Hry na GN

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Post Reply
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Hry na GN

Post by YAMATO »

Nevíte někdo, jak je to s hrami? Především by mě zajímal Modern Combat 2 a 3...jsem naprosto závislý na multiplayeru :lol:

A dál Dead Space, ShadowGun a Splinter Cell...u těch prvních dvou ani moc strach nemám, ale u Gameloftu to bývá docela potíž :roll:
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Hry na GN

Post by aeon101 »

Modern Combat 2 asi ne, ale kdyz jsem rozbehl 3 na Note, tak by to fungovat melo. To same by melo platit i o Dead Space. Splinter Cell pravdepodobne ne, stejne jako ShadowGun.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Hry na GN

Post by YAMATO »

Tak jsem trošku hledal a asi to nebude tak zlé :)

Dvojka jde, akorát zjistit co je to za versi:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=341Lj2XM3oY[/youtube]

Trojka:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R0oMWYnBJLg[/youtube]

Shadow Gun: http://www.youtube.com/watch?v=2YRYMh3ShzA

Dark Space: http://www.youtube.com/watch?v=hS14NlsdHy4

Akorát Splintera jsem nenašel.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Hry na GN

Post by YAMATO »

Aha, MC2 je přímo na Gameloftu: http://www.gameloft.com/android-hd-games/?country=56

MC3 zatím oficiálně asi ne (nebo funguje Market verse?)...a to je tedy něco!!!...no že já v mém věku takhle propadnu hraní jsem fakt nečekal :lol:

Doplněno: neradím kupovat ani jedno. MC2 jede plynule, ale ovládací prvky jsou velice malé (zmenšené o cca 50%) a zaměřování je naopak divně zrychlené...je to přinejmenším špatně hratelné. MC3 je ještě horší, strašně se seká...ostatně on se strašně seká celý SGN :roll:
Post Reply

Return to “Nexus telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest