav. Kdo vaha a hleda, urcite mohu i s ohledem na cenu doporucit.
Longerski
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: pon kvě 19, 2008 8:42

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Longerski »

Hoď sem odkaz...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

odkaz na co?
SPB Shell je normalne na marketu a tablet mod zapnes v nastaveni - experimentální - režim interface

ani v tablet modu nedosahuje SPB shell kvality konkurence - pokud teda neuprednostnujes omalovanky pred funkcnosti,
ja rozhodne penez lituju a jsou neadekvatni dane aplikaci, kterou navic nepouzivam, ale takovejch je vic :d
koupil jsem ji hned na zacatku s tim ze mi prinese funkcnost kterou jsem mel na WM a kde to bez Shellu temer neslo,
tam tech 20USD byly dobre investovany prachy, tady jsem do toho sel ze podporim vyvoj a proto jsem to koupil, bohuzel za vice nez rok se temer nic nestalo a vyvoj temer nepozorovatelny, takze .......
Lafi
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 04, 2011 11:33
Zařízení: Galaxy Note

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Lafi »

No nejde mi o omalovanky a presto mi launcher vyhovuje vice nez go adw atd. Pokud mate tip na jiny co dokaze prehodit do zobrazeni pro tablet klidne dejte vedet. Kazdemu vyhovuje neco spb je plynulej, nic mi v nem nezlobi a vyhovuji mi nektere widgety, takze tak...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů