HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Martin Suchan »

Flynn píše: A pokud jde o zmíněný bílý Radar, nesnažil se mi ho vnutit, ba právě naopak. Upozornil mě na to, že nemá českou podporu a na to, odkud pochází - z předváděček, presentací.
Pokud je to nejaky predprodukcni vzorek s nefinalni verzi Manga, tak tam asi cestina byt nemusi. Otazka jen je, kde k takovemu kousku prisel :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Tak to bude vědět jedině on, jisté však je, že uvedený kousek i s cenou (už nevím přesně, ale byla tam sedmička na začátku) a s poznámkou o absenci češtiny tam byl ještě před 2 týdny, kdy jsem se v obchodě zastavil na "čumendu". Jak říkám, bílá se mi nelíbí a mrknul jsem tam jen ze zvědavosti, jestli ho už někdo nekoupil.
Jinak já za svůj zcela nový HTC Radar jsem dal necelých 9 000 Kč, zatímco v jiném obchodě jej mají s cedulkou Sleva za 9 300,- a je ve vitríně od konce října, kdy jsem se o WP začal zajímat po zanevření na iPhone. Další a poměrně zavedený velký obchod neměl tenkrát (konec října) vůbec žádný telefon s WP 7.5 ba ani s WP 7 a prodavač to doprovodil slovy: "My to nebereme, nikdo by to nekupoval...".
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Improvizovaný dock jsem si vyrobil ze stojánku k meteostanici a spodku pouzdra na toaletní vodu FullSpeed od Avonu.
Za kvalitu fotek se omlouvám, fotil jsem to iPhone 2G.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
laembert
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od laembert »

Ten můj bílej libereckej nevypadá nikterak podezřele, žádný cedulky nebo stopy po používání, je u nich dražší než šedej, čeština tam je, brandovanej na operátora není.
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Ecike »

Telefon mam asi 2 tyzdne a dnes pri foteni som zistil ze mi nenfunguje blesk, vcera este fungoval. Ked ho prepnem do kamery a zapnem diodu tak tam funguje. Ked zapnem aplikaciu svetlo, tam dioda funguje tiez. V com moze byt problem ??? Telefon som skusal vypnut zapnut a ani to nepomohloo.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Nemáš v Nastavení přeškrtnutou ikonku blesku? Je to ta dole uprostřed, když nejprve stiskneš ikonu pro nastavení.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Oznamuji, že v jednom kamenném obchodě v Liberci je HTC Radar již za necelých 7 500 Kč.
coudy007
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 30, 2011 9:33
Zařízení: HTC Radar

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od coudy007 »

Zdravím,
v přednákupní horečce jsem koupil v Rakousku telefon HTC Radar u sítě Orange. Bohužel doma jsem zjistil že je telefon bloknutý na jiné SIM karty a chce PAC code po pár telefonátech a emailech jsem zjistil že odblokování stojí u Orange 100 eur, nevíte někdo jak to obejít či pomůže odemkunuí telefonu chevronem?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Ne chevron ti v tomto nepomuze,budes muset pouzit jednu z odblokovacich sluzeb.

http://www.htcimeiunlock.com/htc-radar-unlock" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.htcsimunlock.com/htc-radar-unlock.html" onclick="window.open(this.href);return false;
coudy007
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 30, 2011 9:33
Zařízení: HTC Radar

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od coudy007 »

Díky velice funguje :-)
tetris
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 07, 2012 21:29
Zařízení: HTC RADAR

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od tetris »

Máte zkušenosti s fólií SCREENSHIELD na Radar? Proximity senzor je funkční?
Screenshield prodává vždy 2 verze, na dispej a na celé tělo, jaký je v tom rozdíl? Celé tělo znamená včetně tlačítek?

Díky
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Včera jsem dobil Radar a ve 13:30 jsem odešel z domova. Telefon jsem použil jen cestou v tramvaji, pročítal jsem si přes tapatalk fórum. Schoval jsem ho ve 13:45 a od té doby až do cca 18:00 jsem jej nevyndal. Pak jsem potřeboval něco zjistit, odemkl jsem hlavní obrazovku, klepnul na příslušnou dlaždici a objevila se černá obrazovka, spodní tlačítka svítila, při dotyku vibrovala, ale jinak nic. Byl vidět i čas, který ale ukazoval přesně 14:00. Pak obrazovka zhasla. Zkusil jsem jej probudit, ale byla zase jen temná obrazovka jako prve. Napadlo mě, že se asi vybila baterka (nenapadalo mě ale, proč, když byla čerstvě nabitá). Zkoušel jsem jej vypnout, ale nešlo to. Když jsem večer přijel domů, připojil jsem tlf. k nabíječce. Indikace se rozsvítila, displej ale stále temný s časem 14:00. Nic jiného na něm nebylo. Nechal jsem ho asi 30 minut a když se nic nedělo, odpojil jsem ho a otevřel kryt SIM karty. Telefon se vypnul. Po nacvaknutí krytu jsem jej zapnul horním tlačítkem, Radar se normálně spustil a funguje zase dál, jakoby nepadal sníh. Baterka byla odhadem asi na 80%, čili vybitý být nemohl - za půl hodiny nabíjení by nenabral 80%.
Toto řešení by tedy mělo nahrazovat vyjmutí baterie při zatuhnutí, což bývá řešením u telefonů. Sejmutím víčka se zřejmě baterie odpojí. Svědčí o tom kontakty na víčku.
Uživatelský avatar
Tutok
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob říj 22, 2011 13:39
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Bratislava

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Tutok »

tetris píše:Máte zkušenosti s fólií SCREENSHIELD na Radar? Proximity senzor je funkční?
Screenshield prodává vždy 2 verze, na dispej a na celé tělo, jaký je v tom rozdíl? Celé tělo znamená včetně tlačítek?

Díky
Kúpil som si tiež tú fóliu na display a senzor nefungoval. Fólia totiž pokrýva z dola nahor až po okraj display a zakrýva senzor. Jediné čo pomôže je odsrihnúť z nej, čo je ale veľmi problematické. Podľa mňa to nie je fólia určená pre Radar. Takže v konečnom dôsledku išla do koša.
Uživatelský avatar
Tutok
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob říj 22, 2011 13:39
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Bratislava

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Tutok »

Flynn píše:Včera jsem dobil Radar a ve 13:30 jsem odešel z domova. Telefon jsem použil jen cestou v tramvaji, pročítal jsem si přes tapatalk fórum. Schoval jsem ho ve 13:45 a od té doby až do cca 18:00 jsem jej nevyndal. Pak jsem potřeboval něco zjistit, odemkl jsem hlavní obrazovku, klepnul na příslušnou dlaždici a objevila se černá obrazovka, spodní tlačítka svítila, při dotyku vibrovala, ale jinak nic. Byl vidět i čas, který ale ukazoval přesně 14:00. Pak obrazovka zhasla. Zkusil jsem jej probudit, ale byla zase jen temná obrazovka jako prve. Napadlo mě, že se asi vybila baterka (nenapadalo mě ale, proč, když byla čerstvě nabitá). Zkoušel jsem jej vypnout, ale nešlo to. Když jsem večer přijel domů, připojil jsem tlf. k nabíječce. Indikace se rozsvítila, displej ale stále temný s časem 14:00. Nic jiného na něm nebylo. Nechal jsem ho asi 30 minut a když se nic nedělo, odpojil jsem ho a otevřel kryt SIM karty. Telefon se vypnul. Po nacvaknutí krytu jsem jej zapnul horním tlačítkem, Radar se normálně spustil a funguje zase dál, jakoby nepadal sníh. Baterka byla odhadem asi na 80%, čili vybitý být nemohl - za půl hodiny nabíjení by nenabral 80%.
Toto řešení by tedy mělo nahrazovat vyjmutí baterie při zatuhnutí, což bývá řešením u telefonů. Sejmutím víčka se zřejmě baterie odpojí. Svědčí o tom kontakty na víčku.
Správne. Aj keď sa mi niečo podobné ešte neudialo, a mobil funguje zatiaľ perfektne, to odobratie spodného viečka odpojí kontakty t.j. ako keby si vybral baterku. Toto mám odskúšané.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od murder »

Tak přes ZUNE je dostupná aktualizace 7.10.8107.79
Uživatelský avatar
Tutok
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob říj 22, 2011 13:39
Zařízení: Lumia 920
Bydliště: Bratislava

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Tutok »

Potvrdzujem.Update o.k.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

RE: HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Manek49 »

Mam ho brandovanej od T-mobile a update zatim zadnej, takze mam asi zatim smulu ze?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od mimonaut »

všechno bude, neboj :)
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Flynn: Jednalo se bilý Radar z první verze brandovaný pro německý T-mobile, proto byl levnější a neměl češtinu, možná jsem Vám ho prodával i já :-), ale to bych se mohl plést.
Koudy69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte led 10, 2012 21:32
Zařízení: Sony xperia z1c

Re: HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Koudy69 »

Maly dotaz jakou folii doporucujete na displej
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů