iPhone 4: Všeobecná diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Ohledně toho kovového krytu je tu pěkný článek.Podle těch zkušeností ze signálem je to asi podle toho krytu jak je vyrobený.No ostatně stačí si ten článek jen přečíst.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vitezslav2 »

Měl bych jeden,možná hloupej dotaz,ale dají se přímo v iPhone přesouvat vyfocené obrázky do ostatních složek?Když podržím prst na označené fotce,oběví se funkce ,,kopírovat",ale jak dál?V jiné složce už není funkce ,,vložit" nebo něco podobného.Díky za informaci.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Bez JB nedaji, s JB pres nejakou app s cydie ale nazev si nevzpomenu.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vitezslav2 »

Škoda ,JB samozřejmě mám.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mike-biker »

Mám jeden dotaz. Používám na iP 4 mail od Seznamu, vše valí OK, ale nějak nemohu přijít na to, zda to tedy vůbec jde? Vytvořit nové Složky? Prostě Přijaté, Odeslané a Koš mi již nestačí. Díky za radu.
JB nemám.
Swedis
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 03, 2008 0:13

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Swedis »

Ahoj, Chlapi,

mám takovou prosbičku, chtěl jsem se zeptat, zdali nevíte, jak mohu docílit v iphonu 4 opakování skladby a jak opakování celého cd. Přítelkyně má 3G a tam je to skvěle vyřešeno a proto mě velice překvapilo, že u 4 je to řešeno jinak respektive jsem to doposavaď nenašel. Dokážete mi s tím poradit? Předem velice děkuji za ochotu.
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od radarcz1 »

Nevlastním iPhone 4,ale kamarád ano.A nevíme proč se nemůžeme spojit přes BT Já mám HTC Incredible S .
Já ho vidím ve svém tel. kde zadám spárovat telefon zadám kód třeba 5 jemu se na iPhonu objeví aby zadal kód ale pak už nic nefunguje.Pokoušel jsme se to nějak nastavit,ale vše máme dobře viditelné telefony.Díky moc za radu
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Protoze to nejde, pres BT si u iDevice muzes poslat max fotky nebo kontakt a to jeste jenom mezi iDevice a pres app, kter musi byt na obou iDevice zapnuta.BT u iDevice slouzi hlavne na sdileni internetu nebo pripojeni nejakeho BT headsetu nebo sluchatek, u ipadu k pripojeni BT klavesnice.

To se ten tvuj kamarad asi moc nezajimal co si kupuje, tady toto je jedna z nejznamejsich veci u iphonu a dalsich iDevice, nemoznost posilani veci pres BT.

Jedina moznost je JB a v cydii zakoupit app Celeste, akort ze zkusenosti s ni jsou rozporuplne, nekomu funguje, jinemu ne ...
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od radarcz1 »

Aha.Tak to mě překvapuje,že to nejde.To až mu řeknu tak ten telefon prodá.Taková základní věc jako je BT by měla přeci už v dnešní době fungovat pro všechny telefony :-( hlavně,že každý hlásá jak je iphone nejlepší.No nic díky za odpověd.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Ja jsem BT krom sdileni internetu, nepouzil za posledni 4 roky ani jednou, a to jsem mel i zarizeni u kterych to fungovalo "normalne". A mam pocit ze posilani souboru a hlavne mp3 je vysadou tady u nas. Kdyz si nejake zarizeni kupuji tak si o nem neco prvni zjistim ;) a jak vidis podle prodeje iphonu, ipadu a ipod, tak hodne lidi ten BT na posilani veci nepotrebuje ...
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od radarcz1 »

Jasný já ti rozumím.On ho má hlavně na volání a sms.Pro něj je to zbytečnost mít iphone.Ale když už jsi ho koupil tak jsem mu chtěl něco poslat a právě jsme narazili na tento problém proto jsem vás oslovil.Tak že říkáš,že se to dá udělat nějakým programem jo!
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od barberry.pha »

Ano, ale nutne mit JB a app stoji v cydie 10$ a jak jsem psal, funkcnost je tak 50-50. Nekterym funguje, nektery ne. A ty app co jsou v itunes, tak jsou funkcni pouze mezi iDevice a max na posilani fotek nebo kontaktu. A taky zalezi co si mu chtel poslat, ios je uzavreny, takze i na pracovani s dokumenty adt je potreba mit nejaky app na to urcene a pak treba kdyz bys mu to poslal mailem, jak to delam ja, tak si ten soubor pak muze otevrit a ulozit do te app a tam s ni pracovat.

OT: uprimne pokud ma nekdo telefon na volani a sms, nehapu proc si kupuje nejaky telefon s OS :D iphone a ios je ve sve podstate jednoduchy ale i tan vyzaduje osvojeni si nejakych veci, prace s itunes atd.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vitezslav2 »

Nezdá se vám,že iPhone 4 s iOS5 ma o něco horší (zrnitější) fotky v interieru,než byly u iOS 4.3... ?
Nebo je to jen muj dojem.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mike-biker »

Je to velmi závislé na osvětlení a scéně. Všeobecně s mobily se interiérové fotky dělají poměrně těžko, pokud není xenonový blesk. Nepozoruji nějaký větší rozdíl, iP4S má však rozhodně lepší!
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marek_proksa »

dobrý den, mam tady na Vas jeden dotaz, můžu za dobrou cenu koupi iphone 4, coby uživatel androidu, zcela bez jakýchkoliv předsudků :) :) , potřebuji vědět jestli iOS umožňuje synchronizaci s google calendarem. Díky moc
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fido_cz »

Ano
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marek_proksa »

Díky moc,fajn den
HonnnZZ
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 11, 2011 15:40
Zařízení: Nokia N97 , Ipod Touch 4g 8GB

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od HonnnZZ »

DObrý den mám Ipod touch 4g .. když spustím itunes a přesunu písničky který mám uložení v pc tak přenos je strašně dlouhej musim čekat třeba 5 hodin abych překopíroval 3 alba,, neví někdo co stím ? :???:
HonnnZZ
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mike-biker »

Trochu by to chtělo specifikovat, v jakém formátu je máš v PC a zda se konvertují, nebo jen kopírují? Samo kopírování je záležitost sekund, převod z CD, nebo wav na AAC - (m4a), trvá ca 5-10 min. u alba. Takže to co uvádíš je nějaký error mezi židlí a kompem. :!:
JEKI
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 02, 2014 7:10
Zařízení: Iphone 4

iPhone 4: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JEKI »

Zničeho nic mi přestal zcela iPhone 4 fungovat.Když mi někdo volá,tak mu to v telefonu normálně zvoní.Můj iPhone vůbec nereaguje,nejde zapnout,prostě mrtvý.Máte někdo takovou zkušenost?
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů