Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od jk001 »

Dnes ráno som v práci pripojil firemnú omniu a ponúklo mi update prebiehal na 2X
Omnia oficial CZ distribúcia
Firmware Revision - 2424.11.9.2
Radio Software - 2424.11.9.1
Bootloader Version - 5.9.0.6

výpis diagnosis po zadaní *#1234#
PDA : I8700XXKI2
Phone : I8700XXKI1
CSC : I8700XENKI2
internet sharing mne nepribudol
ak má niekto viac informácii čo priniesol tento update nech napíše
Uživatelský avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: úte čer 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od Venca B »

Mělo by Ti přibýt 200Mb volného místa. Jinak nikdo nic neví :-)
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od amentma »

potvrdzujem aj na mojej Omnii prebehol update na uvedene verzie, Internet Sharing mam cez Chevron takze asi nepribudol :)
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od hujer »

Nejak nechápu...
Už asi 14 dní je to, co se mi v Zune nabídla aktualizace Samsungu. Po instalaci to vypadá takto:

Firmware: 2424.11.9.4
Radio soft.: 2424.11.9.1
Bootloader : 5.9.3.0
+ Internet Sharing

Omnia 7 (T-Mobile CZ)
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od jk001 »

toto je update pre nebrandované telefóny -voľný predaj
tvoja omnia je brandovaná na T-mobile a má vlastný brandovaný firmware
tak preto je to takto
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od starik »

Já jsem včera večer také dostal aktualizaci "Samsung Update" na 2424.11.9.2 bez internet sharingu (předchozí byla 2424.11.7.5). Byl jsem z toho po všech těch unlocích trochu rozmrzelý. A Zune nechtělo nic dalšího dát.

Nicméně jsem zjistil, že dřív jsem měl v registrech operátora 000-88 a teď tam bylo 000-CZ. Nelenil jsem a přepsal na TMO-CZ a ejhle, Zune ihned vyrukovala s updatem na firmware 2424.11.9.4 a objevil se mi internet sharing.

Akorát jsem si musel změnit TM tapetu a jinak vše funguje, i kompas začal.
m1ch3l
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 17, 2008 17:36
Zařízení: Lumia 735

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od m1ch3l »

Jak to je s unlockem? Zamkne se telefon opět či ne?
Conok
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 16, 2011 21:01
Zařízení: Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od Conok »

Mám český mango (přes úpravu v registru při verzi NoDo), bez unlocku, v registrech jsem se nijak jinak nehrabal.
Zune mi dneska telefon aktualizovalo.

Číslo verze operačního systému: 7.10.7720.68
Číslo revize firmware: 2424.11.9.2
Verze softwaru pro mobilní komunikaci : 2424.11.9.1
Verze spouštěcího zavaděče: 5.9.0.6

Další aktualizaci mi Zune nenabízí. A jediná viditelná změna je, že telefon nabízí vypnutí 3G. Což je vítaná změna, konečně. Aspoň telefon nebude tolik žrát baterku když bude připojenej "jen" na edge. Sdílení internetu mi telefon nenabízí a bohužel mi aktualizace ani nepřidala do foťáku český menu (snad bude později, když to udělalo i LG - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=156&t=26806" onclick="window.open(this.href);return false; )

Omniu 7 mám nebrandovanou (kupovaná v Alze).
Bubones
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 06, 2009 6:00
Zařízení: iPhone 4S, Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Pardubice

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od Bubones »

Jsem na tom stejně ve verzích firmware atd., nebrandovaná omnia 7, update proběhl, ale NEMÁM možnost vypnout 3G. Zajímavé :)
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od Paulos »

Tento update mám už delší dobu, přesněji od čtvrtka 10.11., kdy jsem telefon poprvé zapnul. Nijak jsem to předtím nesledoval, ale mám jak Internet Sharing, tak možnost vypnout 3G, takže jsem spokojený. :) Jen to české menu foťáku tam nebylo, ale to doplnil soubor od R. Hulána.

Telefon od T-Mobile CZ, Samsung Omnia 7. Chudinka černá...
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od prcko »

Ja sa tiez pripajam dnes mi prebehol update zdielanie internetu nemam a ani za svet neviem najst kde vypnut 3G siet
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od amentma »

neviem ci to je len subjektivny pocit, ale po Samsung update sa mi viditelne zrychlili vsetky pripojenia na internet - IE, Marketplace, vsekty nacitania na pozadi... neviem presne kedy to spomalilo, tusim po finalnom Mangu, ale napriek tomu ze som bol pripojeny k wifi (wpa), tak som doteraz mal problemy s nacitanim stranok v IE, posty, atd... Po tomto update to ide opat bleskovo...
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od kalmia »

Po update mi nejde korektně připojení přes Mobile Network, a když už se mi podaří se dostat na Mobilmánii, tak vidím třeba tohle:
Nokia N9 se doÄ kala aktualizace a také doprovodu barevných kachniÄ ek. Čínské ZTE poskoÄ ilo v první.
Když použiji připojení přes Zune nebo wifi, tak je to v pořádku. Nevíte někdo, čím to je?
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od imaxik »

Muzete sem napsat i vypis diagnosis *#1234# , tem co to neco pridalo
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od jk001 »

odskúšané na dvoch omniach kto chce firmware so zdieľaním internetu určený pre t-mobile po tomto update mu to pôjde nainštalovať cez zune stačí prepísať operátora v registroch na TMO-CZ a je to(predtým to nebolo možne )
nezabudnite však na zálohu pôvodného nebrandovaného WP7 lebo týmto si brandujete telefón na T-mobile
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od starik »

Já jsem tedy v Mangu přebrandoval telefon na TMO-CZ. Zkoušel někdo, co by se stalo, kdybych ho zase přebrandoval na jiného, resp. debrandoval(operátor 000-88)? Předpokládám, že firmware by se mi už snad nedowngradoval. Ale co Internet Sharing? Nechce si mo to hned zkoušet, tak pokud by někdo veděl :)
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od jk001 »

Môj názor
pokiaľ je v telefóne posledná verzia firmware 2424.11.9.4 pre T-mobile nie je momentálne k dispozícii žiadne vyššie nebraddované firmware takže ani zmenou operátora na 000-88 alebo 000-CZ registra sa jestvujúci firmware neprepíše ( ostáva len flash)
pokiaľ je telefóne nižšie firmvare ako momentálne posledné pre nebrandované telefóny pravdepodobne to pôjde ak sa prepíšu registry mob operátora
ja som urobil nasledujúci pokus
v telefóne som v registroch mal 000-88 CSC : I8700XENJK1a urobil upgrade po upgrade bolo v tel 2424.11.9.2 000-NL a CSC : I8700XENKI2 zune ponúklo al zálohu

tak som vrátil späť zo zálohy na pôvodné firmware I8700XENJK1 a zmenil ešte pred upgrade v registroch 000-88 na 000-CZ a čakal čo bude po upgrade bolo 000-CZ a CSC : I8700O2CKI2 takže sa zmenilo CSC : I8700XENKI2 holandské na predpokladám že O2C je operátor O2 v Česku ale žiadne iné známky brandovania v telefóne nie sú
potom so výskušal zmenu v registroch na TMO-DE a korektne sa mi nainštalovalo firmware pre t-mobile 2424.11.9.4 (zune neponúklo zálohu)telefón sa brandoval aj úvodná obrazovka bola t-mobile zdieľanie internetu bolo plne fukčné kedže nechcem mať mobil brandovaný vrátil som spať cez zune zo zálohy prvotné firmware všetko prebehlo korektne a potom znova upgrade na 2424.11.9.2 I8700O2CKI2
pri všetkých týchto operáciach bol aj zostal telefón odblokovaný prekvapením však zostáva prečo sa nainštalovalo CSC I8700O2CKI2 predpokladal som I8700XECKI2 pre česko namiesto toho O2 ak vie niekto prečo nech sa podelí ak má nebrandovaný a neflesch telefón a upgradoval na 2424.11.9.2 poprosím o výpis CSC cez diagnosis *#1234# vopred ďakujem
kul1k
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 27, 2011 20:46
Zařízení: Samsung Omnia 7

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od kul1k »

vcera mi probehla taky aktualizace, vsichni jak pisete v pohode, jenze vypnuti 3G jsem mel uz pred update a Internet sharing se mi nezapl coz me dost stve (mozna to bude tim ze asi nemam stale original mango ale RTM 7720.68)

jo a kam se zadava ten kod *#1234# ? to asi neni tam jak se vola normalne jak to bylo u starejch hloupejch telefonu
tak kody uz umim v pohode a ukazujemi to CSC:I8700O2CKI2
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

RE: Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od kalmia »

kalmia píše:Po update mi nejde korektně připojení přes Mobile Network, a když už se mi podaří se dostat na Mobilmánii, tak vidím třeba tohle:
Nokia N9 se doÄ kala aktualizace a také doprovodu barevných kachniÄ ek. Čínské ZTE poskoÄ ilo v první.
Když použiji připojení přes Zune nebo wifi, tak je to v pořádku. Nevíte někdo, čím to je?
Už to funguje, ale musel jsem zadat po update v Mobile Network do Apn slovo Internet. Nevím sice proč, dosud jsem v Apn nic neměl, ale hlavně, že to jede.
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Nový firmware Omnia 7 Oficial cz distribúcia cez Zune

Příspěvek od osso »

zdar mne tiez nahodilo zune dva updaty ale wifi tethering tam asi nieje orange SK len to 3g dost blbe ide wifi spojazdnit cez Chevron unlock? fw 2424.11.9.2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů