Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od foreveryone »

no tak teď už si to rootnou všichni, včetně těch co teď přestali čekat na update :D

edit: tak teď zase změnili názor https://www.facebook.com/htcuk?sk=wall
ugo11
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte čer 07, 2011 22:56
Zařízení: HTC Desire

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od ugo11 »

Teraz som si precital clanok ktory je nahttp://mobil.sme.sk/c/5672597/google-pr ... mobil.html a tam sa pise ze nezvysuje HW naroky taakze toto je od HTC trochu podraz aj ked ich na druhej strane chapem ze chcu zarobit na tom ze vysiel novy android peniaze nepustia
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od htcjirka »

Tak HTC nakonec ustoupilo a nova rom bude,pres noc zmenilo nazor..a pak ze to nejde.. :tlem:
Matiniela
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned led 06, 2008 19:57
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Ostrava

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od Matiniela »

kdo by měl problém jako já se stahováním z marketu aplikace větší jak 5 MB. Stačí napsat tohle do terminálu:

mkdir /mnt/sdcard/market-download-cache
su
cd /cache
mv download download.bak
ln -s /mnt/sdcard/market-download-cache download
ls -ahl

Po posledním příkazu jestli tam budete mít tohle "lrwxrwxrwx 1 root root 33 Apr 14 03:35 download -> /mnt/sdcard/market-download-cache".

Tak to funguje.
tomnejeschleba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 07, 2011 21:25
Zařízení: Palm Pre + Touchstone

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od tomnejeschleba »

Ahoj,

mám dotaz ohledně ROM CyanogenMod7:

1. Na hlavní obrazovce dole, kde jsou 3 ikony vedle sebe (menu a další dvě) mám akci, kdy prstem přejedu z černého rámečku nahoru do displeje a dole se zobrazí lišta s vybranými aplikacemi (které můžu libovolně přidávat/odebírat) - dá se někde tahle funkce zrušit ? Stačí mi pouze ty 3 základní ikony a stává se mi velice často, že přejedu prstem a ikonu omylem odeberu.

2. V Sense mi vyhovovalo, když jsem najel do číselníku, začal na numerické klávesnici vyťukávat jméno a samo to hledalo - dá se to nějak nastavit, nebo je potřeba jít do kontaktů - menu - hledat a pak na klasické klávesnici psát ?

3. Při psaní (jakémkoliv) bych byl rád, kdybych během psaní mohl klávesnici skrýt a pak kliknutím prstem do pole zprávy by se klávesnice znova zobrazila.

4. Dá se nějak odinstalovat Galerie a nahrát zpátky ta klasická obyčejná ?

To je zatím vše, díky za informace, třeba mě ještě něco napadne :)
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od amirinda »

Ahoj, je nějaká ROM, která má nějaké pokročilejší funkce nastavení Proximity senzoru?
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od agopom »

Ahojte. Priatelka ma Desire a stale ju trapi hlaska o nedostatku miesta v telefone. Vsetky aplikacie, co sa dali, su uz na SD karte. Chcel by som to poriesit nejakou inou ROMkou. Pocul som, ze HTC Sense zabera uz samostne dost vela miesta.

Viete poradit nejaku ROM, ktora je stabilna, plne funkcna a zabera menej miesta? Tieto parametre su dolezite, lebo je to priatelkin telefon a teda nemozem skusat ROMky rad radom a hladat tu vyvolenu. Proste daco, co bude fachat ako ma a nebude sa dlhodobo menit.

Dik moc za rady.
skubko
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon led 10, 2011 16:11
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Slovakia

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od skubko »

pokial najdes ROMku, ktora podporuje AP2SD (ktorych je samozrejme vela), tak nemusis riesit to, aby zrovna ROMka zaberala najmenej miesta...aj tak ROMka je usadena v systemovej pamati, aplikacie maju inu pamat vyhradenu...Ak nechces/nemusis mat Sense - osobne som ho nahradil velmi kvalitnymi aplikaciami - tak odporucam vyskusat Oxygen ROMku...je stabilna, rychla a "cista"...na karte vytvoris particiu ext3 a ta particia sa potom bude tvarit ako interna pamat telefonu a nebudes bojovat s nedostatkom miesta ;)
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od Radek Jahoda »

Právě jsem flashnul Cool Sense 3.5. Tedy Sense se mi začíná líbit čím dál víc. Je to sice beta,ale dost stabilní, a hlavně rychlá romka.
agopom
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob úno 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Nitra + zašvábený internát v Bratislave :)

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od agopom »

skubko píše:pokial najdes ROMku, ktora podporuje AP2SD (ktorych je samozrejme vela), tak nemusis riesit to, aby zrovna ROMka zaberala najmenej miesta...aj tak ROMka je usadena v systemovej pamati, aplikacie maju inu pamat vyhradenu...Ak nechces/nemusis mat Sense - osobne som ho nahradil velmi kvalitnymi aplikaciami - tak odporucam vyskusat Oxygen ROMku...je stabilna, rychla a "cista"...na karte vytvoris particiu ext3 a ta particia sa potom bude tvarit ako interna pamat telefonu a nebudes bojovat s nedostatkom miesta ;)
Dakujem za odpoved, cez vikend na to vsetko pokukam :)

-- doplnění předchozího příspěvku (ned zář 11, 2011 16:02) --

No tak som sa rozhodol pre ROMku Insertcoin (priatelka si uz zvykla na HTC sense a cisty Android mi pride az moc geekovsky - ten si dam do telefonu ja, hned ako budem mat nejakeho Androida :D).

ROMka je prekvapivo rychla, vsetko funguje ako ma - aj napriek velmi peknym ficuram z najnovsieho HTC Sense. Nie som zastancom Sense-u, ale ten novy unlock screen je fakt paradicka :)

A AP2SD je zachrana pre vsetkych vlastnikov HTC Desire!!!
Holda29
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř srp 10, 2011 10:50
Zařízení: HTC Desire HD

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od Holda29 »

Ahoj,
otec dostal stary HTC Desire brandovany od T-Mobile a chtel by tam dostat "to co mas ty" tzn. alespon 2.3
Muzete me nekam nasmerovat? Nutne to potrebuje ale v cestine.
Diky moc, usetrite mi tim plno nervu :)
Uživatelský avatar
kawasaki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 19, 2007 22:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Púchov(Slovakia)
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Příspěvek od kawasaki »

Cawte prosím o radu poradte mi niaku stabilnú a dobrú romku s viac aplikaciami:)..čo radíte???ďakujem.Môže biť aj v CZ jazyku ale asi ta angličtina:) :smile:
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů