Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
stefan541
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 28, 2012 13:12
Zařízení: Samsung Galaxy S2

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od stefan541 »

Caute,

Vie mi niekto poradit s mojim problemom? Ked volam, ludia na druhej strane sa stazuju ze ma zle pocut. Skusal som nahravat zvuk na mobil, ale vsetko bolo pocut uplne jasne. Preto si myslim ze to nieje problem s mikrofonom. Signalom to tiez urcite nemoze byt kedze mam vecsinou vsetky palicky. Prosim poradte mi co by som mohol spravit aby som problem vyriesil.

Dakujem
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od mahon »

A jakou máš verzi firmware ?
stefan541
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 28, 2012 13:12
Zařízení: Samsung Galaxy S2

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od stefan541 »

Verzia systemu android je 2.3.5
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od mahon »

Myslel jsem jestli nemáš starší firmware ale ty máš nový pravděpodobně ORS.Jak dlouho ho máš ? Kdy ti to začalo dělat ? Nezačalo ti to dělat po aktualizaci firmware ? Ptám se proto že jsi nenapsal vice informací.Pokud se to děje u všech hovorů tak já bych provedl tovární nastavení,samozřejmě si před tím udělej zálohu kontaktů atd,a pokud by to dělalo i pak tak záruční servis.Nebo mě ještě napadlo vyzkoušej jenom na zkoušku v nastavení telefonu/bezdrátové sítě/mobilní sítě/režim sítě/nastavit jen GSM co to bude dělat.Možná problém v 3G síti nebo v SIM.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od jonathanio »

Nemáš tel. náhodou v silikonovém pouzdře?
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

Re: Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od mirbx »

Mam tri zname s SGS2 a vsichni zneji v telefonu nesrozumitelne, zahuhnane, zastrene nebo jak to jeste rict, zkratka neni jim dobre rozumet. Dva maji sedivky pro Nemecko, treti ceskou distr. a vsichini original ROM.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od NeoPlex »

ja s timto vubec problem nemam, ba naopak druhy mikrak na odstraneni hluku funguje vyborne. Jedine s cim jsem se na netu setkal, byl prave problem s nekteryma pouzdrama..
tyymobajl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 01, 2012 20:41
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od tyymobajl »

Mám stejný problém, všichni, kterým volám, mě upozorňují na to, že je hlas zastřený, dunivý a není mi moc rozumět.
Telefon mám 5 dnů, oficiální distribuce od Vodafone. Nemá prosím někdo nápad, co s tím?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od NeoPlex »

mas/nemas pouzdro? Co mas za verzi firmware?
tyymobajl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 01, 2012 20:41
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od tyymobajl »

Pouzdro na něm nemám, firmware je 2.3.5. Teď jsem zrovna telefon uvedl do původního stavu a jdu ho ve 30-ti denní lhůtě vrátit. Vezmu znovu SGS II, tak uvidíme, ale moc si od toho neslibuju. Zkoušel jsem projet anglická fóra, našel jsem návod na zvýšení citlivosti mikrofonu v servisním menu, ale efekt nic moc a navíc se to po obyč restartu přepíše na původní hodnoty.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od BRAX105 »

tyymobajl - můžeš hodit prosím link?
tyymobajl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 01, 2012 20:41
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od tyymobajl »

Link např.: http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=52775.0" onclick="window.open(this.href);return false;
Pro odemknutí servisního menu je potřeba zadat key, někde jsem našel: 1/2 ,ale v podstatě to bere cokoliv.

Ve Vodafone jsem se prořekl, že se mi nezdá kvalita hovoru, a to jsem neměl dělat. Že prý v rámci "záruky
spokojenosti" můžu vrátit pouze bezvadný kus, jinak musím do servisu. Chvíli jsem se hádal, ale nemělo to cenu.
Že prý bych si stejně musel vybrat jiný typ, jinak by to byl důkaz, že ten můj je vadný. Tak nevím, asi zvětším
otvor v plastu u spodního mikrofonu a přijdu o záruku, ale jiný mobil si v současnosti asi nevyberu :-(
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od NeoPlex »

presne tak, urcite nerikat, ze telefon vracis kvuli zavade! To jsi hned namydlenej, oni ten tel budou zkouset jestli funguje atd. Kazdopadne ja teda nevim jak u Vodafonu, ale ta lhuta na vraceni zbozi bez udani duvodu je bezne 14dni.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od BRAX105 »

A co zajít na jinou pobočku?
tyymobajl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 01, 2012 20:41
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od tyymobajl »

Takže jsem to vyřešil následovně: dal jsem mobil do autorizovaného servisu, napřed mi řekli, že to bude pravděpodobně
posunutá gumička před spodním mikrofonem, že se s tím v poslední době setkávají. Nakonec to gumičkou nabylo, vyměnili celý modul s mikrofonem a přehráli software. Závadu odstranili, ale protože to byl větší servisní zásah,
nějak jsem to nezkousl, zanesl jsem ho do Vodafone a trval na výměně za nový. Celkem bez problému vyměnili, mikrofon
je bez závad, ale zase jsou horší fotky - srovnal jsem se stejnými fotkami z prvního přístroje, ten nový má studené
podání barev do zelena, nastavení je stejné, stejná verze firmware.
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob led 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od Meggy »

také mám ten samý problém
po nahrátí 2.3.5 mě je někdy na druhé straně špatně slyšet...stačí se pohnout a je to OK

mám silikonové pouzdro, ale to mám od začátku tak to tím těžko bude
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od NeoPlex »

ja mam ted take 2.3.5 ofiko od O2 a vse funguje.. nevim kde by mohl byt problem.
SmolkoSK
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 28, 2012 20:18
Zařízení: Samsung Galaxy S2

Ludia sa stazuju ze ma zle pocut

Příspěvek od SmolkoSK »

Na toto forum som sa zaregistroval len preto, aby som Vam pomohol s tymto problemom. Ja som vlastnikom Galaxy uz asi 3. mesiace a 2. mesiace sa ludia stale na nieco stazovali. Stale mi prislo, ze pri hovoroch je problem. Skusal som vsetko mozne. Nakoniec som ho poslal na reklamacku a div sa svete. Chyba bola v mikrofone. Proste vadny mikrofon, takze opraveny, od vtedy sa nikto nestazuje a telefon ide paradne. Aj ja vidim, ze mozem plynule komunikovat s druhou stranou. Predtym som mal skor pocit, ze si skaceme do reci. Ako keby bola dlha odozva. Take divne to bolo. Takze poradim. Nevyriesi to nic ine, len servis. Vymena mikrofonu a uvidite, ze Galaxy S2 sa zase raz stane Vasim favoritom :) Pozdravujem...
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů