HTC Radar: Majitelé a všeobecná diskuse

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

To jsi prehledl,ta funkce odpojeni a pripojeni 3G uz tam byla pred updatem.
easton
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 19, 2011 11:46
Zařízení: HTC HD7, HTC Radar

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od easton »

Flynn píše:Právě mi byla nabídnuta aktualizace FW HTC Radar. Proběhly celkem dvě aktualizace, celkový čas cca 35 - 40 min. Nová verze FW má číslo 1600.2200.10902.401 (původní měla 1600.2200.10803.401). Zatím jsem nezjistil změny, jen mi připadá trochu rychlejší, ale to může být jen sugesce.
Vážně tam máš teď tuhle verzi? Já jsem aktualizoval před chvílí a verzi mám 1600.2200.10807.401. Původní verzi jsem měl stejnou jak píšeš. Nechápu? ;oI
Ještě dodávám, že Radar je z oficiální CZ distribuce od Sunnysoftu.


Edit: Tak už to možná chápu. Proběhla mi zřejmě jen jedna aktualizace a teď to už 15 min. hledá nové aktualizace. Taky to bylo u Tebe takhle?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

U mě skončila jedna aktualizace po cca 20-25 min. Na displeji byl nápis Úspěch, systém byl aktualizován (něco v tom smyslu) a na obrazovce oznámení o proběhlé aktualizaci č. 1. Uposlechl jsem pokynů na obrazovce PC a neodpojoval telefon. Po chvíli se začala vyhledávat další aktualizace a nastalo stahování atd. (tentokrát byla operace místo v 10 krocích jen v 9). Toto proběhlo již rychleji než při první aktualizaci. Po dokončení jsem byl vyzván k odpojení telefonu.
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Ecike »

Zdravim, uz asi tyzden pokukujem po tomto telefone. Bol by to prechod z androida na WP. Chcem sa spytat ako to je napr. so skypom?? + ak mi niekto napise nejaku sukromnu spravu na FB vyhodi mi to hned na obrazovku ?? ci ako to v tomto operacnom systeme funguje ?? a este jedna otazka. Bral by som ho na akciu z T-mobilu, je ten telefon brandovany ?? ak ano ako to ma nevyhody?? ziadne aktualizacie a pod???
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

První otázka: Skype pro WP zatím není, pouze IM+, ve kterém je Skype integrován. Více ti neumím říci, protože ho používám pouze klasicky - jako textový messenger.
Druhá otázka: odpověď neznám.
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Ecike »

Ja ho tiez hlavne vyuzivam ako textovy messenger. Takze pohoda. IM+ je stabilny, lebo niekde som tu cital ze to pada, mrzne a podobne veci. Napr. na androide mi cez im+ nedochadzali spravy.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od sssugi »

Co sa tyka skype tusim do konca roka by mala prist oficialna aplikacia (alebo aktualizacia systemu) :)
A FB..ak mas nastaveny stav na online tak ti to pride ako klasicka smska :)
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Manek49 »

Pociťujete v praxi nějak výrazně absenci gyroskopu?
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od milennium »

Ano, pociťujeme :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Celých 62 let jsem bez něho dokázal žít, tak už to nějak doklepu. Ač chytrý telefon, stále je to telefon a má navíc i příjemné další funkce. Ale nemyslím, že by někdo dokázal vyrobit univerzální mašinku na všechno. Mně by stačily hodinky s vodotryskem, také jsem je nikdy v životě neměl Obrázek
gabik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 14, 2011 15:40
Zařízení: HTC Titan

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od gabik »

Ecike - ad. Facebook - ve WP7 je centrum (hub) Lide (People), coz je telefoni seznam. Pokud nastavis, ze chces kontakty z Fejsbuku, tak si je telefon sam sparuje (jak jsem vypozoroval) podle tel. cisla nebo emailu. Rucne muzes sparovat jakykoli kontakt. V telefonu jde taky nastavit, ze chces zobrazit pouze kontakty co mas v seznamu, nebo vsechny. Coz znamena, ze se ti ne/zobrazi kontatky z Fejsbuku, ktery nemas mezi prateli - typicky hudebni skupiny, firmy, internetove stranky, atd.

V hubu Lide je zobrazen tel. seznam, kdyz si zobrazis pravou obrazovku, tak jam jsou vsechny apdejty z Fejsbuku (a LinkedInu, pokud to mas nastavene) od vsech lidi. V hubu Lide si muzes vytvorit skupiny, lze si pridat do jedny skupiny max. 20 lidi. Na strance apdejtu v telefonu se pak zobrazi novinky pouze od lidi, co jsou ve skupine. Kdyz si vyberes pouze jednoho cloveka, zobrazi se novinky pouze od tohoto cloveka. Na dalsi obrazovce jsou fotky/alba lidi z Fejsbuku.
Je to genialne vymysleny, nic te nerusi (notifikace, ze nekdo neco placnul na Fejsbuk) a pri tom to mas krasne a prehledne a kdykoliv k dispozici, je to skvele nativne zaintegrovany do samothnyho OS. V hubu Lide nelze pridavat novy pratele, pouze muzes sledovat co kdo napsal. Na Fejsbuk muzes psat a posilat fotky tak nejak skrze cely WP7 system. Miunus je, ze pak mas v hubu Lide i kontakty, ktery bys mel normalne pouze na Fejsbuku, ale v telefonu. S tim se ale da zit.

Edit: Co se tyce soukr. zprav z FB, tak to nevim, predpokladam, ze to se to zobrazi na dlazdici Messaging. Ale nemam to odzkouseny.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Manek49 »

Jsem to blbě napsal, spíš jsem chtěl vědět, co konkrétně kvůli tomu nefunguje. Jak je třeba řešený otočení obrazu do landscape režimu? (Vím, homescreen to neumí)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Manek49: Přetáčení do landscape je zajišťováno pohybovým senzorem (akcelerometrem), viz aplikace, které suplují vodováhu.
Třeba toto jsem našel na netu jako jednoduché srovnání http://iphonemania.mobilmania.cz/iPhone ... op.+K+cemu" onclick="window.open(this.href);return false; sice se to týká iPhone, ale v tomto případě je to jedno.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od sssugi »

gabik píše:Miunus je, ze pak mas v hubu Lide i kontakty, ktery bys mel normalne pouze na Fejsbuku, ale v telefonu.
To si mozes odfiltrovat v settings-->aplications-->people-->Filter my contact list :wink:
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Manek49 »

Flynn> díky za odkaz, asi to bez toho bazmeku přežiju :-)
gabik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 14, 2011 15:40
Zařízení: HTC Titan

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od gabik »

To jo, ale tam se da odfiltrovat bud celej FB nebo LinkedIn, ne jednotlivy kontakty. Nebo jsem neco prehlid. Ja tam ty kontakty chci, pac na FB (a LinkedInu) mam vicemene jenom svoje pratele mezi prateli, ale bylo by fajn mit moznost odfiltrovat jednolivy lidi.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od sssugi »

Aha :) Tak ja som si sparoval FB kontakty a LIVE kontakty a ostatni su mi tam zbytocni ked pri nich mam tak maximalne mail :) Tym padom sa mi zobrazuju iba tie LIVE :)
easton
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 19, 2011 11:46
Zařízení: HTC HD7, HTC Radar

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od easton »

Ecike píše:Ja ho tiez hlavne vyuzivam ako textovy messenger. Takze pohoda. IM+ je stabilny, lebo niekde som tu cital ze to pada, mrzne a podobne veci. Napr. na androide mi cez im+ nedochadzali spravy.
Co se týká videohovorů po síti tak "náhražkou" Skypu je zatím aplikace Tango. Funguje celkem obstojně.
easton
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 19, 2011 11:46
Zařízení: HTC HD7, HTC Radar

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od easton »

Mám dotaz na majitele Radaru. Pozorujete někdo "zamrzání" Wi-Fi? Normálně surfuju někdy a najednou nejde další stránka zobrazit. Někdy se to stane po pár minutách někdy běží Wi-Fi bez problémů třeba i hodinu. Nepomáhají žádné změny nastavení ani upgrade firmwaru z minulého týdne.
Díky za reakce.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Radar - majitelé a všeobecná diskuse

Příspěvek od Flynn »

Myslíš, že to je tím, že Wi-Fi zamrzá? Já tedy doma chodím jen na Marketplace a tam se mi stává, že nelze stránku načíst, na což mě upozorní hlášení. Považoval jsem to za jakousi chybu serveru. Ona ti zmizí také indikace Wi-Fi?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů