Synchronizace s PC

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
NuM3Ro
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 28, 2011 21:00
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Synchronizace s PC

Příspěvek od NuM3Ro »

Zdravím, potřeboval bych poradit jak mám svůj Diamond2 synchronizovat s PC. Mám W7 64bit, takže jsem do PC nainstaloval WMDC x64, telefon píchl do USB, při prvním připojení se automaticky v pořádku nainstalovaly USB ovladače a na telefonu vybral možnost ActiveSync. Ovšem když na PC otevřu WMDC, tak tam mám pořád jen možnost Nastavení připojení. V něm mám povoleno připojení USB, ale mobil mi to vůbec nedetekuje, jako by připojenej k PC USBčkem ani nebyl. Netuším kde to může váznout. Musí se třeba v mobilu ještě něco nastavit? Díky.
L4RRY
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 21, 2011 12:23
Zařízení: HTC TP2

RE: Synchronizace s PC

Příspěvek od L4RRY »

Nevim jestli to stale plati, ale drive nefungovala synchronizace s Outlookem pokud jsi mel 64 bit verzi MS Office...

Sent from my 7 Pro T7576 using Board Express
NuM3Ro
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 28, 2011 21:00
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Synchronizace s PC

Příspěvek od NuM3Ro »

Já (teď) nepotřebuji spojení s Office, ale s WMDC. Zkouším různě googlit, ale na řešení pořád nemůžu narazit. Akorát mě napadá jestli to nevázne v ActiveSync v mobilu, jelikož když ho otevřu, tak je tam jen možnost nastavení int. serveru a o navávání s PC - USB nic. Jestli to pomůže tak v mobilu je origo ROM WM 6.1 a právě kvůli tomu i tu konfiguraci chci navávat abych ji mohl "odemknout" a přehrát.
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Synchronizace s PC

Příspěvek od Ranger »

Zkrátka potřebuješ dostat soubory do PC a naopak. Máš dvě možnosti, buď přes Microsoft ActiveSync, nebo jako USB disk a to pouze z karty v telefonu, to ale můžeš udělat i externě po vyndání karty a vložení do USB adapteru.
V telefonu dej Nastavení -> Připojení -> USB to PC a tady by jsi měl nastavit možnosti, jo a zatrhni aby se vždy telefon dotázal na způsob připojení. Tak to pro případ že to máš nastavený jinak. V jiném případě nevím co dělat jinýho, leda snad vyzkoušet na jiným PC kde je 32b OS.
NuM3Ro
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 28, 2011 21:00
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Synchronizace s PC

Příspěvek od NuM3Ro »

Jako USB disk připojit jde, ale já zkrátka potřebuju i tu synchonizaci! Především kvůli flashi Hard-SPL.
Mám teď k dispozici i XP 32bit, tak to zkusím ještě tam.
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 216
Registrován: stř lis 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Bydliště: Strakonice

Synchronizace s PC

Příspěvek od Jiří Hálek »

Jestli máš win7 nebo nebo ne, to by nemělo mít na synchronizaci vliv. Ještě se podívej na settings/connection/usb to PC (nemám teď u sebe žádné WM zařízení, tak ti přesnou cestu nenapíšu, ale snad mě paměť nešálí), zkus odškrtnout enable advanced network... Při nejhroším udělej zálohu na kartu a udělej hard reset, pokud už jsi všechny rady a tipy vyčerpal...
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

Synchronizace s PC

Příspěvek od Aspire »

Jak píše Jirka je třeba v nastavení USB to PC v první položce ActiveSync odškrtnout "Enable faster data". A je to.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů