Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

spellshaper píše:Ty hlavně patříš mezi ně!
A v čem je moje Nokie nedodělek?
Asi tezko kdyz Lumii 800 mam :roll: takze nez placnes neco do vetru,tak si to rozmysli,kopat kolem sebe umis dobre,ale jaksi fakta ti chybi..
V cem je nedodelek,v SW a HW zabugovanosti,jestli jsi to jeste nepostrehl..
a vedením cílené negativní kampaně o telefonu, který nevlastním, což podle mě dělá htcjirka.
Lumii 800 vlastnim a mam ji i nyni pred sebou.Plati pro tebe to same,nez placnes neco do vetru,tak si to rozmysli.. :roll:
+ Podivej se na fora a weby,podivej se na xda kolik lidi tam vytyka stejne problemy,takze nic tu nikdo neprehani.
Deco
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned zář 04, 2011 19:37
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deco »

Když si některý telefon koupí 7x více lidí, je logické, že častěji přispějí do nějaké takové sekce. Je to ale mnohem víc znak popularity telefonu než poruchovosti. Viz. Iphone 4.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

Ptám se znovu, v čem konkrétně je moje Lumie 800, kterou tu mám taky před sebou nedodělek?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Deco píše:Když si některý telefon koupí 7x více lidí, je logické, že častěji přispějí do nějaké takové sekce. Je to ale mnohem víc znak popularity telefonu než poruchovosti. Viz. Iphone 4.
V tom to opravdu neni,problemy jsou jiz od doby kdy byla Lumia jen okrajovka.Tahne se to od zacatku,jen nekteri fanatici do Lumie 800 to nechteji slyset a brani se tomu..
Deco
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned zář 04, 2011 19:37
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deco »

Spíš to nechtějí slyšet od jednoho člověka, jenž má v nicku konkurenční značku, dvacetkrát denně napříč tématy.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Robert Varga »

spellshaper píše:Ptám se znovu, v čem konkrétně je moje Lumie 800, kterou tu mám taky před sebou nedodělek?
V ničem, všechno je OK, ale htcjirka narazil na nějaké problémové kousky.

Stejně tak protože se telefon hodně prodává (MEGA úspěch), tak se na internet dostává víc informací o problémech. Problémy mají všechny telefony, a ty které se prodávají víc, mají na internetu prostě víc zmínek...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Chlapi, Lumie problemy ma, to je proste fakt. Nebudu se opakovat. Ale pointa je, ze Nokia se s ni chce vratit na vysluni smartphone trhu a vzhledem k tomu, jak dlouho to chystali je to docela bida. Problemy ma kazdy telefon, ale tenhle chystali tak dlouho ze zmastit baterku a fotak (zrovna veci co jsou velmi viditelne) je docela ostuda.

EDIT:
Podstatne je, ze to asi nema smysl resit, kdo problemy nema a nebo je nechce videt, tak je neuvidi, kdo je ma nebo mel, ten vi o co jde. Ve foru o Titanu jsem si vyslechl ruzne nazory, ze mam problem s kvalitou mikrofonu a vlastne jsem sam a tudiz neumim telefonovat. Nema smysl to resit. Koupil jsem ji, byl zklaman (baterka, bzucici reprak, displej) a vratil jsem ji. Stalo me to 500CZK, protoze za 2 dny se (prestoze byla nosena v tom jejich krytu) poskrabal ten plisek co je kolem fotaku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Deco píše:Spíš to nechtějí slyšet od jednoho člověka, jenž má v nicku konkurenční značku, dvacetkrát denně napříč tématy.
To nema nic spolecneho s nickem,muj nick nema nic spolecneho s HTC, ze bych ho nejak preferoval,je to stary nick,menit lze jen pres Admina a navic me pod timto nickem lide znaji.
Navic tech stezovatelu je hodne,neni to jen odemne..
ale htcjirka narazil na nějaké problémové kousky.
Ano ja a mraky dalsich stezovatelu narazilo na problemove kousky..ono se to resi vsude po celem svete,vsichni maji stejne problemy a je to mnou,v ruce jsem mel 3 Lumie a vsechny trpely stejnymi bugu,nyni posledni HW revize tez problemy.To je ale nahoda,tady si nekdo nechce priznat nektere problemy,nebo je nechce videt.Vi o nich samotna nokia, priznava je a presto tu nekdoo napise,ze nema jedinny problem :roll:
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

mberdych píše:Chlapi, Lumie problemy ma, to je proste fakt. Nebudu se opakovat. Ale pointa je, ze Nokia se s ni chce vratit na vysluni smartphone trhu a vzhledem k tomu, jak dlouho to chystali je to docela bida. Problemy ma kazdy telefon, ale tenhle chystali tak dlouho ze zmastit baterku a fotak (zrovna veci co jsou velmi viditelne) je docela ostuda.
Baterku i foťák mám v pohodě. Ani jedno není nejlepší na stvětě ale velmi solidní výdrž mezi Smartpohny a foťák taky fotí dobře. Co dál?
Btw ty Lumii taky nemáš, že? :smile:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

spellshaper> viz. vyse. Uz jsem ji vratil, po 2 dnech pouzivani. Mizerna baterka (ve srovnani s Titanem), bzucici reprak pri prepnuti na 2G a mizerny displej. Vic k tomu nemam. Kdyby sis precetl forum o par stranek zpet, tak jsem to tu dost resil. V podstate se mi nekteri vysmali, ze jsem trotl, ze to neumi pouzivat. Akorat ze ja si smartphone nekupuju, abych povypinal vsechny sluzby, prepnul na 2G a nechal ho lezet na stole abych vydrzel aspon 20 hodin.

EDIT: k te vydrzi, viditelne jsi nikdy nezkusil neco, co opravdu vydrzi (mam na mysli mezi smartphony). Protoze muj pohled je, ze Lumia je hodne pod prumerem. Ale jestli ji mas v pohode, ja ti verim, zejmena s ohledem na to, ze kazdy to pouzivame jinak a mame jina ocekavani.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od spellshaper »

Aha promiň, nepamatuju se, kdo to psal ale tvé příspěvky jsem četl. Pokud jsi měl takovou smůlu, tak to chápu. Já ale ani jeden z těch problémů nemám a Lumie vypadá zatraceně dobře. Napříč platformami mě nenapadá lepší telefon, blízko je možná iPhone, ale nemám rád Apple.

Jinak kolike je Smartphone, který vydrží? Mě přijdou 2 dny celkem dost. Nejsem žádný power user, ale ráno přečtu zprávy, pořád na 3G, automatické stahování emailů každou hodinu, pár min hovoru, cca 2h hudby a hodinka na Wifi doma za den a nejsem ani v polovině baterie.
Deco
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned zář 04, 2011 19:37
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deco »

Přesně tak, ta "zmaštěná" baterka má standardní, možná i nadstandardní výdrž, která se bude zřejmě zlepšovat a "zmaštěnej" foťák fotí na mobil naprosto perfektně a zřejmě přijde další SW zlepšení. Žádný mobil dnes nefotí skvěle. Není k tomu určen, to je snad jasné. To jsou negativa, kterých si 99 procent lidí vůbec nevšimne. A mizernej displej? To už je vyloženě subjektivní záležitost, to, že je použitá nějaká matice, z displeje nedělá "mizernej", naopak stále patří k tomu nejlepšímu. Možná není absolutně nejlepší na trhu, to ano.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Spellshaper> proto pisu, ze u baterky je to silne individualni. Taky bych se nenazval power userem, ale proti tobe jsem rozhodne power user. Push na 2 mail ucty, hodinka hovoru denne, hodinka browsdani, hodinka muziky, 3G zapnuto. Dal tak 15 hodin, ale nebyl to jediny duvod vraceni. K reakci na iPhone, iPhonu co se kvality zpracovani nesaha ani po kotniky. Je to sice unibody, ale porad jen plast a displej ma Lumia proti iPhonu vylozene hnusnej. Nicmene baterka je na 4s podobne mizerna jako na Lumii. Nechci se dostat do flamu, verim, ze hodne lidi Lumia oslovila, ja jsem viditelne narocnejsi zakaznik.

EDIT: jen pro info, Galaxy Note (ma 2500mAh baterii proti Lumii s 1450mAh) da realne vice nez 2x tolik na baterku nez je ma zkusenost s Lumii. A to je v tom zravy Android, 2 jadra, 5.3 palcovy displej. Podobne skvely byl Titan (ale ma zase jine veci).
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

to mberdych:
Kto sa ti vysmial? Ja som všetko čítal a toto som naozaj nezachytil.
K tebe (ak si to bol ty) som mal jedine poznámku, že si nevedel ani čo chceš. Tebe proste Lumia nesadla. Pokiaľ viem máš Galaxy Note. Je to úplne niečo iné a preto súdim, źe si nevedel poriadne čo chceš, kúpil Lumiu kvôli tomu, že sa o nej všade ohovorí, sklamal si sa a až potom si si kúpil to, čo si naozaj chcel. Z toho potom pramení aj tvoj názor na Lumiu, ktorý sa moc za objektívny považovať nedá.

Htcjirka. Prepáč, ale ty máš od objektivity tiež ďaleko. Viem, že to isté povieš aj na mňa. Ok, beriem.
Ale čo máš z toho, že za každú cenu hladáš chyby a chyby a chyby aj keď niečo z toho nie je chyba Lumie ale systému ako takého (ktorý samozrejme takisto kritizuješ). Sestrá má už Xperiu Ray s A 2.3.4, ktorý so mal ja osobne možnosť používať týždeň. Všimol si si moju kritiku v Android fóre alebo vo fóre k tej Xperii? Nie. A pritom ak sa rozhodnem to video natočiť, tak tej kritiky môže byť kopec.
Ty sa tu snažíš na Lumiu vyťahovať každý jeden bug, ktorý nájdeš na nete. Ja ich existenciu neporieram, ale poukazujem na fakt, že dokonalý neni ani len ten Apple so svojím iPhone, ani SE, či Samsung.

Prečítal som si článok ktorý si poslal. Okrem konečného zhodnotenia som pozrej aj fotky a prečítal článok celý.
Bol som šokovaný ako dobre fotí Lumia oproti iPhone 4S. Doteraz som bol v tom, že mlj starý iPhone 4 fotil nádherne oproti Lumii, ale ten už nejaký čas nemám a priamo som nič neporovnával.
Z foťáka Lumie som bol spočiatku sklamaný, no ako vidím moc nezaostáva - vonku. Vnútri prehral na plnej čiare.

Výdrž z baterkou. Ok. Dajme tomu, že ho niektorí majú. Ale koľko ich je? Ja ho zatiaľ nepociťujem. Drží mi lepšie ako HD7.
Treba ale objektívine povedať, že toto takisto nie je len problém Nokie. Celkovo sa mi WP v tomto smere nepáči. Vôbec nie je pre baterku šetrný.
Mal som možnosť vlastniť Desire HD a HD7, čo sa dá považovať za niečo podobné. Jedno s Androidom, druhé s WP7. WP síce vydržal dlhšie, ale ten rozdiel nebol vôbec veľký a pritom by človek očakával možno aj polovičný rozdiel.

Lumia problémy naozaj má.
Lumia má naozaj škaredý pentile displej (ktorý zachraňuje ale clearblack a malá uhlopriečka, ale mohlo to byť podstatne lepšie).
Lumia naozaj nefotí senzačne.
Lumia naozaj nemá geniálny reproduktor.

Ale...
Stále dokola, každý jeden deň vypisovať, aký je to prepadák, keď predajný úspech tvrdí opak, je trocha zbytočné.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

co opravdu vydrzi (mam na mysli mezi smartphony). Protoze muj pohled je, ze Lumia je hodne pod prumerem.
Presne tak,ja to mam jak srovnat,jelikoz mam oba modely,oba je timpadem stejne pouzivam a HTC Titan vydrzi se zakladni baterkou dvojnasob a to musi zivit mnohem vetsi displej a displej vice narocny na spotrebu..Lumia dela Windows Phone ostudu.
keď predajný úspech tvrdí opak, je trocha zbytočné.
To neni uspech z toho ze je Lumia dobra,ale prodejni uspech jen diky reklame,pokud v tydnu pojedu kolem mobilpohotosti,pokusim se tobe specielne vyfotit kolik uz jich u je v bazaru,nebyvale dost,na to ze je chvilku na trhu.Coz teprve za ten "pul" rok jak jsem si slibovali..
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

janac_marek> Kazdy kdo tu napise negativni komentar je osocen, ze ji nemel v ruce a to je hodne kratkozrake tvrzeni. K tomu Notu. Vysvetlim to. Behem poslednich 3 mesicu jsem prosel od Blackberry 9900 pres Motorolu Defy+, Nexus S, HTC Titan, Blackberry 9790, iPhone 4s, Lumii 800 az ted ke Galaxy Notu. Jsem trochu cvok, no trochu dost, pripoustim. A hledam idealni telefon. Z tech co jsem mel byl nejlepsi Titan, ale diky problemum s mikrofonem a wifi jsem ho nakonec dal pryc. Nejradsi bych se k nemu vratil. S lumii jsem mel problem, ze baterka mi proste nevydrzi tolik kolik jsem cekal, bzucici reprak a podle me mizerny displej. Nemel jsem problem s velikosti, nebo pouzivanim a kdyby mela baterii lepsi, tak bych u ni zustal. Galaxy Note je z nouze ctnost, je to skvely stroj, veliky, jina trida, ale momentalne ze vsech co jsem mel vyhovuje nejvic (az na tu velikost, ktera uz je trochu pres miru). Takze to neni, ze v Note jsem konecne nasel to co jsem chtel, verim, ze Lumia 900, nebo dalsi generace Titanu me vrati k WP7.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Kazdy kdo tu napise negativni komentar je osocen, ze ji nemel v ruce a to je hodne kratkozrake tvrzeni.
Určite nie odomňa.
Faktom ale je, že tej kritiky je tu práve najviac od takých.
Uživatelský avatar
silent64sk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 188
Registrován: pát kvě 06, 2011 19:48
Zařízení: Lumia 1520, Transformer Pad TF300T, Galaxy Nexus
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od silent64sk »

spellshaper píše:Aha promiň, nepamatuju se, kdo to psal ale tvé příspěvky jsem četl. Pokud jsi měl takovou smůlu, tak to chápu. Já ale ani jeden z těch problémů nemám a Lumie vypadá zatraceně dobře. Napříč platformami mě nenapadá lepší telefon, blízko je možná iPhone, ale nemám rád Apple.

Jinak kolike je Smartphone, který vydrží? Mě přijdou 2 dny celkem dost. Nejsem žádný power user, ale ráno přečtu zprávy, pořád na 3G, automatické stahování emailů každou hodinu, pár min hovoru, cca 2h hudby a hodinka na Wifi doma za den a nejsem ani v polovině baterie.

Je fajn, že si s ním spokojný. Ostatne preto si si ho kupoval. Nie každému musia tie problémy prekážať, respektíve nie každý si ich všimne. Z čoho vlastne usudzuješ, že telefón je naprieč platformami najlepší? Výbavou to rozhodne nebude. Možno dizajnom, ale ani tam nevyhovie každému. Toto je krajne subjektívne hodnotenie a nedá sa to povedať len tak. Merítkom úspechu a kvality telefónu nie sú názory jednotlivcov, ale všeobecná spokojnosť a tá na mnohých fórach nie je práve najvyššia. Existujú totiž aj podstatne náročnejší užívatelia, ktorí jednoducho tieto nedostatky neakceptujú, nech už sa jedná o akúkoľvek značku. Problém je ten, že Lumia 800 je prezentovaná ako nejaký revolučný a dokonalý prístroj, čo jednoducho nie je a treba to akceptovať. Nokia ale nemá na výber, na WP7 stavila všetko, tak jednoducho musí produkovať takúto mediálnu kampaň, aby sa chytila, inak by úplne zapadla medzi ostatných zabehnutých výrobcov, čo je holý fakt. Bez tejto reklamy by bola len jedným z mnohých prístrojov, ktorý by si sem tam niekto všimol. Nemám preto rád, keď sa zo zariadenia vytvára kult ako napr. z iPhonu. Preto sa mi nepáči zarytý fanatizmus ľudí, ktorí nechcú skrátka vidieť fakty. Či už sa jedná o fanúšikov alebo odporcov. Nokia je zaujímavý prístroj s originálnym dizajnom, bonusovými aplikáciami, ktoré sú stále v rannej fáze vývoja po stránke funkčnosti, ale časom sa to určite zlepší. Ale ruku na srdce - nie je ničím výnimočná oproti konkurencii. Je to fajn prístroj, ktorého trápia detské nemoci. Preto nie je na mieste robiť z neho nejaký kult a najlepší prístroj na svete. Na druhej strane je ale takisto nemiestne ho za každú cenu zhadzovať. Buďme radi za Nokiu, aspoň sa nudné vody prístrojov s WP7 poriadne rozvíria a možno sa zobudia aj ostatní výrobcovia.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

OT: Hodně mi to připomíná nedávné dění okolo iPhone 4S, který měl neskutečné problémy po upgrade na FW 5.0.1. Hodně uživatelů s tím mělo potíže a to nejen u nás. Jen málo bylo těch, kteří byli spokojeni, protože jim telefon šlapal výborně. V každém případě se ale opravdu někde stala chyba, což se od Apple naprosto nečekalo, protože žádný z předchozích modelů takto mohutně nezklamal. Byl a snad ještě je to docela průšvih.
Jak říká Robert, čím více lidí si Lumii koupilo, tím více na ni bylo ohlasů. Ono se může zdát, že těch špatných kusů je nepoměrně více, ale ne každý majitel navštěvuje fóra o telefonech, většinou mnohé donutí na nějaké přijít, když si s něčím nevědí rady a hledá pomoc. Ten, kdo je spokojen prostě telefon používá a rady nepotřebuje. Ti, co na fórum přišli, protože se jim něco nepozdává, se tam navíc dozvídají věci, kterých by si jinak ani nevšimli, začínají svoje telefony testovat a porovnávat a každá maličkost, odchylující se od normálu, jim začíná vrtat hlavou. Tyto věci by jim ale nevadily, kdyby se o nich nedozvěděli a byli by vlastně spokojeni. O kategorii uživatelů, kteří si kupují telefony proto, aby se měli v čem "vrtat" a snažit se z nich udělat něco, čím nejsou, mluvit nebudu.
Já osobně mám HTC Radar a není nás zase tolik majitelů, aby podobná kampaň vznikla. Navíc, já navštěvuji fóra proto, abych se něco dozvěděl a poučil se, nikoli tedy proto, že bych byl v nějaké nouzi. I ten Radar má nějaké mouchy, ale buďto mi nevadí, anebo jsem se s nimi smířil. Faktem je, že si tady s ostatními "Radaristy" nehrajeme do noty. Je to snad tím, že je ten telefon bez chyby? Že je dokonalý? Podle těchto argumentů bych se neostýchal říci, že to je nejlepší smarphone s WP Mango. Žádný jiný jsem ale nevyzkoušel, tak to tvrdit nebudu. Jen si budu stát za tím, že jsem s ním spokojen. V době, kdy jsem si ho pořizoval, nebyl náš trh zaplaven žádným jiným modelem (např. Titana jsem v obchodech vůbec neviděl), pošilhával jsem po LG s Mangem a po Samsungu Omnia W, na zahraničních webech se o nich psalo, protože tam se již prodávaly. U nás se psalo jen to, že LG přichází pomalu do obchodů (dodnes jsem na něj nenarazil) a Samsung přijde v lednu. Kromě toho Nokia rozjela reklamní kampaň na své WP telefony (Nokia se mi ale nelíbí, psal jsem o tom jinde, proč tomu tak je). Já jsem ale akutně potřeboval nový telefon a jediný dostupný byl Radar. Dnes jsem rád, že tehdy neměli ani LG ani Samsung, i když třeba bych s nimi byl také spokojen, kdo ví?
První masový WP telefon (i u operátorů) je tedy Nokia (oba modely). Proto se o něm více píše, proto je kolem něj tolik rozruchu.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 800: Všeobecná diskuze

Příspěvek od janac_marek »

Z čoho ale čerpáš tú istotu, že by zapadol medzi ostatné WP prístroje?
Veď práve jej dizajn ju radí medzi vínimočné prístroje spodedzi WP.

PS: Presne ako niekto písal, buďme za tú Nokiu radi a to z nasledovného dôvodu (a je jedno, fanúšik čoho ste).
MS potrebujem WP pretlačiť a potrebuje na to dobrého partnera (čo má Google i Apple).
WP sa na trhu potrebuje presadiť, pretože s Androidom a iOS je to proste nuda, každý má svoj smer a ním ide a treba to trocha rozvíriť.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 12 hostů