Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
RUM43
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 06, 2011 17:10
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od RUM43 »

No tak T-mobile nezklamal... Už jsem opravdu doufal, že se konečně pochlapí a vydají aktualizaci dřív a opět nic. Fakt nechápu proč to zdržují. :-(
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Lestr »

ZeKe zkus kalendář Jorte. Ten je co do grafiky a funkčnosti fakt parádní ;-)
ZeKe
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 27, 2010 15:16
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od ZeKe »

Lestr, dufulo (a mozna dalsi):
Diky za doporuceni jinych kalendaru, avsak ja jsem kalendaru vyzkousel nad 10, vcetne Jorte, Business, aCalendar, Calendar Pad, CalenGoo, Pocket Informant, Touch Calendar a dalsich. Sice by mi z nich asi nejvic vyhovoval Gemini Calendar, a i na Jorte, nebo Business bych si jiste navyknul, nicmene v tom problem nevezi. Problem je, a puvodni dotaz i tak znel - mate i vy ostatni oproti starsi verzi Sense jiny (pro mne osobne osklivejsi/neprehlednejsi) graficky design casovych os v mesicnim pohledu v kalendari (coz uz jsem se ale dozvedel, ze to nekdo vyse ma takto, takze asi i ostatni to budou mit - neze nevadi, zvyknu si..), ale hlavne "ty chybejici podklady pod nazvama zastupcu na plochach"?
Takze poprosim o tuto informaci - nejlepe screen, kdyz uz jdou delat tak jednoduse :-) Dekuji.
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Lynx »

RUM43 píše:No tak T-mobile nezklamal... Už jsem opravdu doufal, že se konečně pochlapí a vydají aktualizaci dřív a opět nic. Fakt nechápu proč to zdržují. :-(
Protože je to T-Mobile.....taky ho mam od nich....
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od dufulo »

Mesačný náhľad, pre mňa nepoužiteľný

Obrázek

Tu na prvý pohľad podľa farby vidím, čo ma kedy čaká.

Obrázek
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Crossbiker »

Crossbiker píše:Zdravim a je aj nejaký link na priamy download pre inštaláciu z SD karty?
Ďakujem....
ZeKe
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 27, 2010 15:16
Zařízení: HTC Desire HD

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od ZeKe »

dufulo:
Diky, takze mame potvrzeno, ze v kalendari to takto ma vic lidi, takze takto to asi HTC v novem Sense zamyslelo. Ja ten mesicni pohled take nepouzivam jako vychozi, takze ta zmena grafiky v tomto miste mne stve mene, nez ten chybejici podklad pod nazvy zastupcu na plose.
Mohu Te poprosit i o screen nejake Tve plochy se zastupci?
Diky.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od dufulo »

Ja som predtým používal ako predvolený zoznam “agendu“, ale teraz používam mesačný náhľad.
Podklad pod názvami zástupcov tiež nemám, screen je zbytočný, pozadie mám čierne a aj keby tam podklad bol, nebol by vidieť :)
Crossbiker
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36
Zařízení: Dell Streak

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Crossbiker »

Mam telefon z Polska-Orange verzia android 2.3.3 htc sense verzia 2.1 číslo sw 2.36.405.8 keď dám aktualizovať ponukne mi 2.50.405.2 mam ho root chcel by som stiahnuť aktualizaciu 2.3.5 a Sense 3.0 na SD kartu a nainštalovať viete niekdo pls poradiť ako? 2.50.405.2 som tam už mal ale som robil downgrade späť na 2.36.405.8 lebo na ňom nešiel root.
Binabik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte lis 23, 2010 10:38
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Pardubice

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Binabik »

Tak vcera vecer to dalo aktualizicai i me...diky za darek :)
Binabik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte lis 23, 2010 10:38
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Pardubice

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Binabik »

mam dotaz, pred Sense3.0 jsem pouzival WidgetLocker a byla tam moznost mit nastaveni hlasitosti/vibraci. Ale nenasel jsem tuto moznost pro novy lock screen...jde to? diky
Melda
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 25, 2011 11:29
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Melda »

Po aktualizaci na Sense 3.0 nedokážu spustit zaplacenou navigaci route66, (chybí odkaz -automobilový panel) mapy a ostatní soubory na kartě zůstaly. Nechce se mi vyhodit 50,-éček. Jak to mám zprovoznit?
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Iceman111 »

Tak pokud ji mas zakoupenou ,tak je snad moznost reinstalu ne. Kdyz stahujes placene aplikace z marketu taky mas vazany ucet na gmail a muzes aplikace po resetu znova nainstalovat.
Melda
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 25, 2011 11:29
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Melda »

Reinstalace nejde, vytvoří se nová složka route66 (bez map)a chce po mě 16místný kód z voucheru, který nemám. Původní route66 jsem měl jako součást telefonu ad ofic.dodavatele pro ČR a po zaplacení licence online se i online aktivovala. Celá aktivace proběhla mimo gmail a Android Market. Co mi zůstalo je mail o zaplacení licence s 14mistným Order code.
bagy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 25, 2011 16:32
Zařízení: HTC Desire HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od bagy »

Zdravím,
tohohle krasavce jsem včera našel pod stromečkema rovnou aktualizoval. Po aktualizaci mi ale zmizel androidí music widget, celá hudební aplikace se úplně změnila (řekl bych k horšímu) a pořád mi chodí SMSky z čísla 50 obsahující mojí lokaci. Nevíte co s tím?

EDIT: tak ty smsm jsem vyřešil :) http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=27493" onclick="window.open(this.href);return false;
baribal
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 30, 2011 0:01
Zařízení: HTC DESIRE HD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od baribal »

Ahoj vsichni.Prosim vas mam HTC desire HD a nejak uz nefunguje.Kolega ma stejnej typ a prisla mu nabidka nainstalovat si Android 2.3.5 tak provedl instalaci a funguje mu to.Me zadna nabidka neprisla aneprisla mi ani na 2.3.4 jak je to mozny?Ja jsem si teda stahl 2.3.5 sam a zkousel nainstalovat ale nic to nedealo.Mobil byl skoro vybity tudiz jsem ho dal nabijet.Rano me normalne vzbudil ja vypnul buzeni a spal dal.Pak jsem se vzbudil a telefon nesel ani po vyjmuti baterie uz zapnout:-( nevíte cim se to stalo?
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od biscuit84 »

Tak skus ho dat opat nabijat, prip. skus ho pripojit k PC, ak nebude ani tak reagovat, tak ho rovno reklamuj. Mal som podobny problem ( akurat s tym rozdielom, ze som prepol z modu lietadlo) a vyriesila to len reklamacia ( odpalilo zakladovu dosku)
Honza1988
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 12, 2011 14:22
Zařízení: HTC DHD

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Honza1988 »

Čaute, mam také aktualizaci již od vydání, ale píši až teď... před aktualizací jsem měl hlavní obrazovku pohyblivou do stran s pozadím, po aktualizaci ale už pohyblivá není, obraz je na místě ikdyž přejíždim do stran... je to tak normální? jinak telefon šlape jak má.. díky za odpověď..
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od Iceman111 »

Je to normalni,je to snad k vuli vytvoreni dojmu 3D či co, ale u sense 3.0 se tapeta nehybe. Je tim padem zmeněny rozmer tapety pozadi. U stareho to bylo 960X800 a ted je to 480X800.
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.5 a Sense 3.0

Příspěvek od by PeITeeR »

Vacclaf píše:Nechci být poslem špatných zpráv a snad se tentokrát T-Mobile pochlapí rychleji, ale poslední aktualizaci vydanou v květnu(tuším) tady někdo s brandovaným DHD od T-Mob obdržel s několika měsíčním spožděním. Asi třeba počkat. (a nebo ROOT a máš to dříve než všeci ostatní, hehe)
To jsem byl nejspis ja a ani jinak to ted nevidim.Hodne bych se divil..o to vic jsem se divil hned prvnimu prispevku ze O2 uz to poslalo "do sveta"..
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů