HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lucifero »

Tak to je super, vůbec není zač, jsem rád že to pomohlo.
Vytažení baterie by mělo vymazat nějakou cache paměť nebo něco obdobného. Selským pohledem na problém, to vypadá, že v té paměti bylo uložené nějaké poškozené nastavení a proto se to neopravilo ani po restartu či výměně plochy.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

by PeITeeR píše:No to je fakt sen s tema aktualizacema na mem DHD :like: .Pokazdy kdyz neco je tak na to cekam sto let.To je hodne luxusni.Nvm teda cim to je ,nebo co to ovlivnuje,ale to fakt potesi,jelikoz na wifi jsem si stezoval odjkaziva.
Z nejvetší pravdepodobnosti mas brandovany telefon.Coz v praxi znamena ze je od jednoho z operatoru a po vyjiti aktualizace ji musi nejdrive operator upravit pro dany model. Takze aktualizace na telefonech od operatoru jsou opozdene bohuzel. BTW po vyjiti 2.3.3 mela nejakou chybu s wifi takze nejsi asi jediny komu to padalo a blbnulo.
honza_d
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 16, 2011 21:26
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od honza_d »

Zdravím všechny přítomné,
měl bych dotaz...před nějakou dobou proletělo internetem, že na DHD bude fungovat navigace TomTom. Nemám v tom moc přehled, takže nevím jaký je teď stav s TomTom navigací a HTC DHD.
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vacclaf »

HONZA_D - Internetem také proletělo, že TOM-TOM na DHD nikdy nebude, a nejen na DHD ale vlastně na všech mobilních zařízeních. Že prý zůstane jen na plnohodnotné navigaci...
Tak si vyber.
Nelson
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 19, 2011 18:13
Zařízení: DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Nelson »

Ahoj, narazil jsem na zajímavý problém - jakmile zapnu jakoukoli aplikaci která používá GPS okamžitě mi přestanou jít na telefonu data... (a GPS se nenajde) máte někdo nějaký tip čím by to mohlo být? díky moc

Tak zajímavý posun - pečlivým sledováním problému jsem přišel na následující:

při zapnutí ajkékoli aplikace využívající GPS se automaticky přehodí APN z internetu na APN intranetové (v přehledu APN se stále tváří nastavené na internet, ale ten nejde a naopak přístup k firemní poště jde). Nepomůže nic (přepnutí APN, restartování datového připojení apod) než restart telefonu. Pokud smažu firemní APN vše funguje bezproblémově (jiné APN mimo MMS už není nastaveno, takže není na co přepnout). Zkusil jsem reset do továrního nastavení ale po znovunastavení firemní APN opět ten samý problém.

Ocením nápady jak to vyřešit

díky moc
Holda29
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř srp 10, 2011 10:50
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Holda29 »

Reklamace ci je to rozmazani prave pulky snimku u kazde fotky standard? :?:
Obrázek Obrázek
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Ja mivam zase rozmazanou levou stranu nahore, ale na reklamaci to neni. Myslim ze se ti tak akorat vysmejou. HTC nikdy neoplyvalo kvalitni cockou fotoaparatu. Vzdy mely problemy nektere modely se zabarvenim do ruzova a podobně. Znatelne se mi to zlepsilo po upgrade na 2.3.3 ale stejne je do kapku videt. Nesmim fotit vzdalene predmety tam je to nejhorsi. Spise veci na kratkou vzdalenost a je to celkem OK. Pokud bys snad chtel telefon na foceni kupsi nejakou dobrou nokii,sony ericsson,nebo nejaky samsung. Ja s tim moc nefotim spis nahravam video v HD a to je celkem dobry.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od strojvudce »

Tak standard to rozhodně není a nevidím důvod, proč nereklamovat, resp. odeslat do VSP na záruční opravu. Přeci jen to nestálo pár korun. Já mám například fotky krásně ostré, a to je standard. ;)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od dufulo »

Tak tak..
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Souhlasím, taky bych reklamoval. Jinak já mám jinej problém. Tak jednou do týdne mi DHD zamrzne :((( Jako když se zasekne pc. Stalo se mi to jednou při aktivním displeji, ale jinak se to stává když chci telefon aktivovat tlačítkem zapnutí. Obrazovka a telefon nereaguje a jedinny co pomůže je vyjmutí baterie. Myslíte že by to mohla dělat nějaká aplikace ? S ohledem na stažené věci se mi nechce dělat restart :((((( ale docela mě to zaseknuti vadí. Na telefon se někdy nekouknu třeba delší dobu a už se mi stalo že mi někdo volal atd .... Nevím co stim. Na reklamaci nevím jestli to je. Nevím jak bych to zaseknuti dokázal a stejně by to asi vyřešili tím restartem.....
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Hmm take si myslim ze by ti to jen zresetovali,ale to si muzes udelat sam. Pokud to dela nejaka aplikace tak to budes asi tezko hledat ktera to je. Tento problem znam z omnie 2 u windowsu take to mrzlo pri probuzeni a bylo to softem.
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

Přesně, řikal jsem si že bych to dal i na reklamaci ,ale fakt by to podle mě jen resetovali a bylo by. A těžko dokážu že se to seká, navíc můžou říct že je to tím, že je tam náhrano X aplikací atd atd ... ale restart se mi dělat nechce, už mám DHD tak nějak nastavený dle potřeb, aplikace atak :-) No a přesně jak píšeš najít jaká aplikace to dělá bude asi nadlidksej úkol ... teď jsem i stahnul aplikaci Astro ,a hlavně antivir Zoner a zatím týden bez "zamrznutí" (klepu na zuby)
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od risa1978 »

Já bych to s tou reklamací zkusil. Naposledy jsem DHD reklamoval s dvěma závadama. Ta prví že se mě stalo to stejný 2 x během týdne, tzn nešel probudit a a musel sem vydělat baterku, za druhý když sem se díval na jakýkoliv video, tak sem ho musel dodívat do konce, pokud sem ho ukončil třeba v půlce, tak mě asi na 5 min zamrzla galerie a nezbylo než počkat. Toto se stávalo tak v 50% případů. Výsledek reklamace: obě závady se projevily, a vzhledem k tomu že to bylo po čtvrté co byl v servisu tak bez problému odstoupení od kupní smlouvy. Nevím jestli na tom něco je , ale pokaždý když se tyto závady staly, tak mě to pak nabídlo možnost odeslání servisní zprávy společnosti HTC. Pokaždý sem to nechal odeslat. Tak jestli třeba offic. servis nemá nějakej pístup do této databáze a podle IMEI si to tam muže dohledat. Těžko říct. Kažopádně mě to překvapilo.
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od by PeITeeR »

Č,muj dhd stavkuje.Nejdriv kdyz mi nekdo vola tak to vezmu a jede hlasity odposlech,tak to musim vzdy rucne prehodit. No a ted se furt sam rozsvici a zhasina ,porad jak u blbejch :) Nema nekdo nejakej napada krome resetu apod ?
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Lestr »

by PeITeeR : Podle mě to bude dělat nějaká aplikace. Zkusil bych vyndat na nějakej čas baterku a pak bych asi zkoušel vymazávat aplikace.. Můj problém byl že se například telefon 2x do týdne zasekl, prostě zamrzl a na pokyn odemknutí obrazovky byl displej furt černej. Odinstaloval jsem aplikaci "SystemPanel App / Task Manager" kterou jsem využíval ke správě dat a teď už přes 14 dní ani jedno zamrznutí. Je teda pravda že jsem stáhl ještě Zoner Antivirus a Astra. Nevím jak jsem mohl bez těchto aplikací vůbec se svým DHD fungovat :) :) :)
PetraJ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 08, 2011 23:18
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od PetraJ »

Ahoj,
potřebovala bych poradit,když začnu přehrávat různé písničky nebo videa ať stáhnute či na youtube písničky se sekaj,nehraje to plynule a mě to velince nervuje :evil: a já zaboha nevim co s tím :cry: Nevíte někdo?????
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Tak včera jsem si od O2 vyzvedl DHD z opravy a byl jsem překvapen. Na reklamaci jsem ho dal jen kvůli display že byl vadný pixel a servis HTC je velmi spolehliví. Asi si řekli když už tady ten telefon je tak to zkontrolujeme vše. Telefon neprošel prý testem byla tam nějaká vada. Tak vyměnili display a hlavně novou základní desku pak i čočku fotoaparátu a ještě nějaké díly vše mám uvedeno na papíru je tam toho dost co měnili. Ale krása ted je display bez vadného pixelu a dokonce jsem byl překvapen právě jak vyměnili zákl. desku tak už má Bluetooth 3.0 místo původního 2.1 :) Jinak pak potěšila i zpráva aktualizace na Android 2.3.5 s nádherným SENSE 3.0. Ale na minulé ROM co si pamatuji se mi ukazoval název CPU Qualcomm a teď tam mám ARM v7. Tak nevím jestli tam je stejný CPU či nějaký jiný. Ale jinak kvalita servisu parádní i ta rychlost necelé tři týdny. ;-)
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Iceman111 »

Ze by dali jiny procesor si urcite nemyslim. Qualcomm MSM8255 je typ procesoru a ARMv7 je verze architektury takze novejsi deska mozna zobrazuje jiny popis. Jinak Bluetooth je po upgrade na 2.3.5 a sense 3.0 je verze bluetooth 3.0 i u me. Takze bych zas tak nejasal ale je potesujici ze udelali testy a vymenili i jine soucastky ale nadruhou stranu to zas dela obrazek o tom kolik ty dily muzou vydrzet.
RUM43
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 06, 2011 17:10
Zařízení: Samsung Galaxy SII

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od RUM43 »

Zdravím, mám takový problém. Pořád se mi zobrazuje animace a slyším příslušný zvuk počasí po probuzení telefonu, ačkoliv by jsme měl toto nastavené. Nemám na ploše ani widget s počasím. Dost mě to obtěžuje, nevíte někdo, jak tohle odstranit?
Vacclaf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv pro 09, 2010 15:44
Zařízení: HTC DHD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Vacclaf »

Pokud najedeš na widget počasí na ploše a najedeš do menu, tak tam je nastavení, kde si odškrtneš animace i přehrávat zvuky.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů