[app] Twitter: oficiální twitter klient

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

[app] Twitter: oficiální twitter klient

Příspěvek od TomasSX1 »

Twitter dnes dostal update. Pohuzial len minor update a neprinasa nic zasadne noveho a ani nove funkcie okrem fast switching-u.

Stahovat alebo Updatovat cez markete
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

[app] Twitter

Příspěvek od Jiří Hrma »

No alespoň že tak, to jim to trvalo :)
Lukáš Křepelka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: ned zář 04, 2011 15:23
Zařízení: Samsung Omnia 7, Nokia Lumia 800

[app] Twitter

Příspěvek od Lukáš Křepelka »

Je zajímavý že v marketu přes telefon sem ho s CZ liveID nenašel ale přes ten odkaz na market mi to šlo normálně nainstalovat. Dřív nebyl Twitter klient dostupnej pro CZ ID ne? Nebo se pletu?
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[app] Twitter

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Nevím, kolik funkcí tam už bylo předtím... Ale teď jsem si všiml v nastavení například položky "uzamknout zobrazení displeje, otáčet ho jen při psaní nové zprávy". Což je naprosto výborné pro čtení nabok v posteli :D Také tam jde nastavit, kolik příspěvků se má cachovat. Hlavně mě ale potěšila ta podpora rychlého přepínání... To už mě u staré verze hodně vytáčelo.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

[app] Twitter

Příspěvek od Jiří Hrma »

Lukáš: Nebyl, ale teď to vypadá, že konečně je. Jen mám pocit že trochu zaspal, protože konkurenční řešení toho nabízejí mnohem více.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

[app] Twitter

Příspěvek od nofu »

Marketplace mi nenabízí update, dá se udělat něco pro to, aby jej nabídnul? (telefon jsem restartoval)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Twitter

Příspěvek od icepoint »

Zdravim,poradi prosim nekdo.Rad bych twitter apku s notifikacemi,neco jako ma Viber,Tango na live tile.Cetl jsem,ze nekdo ma vestaveny twitter propojeny s liveid a pak se mu na livetile JA zobrazuji notifikace.Mne se tam zobrazuje pouze jen kdyz se o mne nekdo zmini v kratke zprave,pak je tam napsano: uzivatel xxx se o vas zminil v kratke zprave.To tam visi,dokud se nezmini nekdo dalsi.Mam nainstalovano Mehdoh,Twitter,Rowi a Carbon.Zatim nektere v trial verzi.Ani jeden byt to maji umet neumi notifikace.Nefunguji mi.Chci takoveho,ktery si pamatuje posledni precteny tweet,umi u tweetu zobrazit obrazek a u direct messages umi ukazat konverzaci obou stran a umi notifikace.Mel by to splnovat rowi i carbon,castecne mehdoh.Notifikace nejdou nikde.Proc prosim?Jo,heste aby fungovalo zkraceni tweetu,vestaveny klient to neumi ani ofic.Twitter apka.Diky.
Edit: tak zkrácení neumí žádný vyjma carbonu. Nebo je nutno předtím např. rowi zaplatit??
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

[app] Twitter

Příspěvek od mberdych »

nofu> najdi twitter v marketplacu manualne a tam budes mit volbu update.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

[app] Twitter

Příspěvek od Lupus »

icepoint: vyzkoušej gleek! :)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Twitter

Příspěvek od icepoint »

Zdravím, je nějaká apka na twitter, která ukazuje i fotky, pamatuje si posl. přečtený tweet a hlavně !!! má nějakou PC verzi a synchronizují se mezi sebou, abych na Pc a na mobilu nemusel číst tytéž tweety dvakrát, něco jako NextGen Reader pro WP a google reader rss čtečka v prohlížeči ??? Měl jsem na twitter Carbon- slušný, ale po HR není na marketplace, mám teď Twabbit- dobrá náhražka Carbonu, ale pořád mi chybí synchronizace s nějakým programem v PC. V PC používám zatím MetroTweet, ale nebráním se změně. Díky.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

[app] Twitter

Příspěvek od icepoint »

Zdravím jestě jednou dotaz na twitter klienta.
Zkouším Peregrine,Mehdoh,Rowi, Twabbit, Gleek! a ofic, twitter klienta.
Mám několik požadavků a nemohu najít apku, co by uměla vše, kdysi oblíbený a skvělý Carbon už bohužel neexistuje.Takže dle důležitosti :
1.Chci, aby si apka pamatovala poslední přečtený tweet. Umí asi všechny, kromě oficiálního klienta
2.Chci vidět v timeline obrázky a videa, alespoň náhled, miniaturu,- opět vyjma ofic.klienta každý nějak něco zobrazuje
3.Chci, ať apka automaticky zkrátí delší tweet než 140 znaků. DLe mne umí jen twabbit a asi Gleek! Třeba mehdoh napíše , ře je to moc dlouhé a pak cituji - NB:urls will be shrunk by Twitter to t.co urls -netuším co to znamená ani NB ani nic dále :???: . Twabbit a gleek mají volbu enable twit longer, pak vše lehce jde :???:
4.chci, ať je v time line nějaká značka, že na tweet někdo reagoval, odpověděl a pak si tu konverzaci přečíst i od osob, které na twitteru nesleduji - umí mehdoh, twabbit, asi rowi
5. notifikace na live tile nejen mentions a direct messages, ale i nové tweety. Tohle podle mně umí jen Peregrine - a je zdarma a notifikace výborně fungují, ostatní jen z timeline a třeba twabbit přestaly notifikace chodit úplně - problémy s aktualizací na 7.8 ???
6. synchronizace pomocí tweet marker - asi umí jen mehdoh a rowi, možná gleek!
Rowi nemohu pořádně vyzkoušet, píše to pořád nějakou chybu. Gleek! taky ne, sekalo se to a po cca 15 minutách zpráva , že zkušební doba uplynula - a to měla být 7 dní !!!

Kdysi byla někde na netu tabulka v excelu, kde byli klienti pro WP podrobně dle funkcí popsáni, ale nemůžu to už najít a ani nevím, zda je to ještě aktuální ,už to bylo dávno.

Má li někdo tip a radu, apka,která to umí, tak díky předem. Asi zvolím mehdoh či twabbit či peregrine. Ale ideální není ani jeden. Děkuji moc za odpovědi.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Twitter

Příspěvek od František Šafr »

Mám problém s oficiální aplikací Twitter pro WP:

Po aktualizaci se vše výrazně zlepšilo (dle mého názoru), ale při procházení timeline mi cca. po 200tém tweetu končí. Je tam jen logo Twitteru a starší tweety již nemám šanci přečíst. Někdy se také stane, že vidím tweety hodinu staré a náhle 7 hodin staré a mezitím žádné tweety nejsou. Dosti mě to štve, protože jinak jsem s aplikací naprosto spokojený (interakce, upozornění fungují na jedničku), ale nedá se používat, dokud to nebude vyladěno.

Máte to také tak?
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: [app] Twitter

Příspěvek od trizzo »

Ja mam toto aj na WP8 no bohuzial aj na Androidovom tablete. Zda sa, ze Twitter toto zamerne nasadil do aplikacii.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Twitter

Příspěvek od František Šafr »

Záměrně? Abychom si znechutili užívání Twitteru nebo co? :-D Doufám, že to v příští aktualizaci napraví. Je to hrůza.
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: [app] Twitter

Příspěvek od trizzo »

No, dnes som sa v tom vrtal. Neviem ako sa to podarilo, ale na telefone s wp8 som mal viac ako 200 tweetov...

Proste som stale len scrolloval.... A scrolloval.... Az ma to prestalo bavit...
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Twitter

Příspěvek od František Šafr »

Příklad:
1) Načtu si nové tweety a čtu si je od nejnovějšího.
2) Pak dojedu k načítání dalších tweetů - stisknu - a načtou se další.
3) Náhle po dalším stisknutí se již další neobjeví a mám tam poslední tweet hodinu starý a najednou další tweety jsou 3 hodiny staré a dvě hodiny mi tam chybí.

Čtu tweety na rowi a vše v pořádku. Ale jinak mi více vyhovuje oficiální. Proto mě to tak štve.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Twitter

Příspěvek od František Šafr »

Oficiální Twitter klient nabízí aktualizaci. Oficiální aplikace twitter pro WP8 umožňuje teď i pořízení fotografie, přidání filtru a další možností úprav. K tomu zlepšila plynulost a rychlost.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Twitter

Příspěvek od František Šafr »

Oficiální Twitter klient nabízí novou aktualizaci. Vylepšuje vzhled (lepší čtení tweetů), čtení timeline (po zapnutí zůstává na posledním přečteném tweetu) a také svižnost samotné aplikace. Navíc nabízí jak světlé, tak tmavé téma.
Uživatelský avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 436
Registrován: pon čer 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Bydliště: Plzeň

[app] Twitter

Příspěvek od František Šafr »

Jak vám fungují notifikace? V poslední době mi chodí s cca. 10 minutovým zpožděním.
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

[app] Twitter

Příspěvek od grafic »

Zdravím,

chci se zeptat - už se aplikace Twitter integruje do People Hubu ve WP8.1? Používám totiž Twitter Beta, který už myslím nejde stáhnout. Jsem totiž zvyklý vše číst přes novinky v People Hubu a Beta se tam umí hezky integrovat.

Zkusil jsem teď nainstalovat normální Twitter, ale vypadá to, že tam není. Pro důkladný test bych musel odinstalovat Betu a to raději nechci, tak se ptám zde.

Dík za odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 85 hostů