Nahrávání hovorů u Note

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Ahoj máte někdo spolehlivě vyzkoušenou aplikaci na záznam všech hovorů na Samsung Note ?
Co jsem procházel net,tak aplikaci je několik ,ale je to typ od typu,na kterém jede a na kterém ne .
Tak ať nemusím dlouho laborovat :-) .Díky
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Takže protože nikdo neporadil,začal jsem testovat včera jsem zkoušel CallRecorder,ale šel pryč,za prvé jsem si hrál s nastavením,co to šlo,ale druhá strana skoro nebyla slyšet.Problém,že by mě neslyšela druhá strana jsem nezaznamenal,ale dvakrát se mi stalo,že telefon po ukončení hovoru začal tuhnout,potom telefon bežel,ale jelo jen prostřední tlačítko,dotyková nešly vůbec.Takže dnes šel pryč ! Budu zkoušet dál,nebo nějaký nápad !
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od mvp »

Total Recall
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Díky vyzkouším dnes :-) a dám info
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Tak mám nainstalován druhým dnem Total Recall (demo na SG2) asi 50 hovorů a bohužel,nahrávat nahrává,ale skoro není slyšet druhá strana,moje je slyšet,musím mít volume úplně na maximum a druhou slyším mnohem méně a ještě k tomu repráček mám narvaný přímo na uchu,opět hlasitost na maximum :cry: ,takže opět nepoužitelné :evil:
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od anawarr »

Mám problém s kterým si už nevím rady a možná to je blbost. V pátek jsem na zkoušku nainstaloval svox. Pak jsem to zřejmě špatně odinstaloval, protože mi telefon, dal španělský popisoval, co s ním dělám. No vynadal jsem si a obnovil tovární nastavení. Celou neděli jsem znovu vše instaloval a vypadalo to, že je to ok. Dnes se však stalo to, že při navigování, mi to začalo zase vše popisovat anglicky. Nevíte jestli se tato fce dá někde vypnout, nebo co s tím mám dělat? A ještě jsem to dal do blbého topicu.

Btw: ovládání této fce je menu>nastavení>usnadnění>zap/vyp
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Celý týden se v tom rýpu,řeším nastavení vyzkoušel jsem snad vše co je na Marketu k dispozici,ale žádný software nebyl použitelný ! Buď nenahrává vůbec,nebo nahrává,ale druhá strana je katastrofálně slyšet.Je to jediná zásadní věc,která mě na Note totálně stve,protože tuto funkci jsem na WM používal nepřetržitě ! :evil: :evil:
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jumbo78 »

Ono nejde o NOTE jako takový. Nahrávání hovorů bez upozornění je protiprávní a proto od Androidu 2.3 tuším (možná už 2.2 - nejsem si jistý) bylo nahrávání hovorů, na telefonech se systemem Android, jako takové "znemožněno" - byla kolem toho docela aféra a na netu se dá najít vysvětlení. Vzpomínám si, že na 2.1 to šlo krásně :D Ty aplikace se sice snaží, ale uspokojivě to na vyšším Androidu snad nikdo nezprovoznil.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Pipa »

problém je to že aplikace nenhrává přímo hovor ale pouze to co je slyšet z reproduktoru mobilu, takže v podstatě narává pouze to co je slyšet v mikrofonu, proto ta naprdlózní kvalita na straně příjmu
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jumbo78 »

Ano, o tom jsem mluvil ("znemožněno"). Na starém Androidu to nahrávalo přímo (ne z reproduktoru), takže to bylo super...
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

To je "fajn" že je to znemožněno,na svém starém HD2 s WM mám hovory v perfektní kvalitě,kdo si má sakra pamatovat adresy a jména a čísla když mu nědko volá do auta,nebo když jsem někde v pohybu ?!
Protiprávní ?! Vždy jsem klientovi říkal ať mi nadiktuje adresu,nebo jméno,že se hovor nahrává, a doma si to pak přeťukám do kontaktů kalendáře atd.
No nic snad se nějaká solidní aplikace časem objeví .
Frenk22
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 04, 2012 14:46
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Frenk22 »

Zkus demo verzi zdarma - Call Recorder Galaxy S2 Demo, na Android marketu, plná verze je za 150 Kč
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Tohle demo jsem bohužel zkoušel,bez úspěchu ,nahrává,ale druhá sttrana není skoro slyšet,čili nepoužitelné :cry:
Uživatelský avatar
Jess
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pon črc 13, 2009 14:04
Zařízení: S.G.NOTE,HTC HD2,S4

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jess »

Pouzivam na HD2 audio notes vito a nahrava skvele. Kedze na note to nefunguje tak ma to odradilo od kupy SGN ok :roll:
lotr
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 10, 2011 10:33
Zařízení: SG NOTE 2

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od lotr »

K nahrávání hovorů na SGN je potřeba root (kdyžtak mě opravte, jedu vždy pouze s rootem). Používám CallRecorder full (94Kč), od skvalex. Jede naprosto spolehlivě (nvm jak u bluetooth-nezkoušel jsem, nemám), v nastavení nastavit standard API a obousměrné nahrávání, zaznamenává i jména kontaktů, hlasitost i kvalita záznamu je vynikající, záznam i automatický, jen myslím, že je potřeba instnout ještě audio_hack.zip, pokud to není již přímo v custom romce. Více zde - pohledej:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... 4&page=806" onclick="window.open(this.href);return false;
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Starbuck »

Zkoušel jsem Record My Call - zvuk je tišší, ale dá se v pohodě rozeznat. Nepředpokládám, že chceš Hi-Fi. Ale nezkoušel jsem v prostředí s ruchy. Má tam několik voleb pro nahrávání (Mic, Phone ...), ale nějak jsem se s tím nehrál a zvolil Mic - pro mě v poho stačí.
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jardach »

Tak jsem vyzkoušel record My Call a ani mi to nehlesne :-( co jsem se díval na diskuze na netu tak to vypadá,že u Androidu je to co kus od kusu :-(
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Sir Sprice »

Důvod, proč nahrávání hovorů nejde, je to, že se jedná o zakázanou funkci. Mobil tuto funkci podporuje, ale v kernelu je zakázána. U HTC se to řešilo stáhnutím kernelu s TWCR (two way call record), pak už to šlo. Bez toho vám půjde nahrávat jen jedna strana -vaše.. popřípadě druhá strana velice tiše..
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Jumbo78 »

Ano. Už jsem to tu psal...
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Re: Nahrávání hovorů u Note

Příspěvek od Starbuck »

Jasný, to všichni chápeme. Ale myslím, že tohle vlákno je o tom jak nahrávat. Nahrávání hovorů je zakázané bez souhlasu druhé strany. Pokud s tím druhá strana souhlasí, tak už to není protiprávní. No a vo vo vo tom to je.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 19 hostů