SGS2 a email

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

SGS2 a email

Příspěvek od Balrog »

Mám takový problém,asi budu vypadat jako jouda,ale nechodí mi maily.Mám účet na gmailu a chtěl bych poštu synchronizovat přes klienta co je v SGS2,tam je výhoda,že si můžu nastavit synchronizaci kdy chci a neruší mě maily v noci,ale asi nemůžu používat oba dva najednou?Tedy bez toho aby mi na oba chodilo upozornění?Díky
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

SGS2 a email

Příspěvek od Termiks »

Nechci zakládat nový téma, tak se připojím sem. Dá se nějak nastavit aby se mi maily nestahovaly celý, ale třeba jen hlavička nebo prvních pár KB? A jde nějak zamezit samovolnýmu mazání mailů? Nebo doporučíte mi nějakýho email klienta kde toto jde? Díky.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

SGS2 a email

Příspěvek od NeoPlex »

o cem se bavis? gmail nebo ten postovni klient od samsungu co umi jakoukoliv schranku?
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

SGS2 a email

Příspěvek od Termiks »

Ten od samsungu.....mám hlavní mail na centrumu, takže gmail moc nepoužívám.
scor
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned bře 21, 2010 1:34
Zařízení: HTC Touch HD

Re: SGS2 a email

Příspěvek od scor »

Na to lepsi mit apk z marketu napr. MailDroid.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

SGS2 a email

Příspěvek od Termiks »

Něco takovýho by bylo super, kdyby to ještě mělo widget...
A v tom gmailu se dá někde nastavit, aby se mail nestahoval celý? Nechci vyplácat celej FUP jen na maily...
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

SGS2 a email

Příspěvek od čiko »

Zdravim, mám s emailem na SGS2 následující problém. Při odstranění emailu v aplikaci od Samsungu se email odstraní pouze v telefonu, ale v Inboxu na imap serveru stále zůstává. Dík za radu.
aldabubo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 28, 2011 14:09
Zařízení: sgs i9000

Re: SGS2 a email

Příspěvek od aldabubo »

To je vlastnost imap. Imap dokáže mapovat mail do dalšího zařízení, ale neumí zpětně dát příkaz k výmazu na serveru. Používej gmail s mobilní aplikací Gmail a nebudeš mít problém, ten to umí. Co smažeš na mobilu, smaže se i ve schránce na serveru.
aldabubo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 28, 2011 14:09
Zařízení: sgs i9000

Re: SGS2 a email

Příspěvek od aldabubo »

@Termiks: aplikace Gmail nestahuje obrázky ani přílohy, dokud jí neřekneš, že je má stáhnout. Je tam vždy tlačítko. Aplikaci Email ze Samsungu jsem nikdy nepoužil, ale domnívám se, že ta to dělá taky tak. Doporučuji všem, přesměrovat maily ze schránek na seznamu, centrumu atd. na gmail a používat jen ten jeden způsob. Používám denně včetně přesměrování dvou mailových schránek ze seznamu a funguje to bezchybně.
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

SGS2 a email

Příspěvek od čiko »

aldabubo: To je zvláštní, aplikace v iphone s tím nemá problém.
aldabubo
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 28, 2011 14:09
Zařízení: sgs i9000

Re: SGS2 a email

Příspěvek od aldabubo »

Zvláštní to není. Imap4 protokol nepodporují některé mailové služby zdarma. Podporuje ho iphonemail, gmail a pár dalších... myslím tím v plném rozsahu, aby šlo i mazat maily. Ostatní sice napíšou, že lze nastavit, ale obvykle to nefunguje. U některých freemailů, jako volný, centrum apod. dochází k problémům už i při odesílání mailů. Proto se dělá přesměrování na gmail a je po problémech.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

SGS2 a email

Příspěvek od Termiks »

Dá se nějak v gmailu aktivovat pinch to zoom?
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

SGS2 a email

Příspěvek od čiko »

aldabubo: Jde o to, že Gmail používám pro soukromý email. V práci máme email také přes imap-investice do exchange se nám nevyplatí. Tam ale asi s používáním aplikace Gmail nepochodím.
Tohle je teda pro mě u SGS2 další zklamání.
Beker
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 09, 2012 18:33
Zařízení: sgs2

SGS2 a email

Příspěvek od Beker »

Prosím Vás. Mám malý problém a zároveň dotaz. Mám mail na seznamu, který si přeposílám pčes Gmail do telefonu, ale je tam šíleně dlouhá prodleva v přeposlání. Ze seznamu na gmail se to přeposílá každou hodinu +- a do telefonu to chodí ještě později. A druhý dotaz.. Potřeboval bych si nastavit seznamáckej email přímo na mail aplikaci od samsungu a nebo na maildroid, ale nejde mi to za boha nakonfigurovat.. vše jsem zadával podle návodů, ale stále mi to píše buď, že jméno nebo heslo není správné a v maildroidu mi to hází chybu. Poraďte mi prosim.. Děkuji :)
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

SGS2 a email

Příspěvek od mahon »

A dělal jsi to podle http://napoveda.seznam.cz/cz/jake-jsou- ... rveru.html" onclick="window.open(this.href);return false; Já osobně jsem jsem vypsal uživatelské jméno (celou email [email protected]),heslo,dal nastavit automaticky a jede mi to přes IMAP.Ono taky záleží jakého máš operátora,u T-Mobile jsou někdy problémy protože to chcou přes jejich bránu ale jde je obejít tím návodem.A ještě jaký máš firmware.
Beker
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 09, 2012 18:33
Zařízení: sgs2

SGS2 a email

Příspěvek od Beker »

Dělal jsem to podle návodu a smtp jsem zadával od T-mobile, ale pořád mi to píše chybu. Heslo jsem si vypsal samozřejmě to, které mám na svůj mail. To je nějaká kravina, aby mi to nešlo, když to podporuje všechny klienty.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

SGS2 a email

Příspěvek od NeoPlex »

jak muzes zadavat SMTP od T-Mob kdyz chces seznam mail? V krajnich mezich se da pouzivat jiny odchozi server. Nebo aspon v tomhle domeni jsem vzdy zil :) Normalne bych do email klienta rucne nastavil a melo by to fungovat. I kdyz u seznamu, neni nic jiste, ten email je takovy podivuhodny obcas.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

SGS2 a email

Příspěvek od mahon »

Beker
Jak už jsem psal před tím tak T-Mobile tě nutí odesílat data (meily) přes jejich bránu.Sousedovi,který je u T-Mobile, jsem to nastavil dle toho návodu ze seznamu a jede mu to.Kdyby jsi se ptal na infolince T-M. tak operátor by ti zase tvrdil že pokud tam nedáš jejich odchozí tak to nebude fungovat a přitom to spolehlivě funguje i bez nich.A pokud tam necháš odchozí ten T-Mobile tak nebudeš moci odesílat emaily přes wifi,to prostě nepojede.Nastav to dle toho návodu a vyprdni se ten T-Mob.Musí to jet.Nastav si ten IMAP
Máš 2.3.5 ? Na zkoušku si třeba ještě nainstaluj klienta K-9 z marketu a vyzkoušej to přes něj.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů