Odemknutí systému

Diskuze věnovaná chytrému telefonu HTC 7 Pro s hardwarovou QWERTY klávesnicí
Odpovědět
šnek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 12, 2012 16:21
Zařízení: HTC 7 Pro

Odemknutí systému

Příspěvek od šnek »

Zajímalo by mě, zda-li někdo ví, jak odemknout HTC 7 Pro. Jsou nějaké nové návody? Dokonce jsem se dočetl, že HTC 7 pro byl stažený z trhu, kvůli malé poptávce? Je na tom něco pravdy? Sem rád že ho mám :)
fscz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: úte zář 27, 2011 19:39
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 800
Bydliště: Praha

Odemknutí systému

Příspěvek od fscz »

Běžně buď pomocí Chevron nebo když máte vývojářský účet Windows Phone Marketplace, tak pomocí nástrojů v SDK.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Odemknutí systému

Příspěvek od karelchadim »

Já mám za to že Chevron je teď stopnutej... pokud se něco nezměnilo a Microsoft neuvolnil další "licence" nebo jak to nazvat.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Odemknutí systému

Příspěvek od mimonaut »

to sice ano, ale tady byl myšlený "starý" chevron, čili prográmek, který telefon odemkne.. Je nejprve nutné se vrátit na původní verzi systému, po té odemknout pomocí tohoto chevronu (a nezapomenout zabránit telefonu v opětovném uzamčení). Pokud chceš češtinu v systému, tak potom aktualizovat na NoDo (ta aktualizace před mangem), změnit hodnotu v registrech tak, aby se ti následně při mango aktualizaci stáhla i čeština a pak teprve nechat aktualizovat na mango. Pokud češtinu nechceš tak rovnou nechat proběhnout všechny aktualizace.
A u HTC je ještě možnost, že je nějaká neoficiální mango ROM, která již bude odemčená - Do HTC jdou totiž přehrávat romky.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů