Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Flynn »

To není ten problém, výpadky nejsou po probuzení telefonu a načítání právě zde je poměrně rychlé. Výpadky jsou během používání aplikací. Nejlépe je to znát u Marketplace, kdy se při probírání novými aplikacemi občas nelze dostat na další stránku a telefon hlásí (v tomto případě), že je chyba na MP. Stačí vrátit zpět a znovu načíst a většinou už jde. Je to tak ale i u všech aplikací, využívajících připojení (Počasí atd.). Sice nejsou výpadky tak časté, ale jsou. Po vypnutí Wi-Fi se normálněn připojím na datový tarif, přepnu na Wi-Fi a už je opět funkční. Mnozí uživatelé vědí, o čem mluvím.
setemike
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř led 18, 2012 22:45
Zařízení: HTC Titan

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od setemike »

Mam ten samy problem, nejdrive jsem myslel, ze to je pouze mym nastavenim wifi ale vypadky se mi stavaji na ruznych wifi routerech. Po updatu jsem doufal, ze chyba zmizi ale nikoliv. Spis mam dojem, ze vypadky jsou cim dal castejsi. A vypaky se netykaji pouze wifi ale i Edge/3G. Takze update s touto chybou nepomuze.
jira80
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned říj 30, 2011 8:11
Zařízení: Samsung Omnia 7
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od jira80 »

sssugi píše:mne teda nie...vzdy vyskoci bud chyba alebo to ze mam aktualnu verziu...mozno je prbolem ze niesom na wifi ale na kabli..alebo som nieco nepochopil..
Jsem taky na kabelu. Na mobilu vypnu data i wifi, na počítači pak vytahuju kabel. Je třeba zkoušet různý intervaly, 2-5 sekund.
cinch
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát lis 13, 2009 19:07
Zařízení: HTC 8x

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od cinch »

jira80 píše:
sssugi píše:mne teda nie...vzdy vyskoci bud chyba alebo to ze mam aktualnu verziu...mozno je prbolem ze niesom na wifi ale na kabli..alebo som nieco nepochopil..
Jsem taky na kabelu. Na mobilu vypnu data i wifi, na počítači pak vytahuju kabel. Je třeba zkoušet různý intervaly, 2-5 sekund.
wifi on :-)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Robert Varga »

setemike píše:Mam ten samy problem, nejdrive jsem myslel, ze to je pouze mym nastavenim wifi ale vypadky se mi stavaji na ruznych wifi routerech. Po updatu jsem doufal, ze chyba zmizi ale nikoliv. Spis mam dojem, ze vypadky jsou cim dal castejsi. A vypaky se netykaji pouze wifi ale i Edge/3G. Takze update s touto chybou nepomuze.
Reklamace... U prvního HTC Titan jsem už 11. den měl taky výpadek, ale už nastálo. Ihned vrátit/reklamovat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Za me taky jednoznacne reklamovat,Titana mam 4 mesice a doted zadny vypadek ci nestandardni chovani Wifi ci GSM.Neni to rozhodne normalni.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od mberdych »

Flynn> mam to podobne. Proste obcas prestanou teci data z Wifi, na chvili, nevim, 15 vterin a pak se to zase rozjede. Nicmene moje postrehy jsou, ze to urcite souvisi s typem AP. Ted jsem byl tyden pripojen na Ciscu a uplne v pohode. Navic a to je zrejme je to problem systemu a ne telefonu, protoze si na to stezuji po ruznych forech majitele v podstate vsech pristroju napric WP7, at je to Omnia, Radar ci podobne.

Jirko, Roberte, nic proti Vam, ale co asi udela servis, kdyz mu prinesu telefon, ze mi obcas blbne wifi a jeste jen nekde. Bude tam 30 dni lezet pak se vrati s tim, ze se zavada neprojevila. Tim jsem si jist. Navic se jim opravdu projevit nemusi.

Vedle v threadu Omnia 7 nekdo prisel s nejakym tunningem nastaveni AP, ktere udajne ten problem resi. Dosel jsem tak daleko, ze ted budu mit pujcene jine AP (Cisco) a zkusim s tim jeste laborovat. S 3G zadne problemy nemam, nebo jsem si jich alespon nevsiml. Ono, uprimne, vzhledem k tomu, jak WP7 pracuji s Wifi je to skoro jedno a v podstate (krome instalace velkych aplikaci) nedava smysl ji moc pouzivat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Nebude tam trcet dni,opravy ve VSP Data trvaji do tydne,je to jeden z nejrychlesich servisu,nezdrahaji se vymenit celou zakladni desku,telefon si vyzvedne PPL a do tydne ho mas nazpet.To neni Arvato od nokie ci SE kde "zavada se neprojevila" je jejich oblibenym motem.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od mberdych »

No uvidim, zkusim jiny router a pokud to bude pretrvavat, tak to muzu zkusit.

Jak uz se psalo jinde, trpi tim i jine mobily, vcetne 1st gen a tak se mi to moc jako HW nezda. Navic jak nekdo uz psal, resi to vypnuti Mobilnich dat a prepnuti pouze na wifi, coz zase spis potvrzuje problem SW. Co jsem si totiz vsiml je, ze casto, prestoze jsem na wifi se mi objevi misto 3G pismenko H, tedy HSDPA, coz podle me znamena, ze pres to, ze by mel jet pres wifi jede pres 3G a to je divne. Tohle taky uz lidi na forech (WPcentral) reportuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Souhlas ze je to ponekud zvlastni a je to tak 50/50 co clovek cte na forech..
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od mberdych »

Dopracoval jsem to tak daleko, ze jsem ho chtel prodat, jenze proste chci neco s WP7 a nezda se, ze bych si s jinym pristrojem nejak zasadne pomohl. Uvazoval jsem o Galaxy Note, ale ja ten Android proste nejak nemam rad a nevyhovuje mi. Skoda, ze je na WP7 tak maly vyber zarizeni, zejmena s vetsim displejem. No nic, to sem nepatri.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Vydrz to do prichodu Lumie 900 8-)
Uživatelský avatar
Mifi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv říj 28, 2010 11:56
Zařízení: MDA1, MDA2, E51, E52, N86, C7, Note, Note II :-)
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Mifi »

Hmm..taky jsem chtěl vydržet, ale 900 bude nikdo neví kdy, tahle by si člověk nic nekoupil :-(
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Flynn »

V podstatě mnou zmíněný problém není zas tak závažný, abych musel přístroj reklamovat. Dá se to vydržet, když už něco, tak je to pouze otravné, ale to už tak v životě chodí, že nic nebude nikdy dokonalé. Za ty roky, co tu po Zemi chodím jsem si na to již docela zvykl a pokud to nepřesahuje únosnou míru, je to pro mě kořením života. Asi to bude dáno tím, že jsem si (pokud bylo možno) vše opravoval doma sám - od hodinek po magnetofony - a jsem už zvyklý na přítomnost tzv. "kurvítek" v přístrojích.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Daniel Fibikar »

htcjirka píše:Nebude tam trcet dni,opravy ve VSP Data trvaji do tydne,je to jeden z nejrychlesich servisu,nezdrahaji se vymenit celou zakladni desku,telefon si vyzvedne PPL a do tydne ho mas nazpet.To neni Arvato od nokie ci SE kde "zavada se neprojevila" je jejich oblibenym motem.

Ono totiž VSP_data ty telefony dle mě ani netestují, pouze při větší poruše automaticky mění sys. desky a při například občasným výpadkům dotyku, vymění dotyk a při vadě reproduktoru tak 50/50 mezi výměnou repro a sys. desky :D.

Měl jsem tu čest našemu zákazníkovi reklamovat HTC Desire HD a 3x měněná sys. deska (hned po vyzvednutí to zákazník znovu reklamoval) při nefunkci GPS a vždy telefon dorazil jako "opravený", nakonec na 4x napsali vyjádření, že je tam skutečně vada znovu a zákazník má nárok na odstoupení od kupní smlouvy.

To radši pošlu do německa do Arvata (vlastně největší EU servis na HTC), sic to trvá 14-30 dnů jak kdy, ale vždycky ten telefon dorazí opravený, bez nutnosti zkoušení a znovu odesílání do servisu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od htcjirka »

Zalezi na konkretni zkusenosti,nekteri zakaznici jsou opravdu pacienti.Ne kazda zavada je jednoznacna.Nemuzu souhlasit,z VSP Data chodi telefony opravene v poradku a testovanim prochazi,to vam mohu zarucit ;-) Arvato je jednim z nejhorsich servisu,ktery casto neuznava zaruky a zamita je.
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Mluvím o Arvatu v SRN :-P Ty dělají všechny EU HTC.

S CZ Arvatem mám své zkušenosti ohledně Nokia, bohužel hrůza, co se týká toho Britex byl na Nokia lepší, ale asi to pro ně bylo moc drahé.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od kalmia »

Je tu někdo s Omnií 7, komu se zatím aktualizace nenabízí?
Uživatelský avatar
miaggi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: stř bře 23, 2011 13:19
Zařízení: LG G Flex 2
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od miaggi »

SO7 zatím nic :/
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Nový WP update, verze 7.10.8107.79: Co je nového?

Příspěvek od Martin Suchan »

Co jsem cetl, tak velka rada operatoru vydava tento update ve dvou vlnach - prvni 18. 1. a druhy 25. 1., takze pokud se vam zatim aktualizace nenabidla, tak je velka sance, ze se dockate ve stredu :)
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů